Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3438Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 69 из 462
Показано с 681 по 690 из 4613.
 1. #681
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  З 2015 року по 2016 рік - за схемами рейдерства в Полтавській області стоять наступні особи: Кравченко Ольга Володимирівна (полтавчани і так знають............), Іванов Олег Анатолійович (юрист і "махінатор"............) і Плеханов Ігор Олександрович (начальник юридичного відділу Полтавського "Приватбанк"; засновник юридичної фірми "А-Лекс", причетний до інших організаційно правових форм підприємництва; мама - в Господарському суді Полтавської області; до не давна темний "кардинал" рейдерських схем Дніпропетровського "Приватбанка", а також власних.........).

  Три полтавські перукарні 8 років захищали в суді свою власність від рейдерських схем - http://poltava.to/news/39852/#comments

  ...........................

  Ціна і площа
  Площа приміщення на вулиці Соборності (Жовтневій), 27 — 140 кв.м, на вул. Соборності (Жовтневій), 79 — 180 кв.м, на Європейській (Фрунзе), 86а, — 133 кв.м.
  Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи, вартість цих приміщень, станом на грудень 2005 року, складала:

  за адресою вул. Соборності, 79 — 696 тис 470 грн;
  за адресою вул. Соборності, 27 — 545 тис 700 грн;
  за адресою вул. Європейська, 86а — 524 200 грн.
  В 2016 році ціни на приміщення, звичайно, стали значно вищими. Згідно з цінами, вказаних ріелтером, 1 кв. м. за адресою Соборності, 27 коштує 800-900 доларів. Все приміщення близько 130 тисяч доларів, інші приміщення дещо дешевші.

  Хто винний і що робити?
  Є така форма рейдерства — коли через махінації реєстраційних процедур, підробку документів, відбувається захоплення компанії чи її майна. Через останні зміни в законі, спрощення реєстраційних процедур, захоплювати компанії стало ще простіше. Юристи радять підприємцям кожного ранку переглядати Єдиний державний реєстр юридичних і фізичних осіб підприємців, і переконуватися, що вони володіють своїм бізнесом. Адже можливо у підприємства уже інший директор, або воно взагалі ліквідовано. В таких схемах рейдери прикриваються законом і проводять свої схеми через рішення суду.

  Але ми не написали найголовнішого — хто стоїть за цією схемою і схожими схемами в Полтавській області? Хто ключові особи в цих махінаціях: Кравченко Ольга Володимирівна, Іванов Олег Анатолійович і Плеханов Ігор Олександрович? Про це читайте в наших наступних публікаціях.

  ..................

 2. #682
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Мешканці давньої Полтави у середньовіччі торгували як з арабським світом так і з Візантією, розповів "Бастіону" Юрій Пуголовок кандидат історичних наук. Здається вже минули ті часи, коли літописну Лтаву вважали "ведмежим кутом" на мапі Київської Русі. Поставши як найбільший і найпівденніший протоміський центр літописних сіверян, на межі із Диким полем, місто не втрачало своїх позицій у регіоні і в подальшому. – Зараз завдяки плідній роботі полтавських археологів відкриваються все нові і нові сторінки повсякденної історії нашого міста у середньовіччі, – наголосив історик.Одним з таких епізодів є торгова діяльність давніх полтавців. На сіверянському етапі (9-11 ст.) торгові зв'язки були орієнтовані на Хазарський каганат і арабський світ, про що, наприклад, свідчать знахідки срібних арабських дирхемів та імпортних речей з території каганату. Пізніше, на києво-руському етапі (12-13 ст.) фіксуються імпортні вироби, зокрема, амфорна тара, що виготовлялася на узбережжі Мармурового моря, поруч із Нікеєю та в передмістях Константинополя. На територію Русі амфори потрапляла торговими шляхами, частина з яких проходила і через наше місто, прокоментував Пуголовок. Нагадаємо, вісім поховань литовсько-руського періоду знайшли археологи Глинської експедиції під керівництвом Юрія Пуголовка на Полтавщині. Рештки чотирьох воїнів – полеглі воїни армії Вітовта – литовського князя з роду Гедиміновичів, що в 1397-1398 роках здійснив два переможних походи проти Золотої Орди.ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Знадено сліди армії князя Вітовта на Полтавщині
 3. #683
  Offline
  Пивовар

  Re: Новини Полтави та області


  Хм. Помнится мне, как раз "орда" разбила войско Витовта в пух и прах...

  После поражения Тохтамыша от армии Тамерлана в 1395 году, опустошения и ослабления Золотой Орды великий князь Витовт предоставил убежище Тохтамышу на своей территории, а после ухода Тамерлана на Ближний Восток предпринял несколько походов вглубь татарской территории. Литовская армия сначала перешла Дон и нанесла поражение татарской орде вблизи Волги, взяв тысячи пленных. В 1397 году Витовт появился в Крыму, где снова одержал победу над татарами, враждебными Тохтамышу.
  Витовт стремился к тому, чтобы папа римский объявил крестовый поход, который позволил бы ему сокрушить Золотую орду, завоевать русские земли и получить королевскую корону. В 1399 году в битве на Ворскле возглавленное Витовтом объединённое войско, включавшее воинов Великого княжества Литовского, поляков, русских князей, крестоносцев и татар бежавшего в Литву хана Тохтамыша, потерпело сокрушительное поражение от войск хана Тимура Кутлуга и темника Едигея. Войско Витовта форсировало реку и обрушилось на войска Тимура Кутлуга, но в это время войска Едигея обошли его с флангов, прижав к реке и почти полностью уничтожив. Сам Витовт был ранен и едва не утонул.
 4. #684
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  http://poltava.sq.com.ua/rus/news/no...na_kladbische/


  http://politeka.net/298426-na-poltav...ey-s-toporami/
 5. #685
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  http://politeka.net/298426-na-poltav...ey-s-toporami/


  ...ждать таких происшествий, как в с. Лещиновка не нужно...сразу навалить ромам по полной с погромами и прочими качелями.  ************************************************** **************************
 6. #686
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Новини Полтави та області


  ТЕНДЕР НА ТРОЛЕЙБУСИ ДЛЯ ПОЛТАВИ: «БОГДАН», ПОСЕРЕДНИК «БОГДАНА» І ФІРМА, ЩО ПРОГРАЄ
  так что порошенко с богданом молодец, дело знает!
 7. #687
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  На свинокомплексі на Полтавщині розпочався мор свиней та канібалізм - http://poltava.to/news/39947/#comments

  Керівництво свинокомплексу доповіло, що свині почали гинути, а сильніші поїдати слабших

  ТОВ «Сільські традиції» на своїй сторінці у Facebook повідомило, що на свинокомплексі у Біликах Кобеляцького району внаслідок голодування поголів’я розпочався процес мору. Станом на 8 вересня 2016 року загинуло:

  поросят 1-місячного віку — 253;
  поросят 1-3-місячного віку — 69;
  поросят на відкорм — 53;
  свиноматок — 6;
  абортів — 24.
  Також повідомлено, що розпочався процес канібалізму — сильніші тварини їдять слабших.

  Нагадаємо, що 6 вересня у Біликах відбулися масові сутички між противниками подальшої роботи свинокомплексу та його прибічниками. Дорогу на свинокомплекс для кормовозів було заблоковано.

  Протестувальники вважають, що підприємство роками порушує екологічні норми, а адміністрація свинокомплексу не реагує на претензії місцевих мешканців.

  Адміністрація свинокомплексу натомість попереджає, що після мору мешканцям Біликів потрібно винищити свійських тварин в радіусі 20 км від свинокомплексу, щоб не допустити розповсюдження трупної отрути.

  Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

  Головко, як представник діючого Призидента України (діюча влада Полтавської області), чим займається? Кажете добре, по-новому "хазяйнує" в Полтавській області..........ну-ну!!!!
 8. #688
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  http://poltava.to/news/39942/
 9. #689
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


 10. #690
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Олександр Мамай хоче узаконити нелегальну багатоповерхівку на Браїлках  Застройщик дома на Е. Милорадович: Проблема только в одном человеке, который требует 50 тысяч долларов
  Константин Козленко объяснил свою позицию в скандальной истории по постройке дома на улице Елизаветы Милорадович  Полиция разыскивает без вести пропавшего полтавского предпринимателя на Lexus
  Константин Козленко 8 сентября выехал на своём автомобиле и после этого момента не появлялся


  * * *
  В Полтаве нашли пропавшего бизнесмена со смертельным ранением головы

  Рядом с телом Константина Козленко, смертельно раненного в голову, обнаружили охотничье ружье

  Сегодня полиция Полтавы возле «METRO» нашла тело пропавшего 8 сентября предпринимателя Константина Козленко.

  По нашим сведениям, у него смертельное ранение в голову. Рядом с ним обнаружили охотничье ружье. Сейчас нельзя сказать что это — убийство или самоубийство.

  Напомним, что Константин Козленко 8 сентября этого года выехал на своём автомобиле Lexus LS 460 чёрного цвета и после этого пропал без вести.

  Напомним, что в 2015 году Константин Козленко объяснил свою позицию по поводу правомочности строительства 52-квартирного дома на улице Елизаветы Милорадович, 45. До этого ГАСК признал новостройку — самовольной.
+ Ответить в теме
Страница 69 из 462

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44