Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1249Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 98 из 130
Показано с 971 по 980 из 1293.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

http://poltava.today/uk/news/show/20058

bvn
    йог на танке

Філософф

У мене, як людини звичайно відраза до цїєї пристройки в арці, це власність осбб, і якщо з ними не рішили, а думаєте, що якось розсосеться - то вже ні, і це ще не вихідні. А як в другоїлюдини кілька питань - всі інші арки вже забудували давним-давно, і ніхто не рипався, а тут різко почали. Звісно - не домовились, і це все показуха+неконтрольованість. Але ж всі інші арки, в т.ч. по Європейській давно забудовані, і прекрасно експлуатуються.
    А тут запланували зробити майданчик чи розширення для сусіднього кафе - я не знаю що там, але стопудов воно буде продовжено в арці.
    3. Дивишся на всі ці мутки, і розумієш, що може ну його все нафіг, і пора тікати в ліс? У нас з кожним роком люди дикіші, як в іграх престолів," я не думала, на мене натиснули "- таке відчуття, що за тисячу років люди духовно не виросли, взагалі. Раніше люди щось відновлювали, дендропарк, кадетський - своїми силами замітьте. А зараз взагалі, я не полтавка корінна, але як інженеру мені це дуже образливо. Я ніколи не зрозумію, як можна гадити собі на стілець? Як можна нікого не контролювать? Ладно ,сьогодні ти мер, але ж цими вулицями ходять твої діти, батьки, куми, сусіди. Отой міст на Половки, які дебіли робили і приймали? Що після капремонту він і 2 міс не простояв? Насправді все це уже печально,коли знаєш ,як повинно бути ,як можна зробити, кажеш - я зроблю безкоштовно, тіки дайте - а тобі 30 людей - та нафіга воно нада, нафіга воно тобі треба, а раніше жили, а колись робили, а що зробиш - я думаю кожен для себе знайде варіант...
    المزيد من النفط

ПОЛТАВСЬКА БИТВА сьогодні на перших шпальтах !!!!!!!
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А як в другоїлюдини кілька питань - всі інші арки вже забудували давним-давно, і ніхто не рипався, а тут різко почали. Звісно - не домовились, і це все показуха+неконтрольованість. Але ж всі інші арки, в т.ч. по Європейській давно забудовані, і прекрасно експлуатуються.
    А тут запланували зробити майданчик чи розширення для сусіднього кафе - я не знаю що там, але стопудов воно буде продовжено в арці.
    я конечно извиняюсь, но как можно быть такой тупой. началось все в арке, сейчас дело конечно не в ней. Вот прийдут и поставлят тебе маф перед домом на твоей террритории, да так что ты выйти не сможешь - и скажут "нахуй соседей". И полиция и суд будет покрывать их всех, полиция игнорировать, а суд в упор не видеть мафа! тебе скажут иди в обход и не пиз-ди. и ебись_как_хотись всем пох. Тут дело в том что все людей считают быдлом, а быдло нужно унижать! вот что они делают!
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    я конечно извиняюсь, но как можно быть такой тупой. началось все в арке, сейчас дело конечно не в ней. Вот прийдут и поставлят тебе маф перед домом на твоей террритории, да так что ты выйти не сможешь - и скажут "нахуй соседей". И полиция и суд будет покрывать их всех, полиция игнорировать, а суд в упор не видеть мафа! тебе скажут иди в обход и не пиз-ди. и ебись_как_хотись всем пох. Тут дело в том что все людей считают быдлом, а быдло нужно унижать! вот что они делают!
    будівництво у вас діє як на дикому заході, де кому сподобалось там той і будуює, дозволи - та фіг з ними, збудуємо і через суд легалізуємо , а судочинство завжди чомусь на користь підприємців....
    Пророк

там менти показово себе ведуть - просто тупо починають усіх п*дити. разом з титушками, ніяких тобі попереджень і взагазі всіх, хто попав під руку. спійка криміналу і правоохоронців.

їхня задача - стояти на сторожі закону, захищати права і свободи громадян, а не "держать і не пущать". Кобі зробили 2 операції, людина в реанімації, 5 ножових поранень - поліція його захистила? фіг там. на придомовій території нічого не можна робити без згоди мешканців.
    Пророк

Невже та арка такий цінний клаптик що навіть тітушок нагнали
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Невже та арка такий цінний клаптик що навіть тітушок нагнали
    У ценрті міста на вагу золота.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    там менти показово себе ведуть - просто тупо починають усіх п*дити. разом з титушками, ніяких тобі попереджень і взагазі всіх, хто попав під руку. спійка криміналу і правоохоронців.

їхня задача - стояти на сторожі закону, захищати права і свободи громадян, а не "держать і не пущать". Кобі зробили 2 операції, людина в реанімації, 5 ножових поранень - поліція його захистила? фіг там. на придомовій території нічого не можна робити без згоди мешканців.
    В ідеалі поліція разом з прокуратурою повинні були затримати замовників будівництва і тих хто видав дозвіл, а суд заарештувати і засудити, бо це ж ясно як завжди два що арка елемент будівлі для проходу людей і проїзду транспорту, а не для розташування там чергового генделя

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У ценрті міста на вагу золота.
    Ну фіг знає, а сенс який ото з місцевими сваритися, ну збудує, будуть скляні вітрини, прийдуть хлопці у балаклавах рознесуть усе на фіг і ремонтує усе по-новому
+ Ответить в теме
Страница 98 из 130