Крупний торгово-розважальний центр планують відкрити до 2011 року в Полтаві.
Як повідомили в прес-службі компанії "Jones Lang Lasalle", торгово-розважальний центр (ТРЦ) в Полтаві буде розташований на ділянці в 8,5 га по Київському шосе. Загальна площа об'єкту перевищить 40 тис. кв.м. На двох рівнях ТРЦ розміститься продуктовий гіпермаркет, магазин побутової техніки і електроніки, універмаг модного одягу, магазини для дітей, кафе, пункти громадського харчування, відділення банку. Зона розваг буде представлена багатозальним кінотеатром, боулінгом і дитячою ігровою зоною. Відвідувачі комплексу будуть забезпечені наземною парковкою більш ніж на 1 тис. паркомест. На всіх стадіях архітектурно-інженерних робіт проект супроводжуватиме міжнародне архітектурне бюро "Chapman Taylor".

Ексклюзивним консультантом по маркетингу і здачі в оренду торгово-розважального центру в Полтаві, що зводиться інвестіционно-девелоперськой компанією "1849 PLC" призначена компанія "Jones Lang Lasalle".

Офіційне відкриття торгового центру в Полтаві і Чернівцях заплановане на перше півріччя 2011 року. За даними девелоперов, безперечними перевагами проектів є вигідне місцеположення, зручна транспортна доступність, ефективне планування, містка парковка і професійна команда учасників проектів. У будівництві і обробці центрів будуть використані сучасні високотехнологічні матеріали.

Інвестіционно-девелоперськая компанія "1849 PLC" створена в 2005 році Алексом Подєлом, Чарльзом Горджі і Гремом Хеджером. Офіси компанії знаходяться в Києві і в Лондоні. Першим кроком компанії "1849 PLC" на українському ринку стала покупка торгового центру в Києві. У квітні 2006 року спільно з Лондонським фондом "Apollo Real Estate Advisors" "1849 PLC" придбала ТЦ "Піраміда". На сьогоднішній день компанія володіє ділянками для розвитку торгової нерухомості в Полтаві, Чернівцях і Рівне.

"Jones Lang Lasalle" - компанія, що надає фінансові і комплексні професійні послуги в області нерухомості. Оборот компанії в 2007 році склав $2,7 млрд. "Jones Lang Lasalle" має понад 180 представництв по всьому світу, що працюють на ринках більш ніж 700 міст в 60 країнах. У Росії і країнах СНД "Jones Lang Lasalle" представлена офісами в Москві, Санкт-Петербурзі, Києві і Алмати.