Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1392Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 92 из 146
Показано с 911 по 920 из 1455.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

На Полтавщині та ще в трьох областях почали приймати заявки на отримання фінансової допомоги переселенцями, які бажають відкрити власну справу.

7 лютого розпочався прийом заявок для участі у конкурсі «Підтримка підприємців серед внутрішньо переміщених осіб». Проект створений благодійним фондом «Caritas Ukraine» з метою допомогти переселенцям, які бажають розпочати або відновити свою справу. У конкурсі можуть взяти участь особи, які проживають на території Полтавської, Запорізької, Сумської та Харківської областей.

Внутрішньо переміщені особи віком від 18 до 60 років, які мають досвід у підприємницькій діяльності або в управлінні бізнесом і бажають відновити чи розпочати власний бізнес, можуть подати заявку на отримання гранту у розмірі 20 000 або 25 000 грн. Для цього потрібно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу caritasbusiness@gmail.com. Організатори наголосили, що діяльність заявника не повинна суперечити законодавству України, не мати відношення до реалізації алкоголю, сигарет та зброї в будь-якій формі, включно з іграшковою.

Заявка не розглядатиметься, якщо заявник або хтось із членів його родини вже отримували фінансову допомогу для розвитку бізнесу від «Caritas Ukraine» або інших організацій.

При відборі враховуватимуть новизну і потрібність ідеї, наявність і продуманість маркетингової стратегії, ресурсів для ведення діяльності та інше.

Прийматимуть заявки до 28 лютого.

http://hromadske.poltava.ua/events/377

23q
    23-й участник

Ну вот представил я б себя мером, или губернатором, ну бля они ездят на авто по киев-харьков в полтаве, им бля даже не стыдно. Ладно стыдно, машину и нервов не жалко? Вот чисто как человеку, не как чиновнику, не хочется ее привести в порядок? Уроды блять!
    Гуру

- в мене є побажання до журналістів полтавських інтернет видань: - чи не могли б ви детальніше взнати про план забудови поля напроти Стеклозаводу та Пивзаводу, а також про можливу забудову біля Мототреку в Розсошенцях?
    - ось сама новина:

24 січня 2017 року відбулася чергова сесія Щербанівської сільської ради.
    Гостями на сесії були депутат Полтавської обласної ради Ворона П.В., помічник депутата Перепелиця О.В., депутат Полтавської районної ради Барашиков О.Ю., завідувач сектору містобудування та архітектури Закора А.В., директор КП «Планування і забудова території Полтавського району та здійснення архбудконтролю» Телєгін С.К.
    На сесії затверджено детальний план території північно-східної частини с.Розсошенці, обмеженої вулицями Кременчуцька та Генадія Біліченка.
    Крім того, розглянуто проект можливої забудови навколо мотобольного стадіону у с.Розсошенці.

http://sherbanirada.poltava.ua/life_...ssya1rada.html

- тут я трішки почаклував з фото, білим квадратом виділена уже реальна забудова

- просто рішенням Ради детальний план має бути оприлюднений, але поки що не оприлюднений:
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ну вот представил я б себя мером, или губернатором, ну бля они ездят на авто по киев-харьков в полтаве, им бля даже не стыдно. Ладно стыдно, машину и нервов не жалко? Вот чисто как человеку, не как чиновнику, не хочется ее привести в порядок? Уроды блять!
    Це питання мене цікавить вже не перший рік. І не тільки по шашличці. І не тільки по Полтаві...
    штатний скептик

Ехал счас муж по Красина. На перекрестке с Грушевского, возле алмазного завода, красиво укладывают дымящийся асфальт в калюжки. Ура, "ямковый ремонт" (или захоронение асфальта) стартовал! Богатый у нас город, аж душа радуется...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Ехал счас муж по Красина. На перекрестке с Грушевского, возле алмазного завода, красиво укладывают дымящийся асфальт в калюжки. Ура, "ямковый ремонт" (или захоронение асфальта) стартовал! Богатый у нас город, аж душа радуется...
    И на Садах 2 тоже самое в 12 часов дня сегодня наблюдала...
    23q
    23-й участник

та то фигня. я вот вчера имел смелось проехать с маршала бирюзова (от браилок) под мостом к мясокомбинату. Там у чуваков СТО, так выбежали все смотреть кто это такой смелый))) дороги не то что нет - а там просто пиздец из пиздецов.
    штатний скептик

23q, скоро и под мост асфальту накладут. Не, я понимаю, что асфальт растаял, но толку хоронить в лужах дорогой асфальт? Точнее, толк есть, но только для карманов руководителей этого безобразия.
    бог

Пророк

А как они эпично ветродуйками постоянно прибывающую воду выдувают...
    Хотел выйти заснять эту кагалу работников, закапывающих наши деньги, да стать негде было.
    Я понимаю, что дыр валом и асфальт поплыл в оттепель, но это реально эпичный треш.
+ Ответить в теме
Страница 92 из 146