Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Для фільму про Полтавську битву набирають місцевих


  Хто хоче стати зіркою?
  Щопонеділка о 15.00 у Галереї мистецтв на вул. Фрунзе в Полтаві проходитиме кастинг на зйомки короткометражного фільму ”На крилах пам’яті” до 300-річчя Полтавської битви.

  На відбір треба прийти в етнічному одязі. Якщо він підійде людині, то і зніматимуть у ньому.

  — Акторів потрібно багато, бо проходитимуть масові зйомки. Шукаємо людей фактурних, пластичних, цікавих зовні, адже у фільмі велику роль грають саме рух та пластика, — каже художник, сценарист і режисер Олег Мінгальов, 48 років. — Перш за все хочемо задіяти жителів міста.

  Зйомки планують розпочати у квітні. Вони проходитимуть на місцях битви 1709 року під Полтавою і в Диканьці. Завершити роботу над фільмом хочуть до середини літа. Він триватиме 7–8 хв.

  — Сюжет фільму такий: три алегоричні фігури дівчат, які символізують шведську, українську та російську армію, опиняються час від часу в різних ситуаціях, — розповідає Олег Мінгальов. — Наприклад, у заключній сцені вони проходять повз хрест разом із поколіннями українців за останні 300 років. Поряд співає кобзар. Трішки далі козак курить люльку. У фільмі багато моментів символічного змісту.

  На зйомки короткометражки Фонд 300-річчя Полтавської битви виділив 19,5 тис. грн.

  Полтавська битва між російською армією Петра I та шведською Карла XII відбулася 27 червня 1709 року. Після перемоги росіян Швеція перестала бути головною військовою силою в Європі.

 2. #2
  Offline
  Непостоянный посетитель

  Re: Для фільму про Полтавську битву набирають місцевих


  их как бы жалко =\
 3. #3
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Для фільму про Полтавську битву набирають місцевих


  Реально тільки студентам ... :(
+ Ответить в теме

Теги для этой темы