Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей703Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 84
Показано с 671 по 680 из 835.
    bvn
    йог на танке

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Сколько людей в процессе участвовали? Патриоты.
    Не факт, що патріоти... наявність прапорця чи вишиванки не робить людину автоматично патріотом (про це вже здається писали тут).

Может с этого начинать надо, а не флажков?
    А може не треба з одного починати, а іншим закінчувати? Може це два окремих, ніяк не пов'язаних явища, які мають право існувати паралельно?
    Декларація патріотизму чи українськості - це одне, сумлінна робота на благо батьківщини - це інше. Перше, це як позначення "свій"-"чужий", звісно не без мімікрії, але коли людина свідомо відмовляється від позначки "свій", то до неї виникають певні підозри.
    Вважаю, що і декларація, і реальні прояви патріотизму мають право на існування.

Пророк

Полтавська вечірня школа перетворилася на "бомжатник"

У Полтаві журналісти інформаційного агентства Полтава зафіксували нинішні реалії колишньої вечірньої школи. Жахливішого стану будівлі, майже в центральній частині міста, мабуть, немає.

Колишня вечірня школа № 3 знаходиться по вулиці Павленка, 6. Розбитий, завалений навчальний заклад знаходиться навпроти будинку культури. Наразі це приміщення нагадує місце для перебування безхатченків. Школа, яка раніше навчала дітей перетворилася на «бомжатник».

Раніше дане приміщення слугувало й носило «ім’я» вечірньої школи №5. Відвідували школу діти, які закінчили вісім класів й пішли працювати. Так як, вісім класів це була не повна середня освіта, а роботодавці вимагали хоча б повну середню, молодь після роботи ходила й навчалася. По закінченню навчального закладу, учень отримував повну середньо-загальну освіту. Зараз вищезазначене приміщення нагадує про себе тільки жахливим, понівеченим, розтрощеним виглядом.

С фото http://poltava.today/uk/news/show/13994

Типа ж старое здание. Лет сто минимум. Даже здесь на форуме его выкладывали как достопримечательность. После войны была девятая школа, потом пятая вечерняя. До 72-го года в нём ещё и жили. Мрё раннее детство в ней прошло. На веранде, которая на втором этаже со двора, я на велике детском катался. Поэтому особенно грустно.
    Пророк

Полтавська вечірня школа перетворилася на "бомжатник"
    Тю, у нас он кадетський корпус у самісінькому центрі давно "перетворився на бомжатник" - а тут якийсь невеличкий будиночок на задвірках...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Декларація патріотизму чи українськості - це одне, сумлінна робота на благо батьківщини - це інше.
    Как это?!!! :)))) То есть человек, делающий миномёт и знающий, что его разорвет, возможно с жертвами среди своих это патриот? Или ложащий асфальт в городе и знающий, что его смоет первым дождем это тоже патриот? Список можете сами продолжать до бесконечности! :))) Нет! Они могут быть только патриотами себя, своего желудка и тд. А везде такие диверсантами считаются! Ну.... или немножко пообидней! :)))
    Перше, це як позначення "свій"-"чужий"
    Всё таки украинский язык богаче российского. Поэтому на ум приходят только украинские слова - сплюндрована и блазні! :))) Наверно поэтому и отторжение у многих вызывать начало.
    bvn
    йог на танке

Как это?!!! :)))) То есть человек, делающий миномёт и знающий, что его разорвет, возможно с жертвами среди своих это патриот? Или ложащий асфальт в городе и знающий, что его смоет первым дождем это тоже патриот? Список можете сами продолжать до бесконечности! :))) Нет! Они могут быть только патриотами себя, своего желудка и тд. А везде такие диверсантами считаются! Ну.... или немножко пообидней! :)))
    Де я таке сказав? Ці люди можуть декларувати себе патріотами, але не бути ними де факто.

Всё таки украинский язык богаче российского. Поэтому на ум приходят только украинские слова - сплюндрована и блазні! :))) Наверно поэтому и отторжение у многих вызывать начало.
    Я так розумію цим ви хотіли черговий раз підкреслити, що ви "чужий"... тобто те, що на росії називають "5 колона"... так і запишемо.
    бог

Пророк

Де я таке сказав? Ці люди можуть декларувати себе патріотами, але не бути ними де факто.
    Декларація патріотизму чи українськості - це одне, сумлінна робота на благо батьківщини - це інше
    Вы же сами типа разделили. Может быть патриотом, но при этом хреново работать - воровать, откровенно косячить, брать взятки и тд.... оправдывая это всё маленькими зарплатами Я так это понял.
    Вот поэтому и блазни! А символика сплюндрована.... блазнями, которым она досталась.

Примерно так!

bvn
    йог на танке

Вы же сами типа разделили. Может быть патриотом, но при этом хреново работать - воровать, откровенно косячить, брать взятки и тд.... оправдывая это всё маленькими зарплатами Я так это понял.
    Ви перекручуєте мої слова. Ви розумієте сенс слова "декларація"? Людина може ДЕКЛАРУВАТИ себе... заявляти, що вона патріот, явно, або неявно через вдягання вишиванок, махання прапорами і таке інше... але при цьому вона НЕ стає патріотом автоматично... я вже кілька разів підкреслив, що вона НЕ СТАЄ патріотом, тільки від декларації себе патріотом. А ви пишете, що можна бути патрітом і красти, брати хабарі і все інше, що ви перераховуєте...

А написав, я що одне діло робити декларації, а зовсім інше пробити гарні справи на благо Батьківщини, що напевне і є справжній патріотизм. Тобто я цим твердежнням саме підкреслюю, що це зовсім різні речі і декларація патріотизму не робить людину автоматично патріотом.
    Якщо ви й зараз не зрозумієте чи зробите вигляд, що не розумієте, то мабуть мені не буде сенсу більше пояснювати...

Вот поэтому и блазни! А символика сплюндрована.... блазнями, которым она досталась.
    Так, люди, які декларуються себе патріотами, а насправді ними не є, вони ганьблять всі ті символи і атрибути, за допомогою яких вони декларують свій патріотизм. Але ж ви написали спочатку, що вони і є насправді патріотами... виходить, що справжні патріоти роблять такі негодні міномети, що підриваються і вбивають людей... ваш наїзд звучав в адресу патріотів, нівелючи зміст слова "патріот", тому я й не зміг промовчати.

Це як свого часу було сплюндровано слово "гуру", яке позначає "любимий Вчитель" - а саме так має учень відноситись до людини, яка ділиться з ним своїми знаннями. Але з'являлися різноманітні псевдо-гуру, шахраї, які створювали секти, видурювали гроші і одним словом не мали права називатися словом "Вчитель" або "гуру". Тепер всі практично сприймають слово "гуру" як щось негативне. Я не хочу, щоб те саме відбулося з поняттям "патріот".

Патріот - це людина, яка любить свою Батьківщину, свій народ. Справжній патріот ніколи не стане робити нічого такого, що могло б нашкодити Батьківщині та народу. Тож давайте перестанемо на покидьків у вишиванках, казати, що вони патріоти. Домовились?
    Пророк

З 15 вересня тарифи «Полтававодоканалу» зростуть майже на чверть - http://poltava.to/news/39841/#comments

За 2,5 тижні «Полтававодоканал» підвищить тарифи за водопостачання та водовідведення на 24-29%

«Полтававодоканал» попередив про підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яке відбудеться 15 вересня цього року. Відповідно до нових розцінок, вже за 2,5 тижні мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть за холодну воду на 29% більше, мешканці приватних будинків — на 24% більше.

Зараз полтавці, мешканці квартир, сплачують 5,84 грн за кубометр холодної води та 4,68 грн за кубометр водовідведення. Разом це 10,52 грн/м³ з ПДВ.

Тепер же вартість послуг зросте майже на чверть:
    8,29 грн/м³ за централізоване водопостачання (з ПДВ);
    6,47 грн/м³ за централізоване водовідведення (з ПДВ).
    Тобто 14,76 грн/м³ (з ПДВ).

Для усіх, крім власників квартир, тарифи (без ПДВ) становитимуть:
    6,46 грн/м³ на централізоване водопостачання;
    5,04 грн/м³ на централізоване водовідведення.
    Разом рахунок становитиме 11,50 грн/м³ (без ПДВ).

Таке підвищення затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у відповідності до Постанови № 364 від 24.03.2016 року (зареєстрована Мін’юстом України 27.04.2016 року № 643/28773) та № 1413 від 11.08.2016 року (яка знаходиться на Державної реєстрації у Міністерстві Юстиції України).
    Пророк

В Полтаве задержали коррупционную ОПГ из семи человек, которая отбирала жилье через агенство недвижимости. Об этом сообщает департамент коммуникаций МВД Украины.

Организатором и инициатором преступной деятельности оказался бывший работник коммунального хозяйства Полтавы. Он отвечал за разработку схем, осуществлял распределение средств и финансирование организации. В группу также ходили частный нотариус и депутат райсовета.

Два члена группы отвечали за поиск недвижимости, владельцы которой находятся за рубежом, проводят лечение в психиатрических больницах, алкоголики или наркоманы. Еще один соучастник отвечал непосредственно за изготовление фиктивных документов, заверял «свой» нотариус.

Депутат райсовета, а по совместительству директор общества, имел доступ к БТИ, решал вопрос о получении оригиналов документов для последующего изготовления новых технических паспортов и свидетельств на фиктивного владельца по нужным адресам. В дальнейшем он легализировал поддельные документы на право частной собственности путем предоставления заявлений от псевдособственников, для дальнейшего получения решений органов местного самоуправления (сессий районных, городских советов) и приобретения права собственности на недвижимость.

Всего мошенники нанесли ущерб на сумму в два миллиона гривен. Начато уголовное производство по ч.4 ст.190 и ч.2 ст.358 УК Украины.

368.media
+ Ответить в теме
Страница 68 из 84