Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1370Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 99 из 142
Показано с 981 по 990 из 1416.
    бог

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    задача правоохоронців - стояти на сторожі закону, захищати права і свободи громадян
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    поліція разом з прокуратурою повинні були затримати замовників будівництва і тих хто видав дозвіл, а суд заарештувати і засудити,

...

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://s00.yaplakal.com/pics/pics_o.../4/8399407.jpg

...
    Я про те як воно мало б бути у нормальній країні
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Я про те як воно мало б бути у нормальній країні
    Але ж ти зайшов на форум ненормальної країни.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Але ж ти зайшов на форум ненормальної країни.
    Але ж є люди і в Україні які прагнуть зробити з неї нормальну країну і вчора вони навіть показали що гроші це ще не усе
    штатний скептик

Ihor, Це ще не війна виграна, а лише бій. Нажаль, цивільні способи вирішення подібних проблем не працюють (всі помнять петиції и возмущання по поводу кофішки?) І дуже хочеться вірити, що це таки не конкурентські і не пацанські розбірки, а просто хтось з не дуже простих мешканців будинку (квартири в самому центі колись коштували як маленький самольотік, не каждий собі може дозволити) не погодився, аби його і сусідів мали за бидло. Я одного не пойму. З позиції цього ФОПа. Ну, якшо ти вже бачиш, що коса найшла на камінь, що люди обурені і відстоюють свою гідність, власність і право, невже думаєш, шо той гендель, який є метою твоїх дій, буде спокійно працювати? Що не буде кожен день приїздити поліція за викликом мешканців, не буде самовозгоратись сміття? А вже ж скільки способів мєлко пакостить можна придумать! Яєчко, що через шприц тихенько випустить дядько з другого поверху під м'яку обивку стіни, буде так смердіти через декілька днів, що до ремонту людей туди ніяким калачем не заманиш. Ну це так, шо перше в голову прийшло. Невже людина не розуміє, що при такому спротиву вже зі старта, його гендель буде тупо нерентабельним хоча б із-за того, що сусіди бдять і скористаються малєйшим його косяком?
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Яєчко, що через шприц тихенько випустить дядько з другого поверху під м'яку обивку стіни, буде так смердіти через декілька днів, що до ремонту людей туди ніяким калачем не заманиш.
    Хорошая идея. В списочек. Вот еще, поскольку дом осбб, то они могут со строны улицы пристроить пристройку шириной буквально в метр перед аркой, дабы полностью ее перекрывала. В пристройке будки с охраной, котрая будет пропускать жильцов во двор. И даже если внутреннюю часть арки успеют застроить генделем раньше, то смысл генделя теряется ввиду его застройки со стороны улицы, ну а с обратной стороны проход и так заварен.
    23q
    23-й участник

Невже людина не розуміє, що при такому спротиву вже зі старта, його гендель буде тупо нерентабельним хоча б із-за того, що сусіди бдять і скористаються малєйшим його косяком?
    я думаю он за него уже проплатил немаленькую сумму нужным людям, понятно эти деньги ему никто не отдаст- говорят мы дозвил дали - строй)
    Пророк

Ihor, Це ще не війна виграна, а лише бій. Нажаль, цивільні способи вирішення подібних проблем не працюють (всі помнять петиції и возмущання по поводу кофішки?) І дуже хочеться вірити, що це таки не конкурентські і не пацанські розбірки, а просто хтось з не дуже простих мешканців будинку (квартири в самому центі колись коштували як маленький самольотік, не каждий собі може дозволити) не погодився, аби його і сусідів мали за бидло. Я одного не пойму. З позиції цього ФОПа. Ну, якшо ти вже бачиш, що коса найшла на камінь, що люди обурені і відстоюють свою гідність, власність і право, невже думаєш, шо той гендель, який є метою твоїх дій, буде спокійно працювати? Що не буде кожен день приїздити поліція за викликом мешканців, не буде самовозгоратись сміття? А вже ж скільки способів мєлко пакостить можна придумать! Яєчко, що через шприц тихенько випустить дядько з другого поверху під м'яку обивку стіни, буде так смердіти через декілька днів, що до ремонту людей туди ніяким калачем не заманиш. Ну це так, шо перше в голову прийшло. Невже людина не розуміє, що при такому спротиву вже зі старта, його гендель буде тупо нерентабельним хоча б із-за того, що сусіди бдять і скористаються малєйшим його косяком?
    Ну я те саме і написам ранійше, що битимуть його скляні вітрини молодики у балаклавах і тд, дуже він роздратував людей
    23q
    23-й участник

цитата:
    Може "залізного капута" віднести до міськради і там вхід заварити?
    и пусть в суде доказывают что проход им ограничили... цивилизованным путем, как говорится...

так все начиналось
    штатний скептик

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    я думаю он за него уже проплатил немаленькую сумму нужным людям, понятно эти деньги ему никто не отдаст- говорят мы дозвил дали - строй)
    Ну, дозвил - не обязательство)) Понятно, что без мзды туташняя "порядочная" власть такие вкусные куски города не дала б в аренду. Но вопрос в другом - а есть ли смысл тратить еще больше, если уже сейчас понятно, что работать не дадут? То есть, потратил, а теперь тратит еще больше и только ради того, чтоб когда-то нести убытки? Вы скажете - может, цель будущего генделя - отмывание бабок. Ну так полезнее построить "прачечную" где-нибудь на тихой окраине и "получать" суперприбыля, чем получить сопутствующий геморрой.
+ Ответить в теме
Страница 99 из 142