Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей696Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 60 из 83
Показано с 591 по 600 из 821.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Чем больше флагов по городу, тем лучше...

Пророк

Якби це було в звичайній ситуації, що на нейтральний пам'ятник постійно щось вішають, то я б не підтримувала. Але в даному разі, коли в Полтаві 50 на 50 вати і патріотів (географічно так сталося), і перекос може статись як в одну, так і в іншу сторону, я за те, щоб виявів українськості було побільше, навіть якщо це буде іноді перебор, нехай цей перебор буде в сторону моєї країни, а не чужої. Нехай зафарбовують майстерно виконаних двоголових орлів дешевою фарбою, нехай "псують" ансамбль центрального пам'ятника, але якщо не нахиляти терези в сторону жовтоблакиті, то вони нахиляться в колорадську сторону. В Полтаві це запросто.
    бог

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Дикари...
    +100500

Пророк

В том и смысл, что флаги и демонстрация, что Полтава украинский город - это хорошо. Но для флагов есть уйма мест других. Пожалуйста, кто хочет может вывесить флаги на окнах, на балконах. На зданиях есть места для установки флагов. Раньше ставили сварные конструкции для флагов (такие есть возле УМСА) и т.д. А давайте Мазепе к голове примотаем флаг. О! К Шевченко!!! Куда более "патриотичный" способ!

А то, что эти дебилы накинули веревку через орла и тянули ее по позолоте - это просто варварство. "Безопасность" не поддается никакой критике. Монумент славы - один из символов нашего города. Не смотря на исторические события. Флаги на нем смотрятся нелепо.
    Пророк

Монумент славы - один из символов нашего города. Не смотря на исторические события.
    ? Часи змінюються - і символи разом з ними. І ніщо не вічне під сонцем...
    Так, усі ми, народжені у СРСР, вважаємо Монумент Слави - символом нашого міста. Але років через 50 (а може й 100), коли українці здихаються, нарешті, отого комплексу меншовартості, пов'язаного з довгим перебуванням у складі імперії - Полтава повинна позбутися цього символу у центрі міста, замінити його іншим, суто українським.
    Що ж до прапорів: так, можливо, з естетичної точки зору вони - не прикраса, так, постійне їх чипляння трохи віддає "вишиватністю". Але особисто у мене теплішає на душі, коли я бачу на монументі НАШІ прапори.
    Пророк

В том и смысл, что флаги и демонстрация, что Полтава украинский город - это хорошо. Но для флагов есть уйма мест других. Пожалуйста, кто хочет может вывесить флаги на окнах, на балконах. На зданиях есть места для установки флагов. Раньше ставили сварные конструкции для флагов (такие есть возле УМСА) и т.д. А давайте Мазепе к голове примотаем флаг. О! К Шевченко!!! Куда более "патриотичный" способ!

А то, что эти дебилы накинули веревку через орла и тянули ее по позолоте - это просто варварство. "Безопасность" не поддается никакой критике. Монумент славы - один из символов нашего города. Не смотря на исторические события. Флаги на нем смотрятся нелепо.
    Потерпите пожалуйста "пару дней"....
    Пророк

Так на Тараса Григорьевича флаг вешать будем?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    замінити його іншим, суто українським.
    .
    Тому же Шевченко памятники стоят по всему миру. Их тоже "заменить" (там, их суто "местными")? Музей истории полтавской битвы "заменить суто украинским" музеем? Классиков русской (а некоторые заодно мировой) литературы "заменить" только украинскими? Русский язык тоже запрещать будем?

Блин, вышивата...
    المزيد من النفط

Так на Тараса Григорьевича флаг вешать будем?
    Будем !
    Возлагаем на вас эту почётную миссию.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Будем !
    Возлагаем на вас эту почётную миссию.
    Так это к вышивате. Я таким не страдаю.
    Пророк

Тому же Шевченко памятники стоят по всему миру.
    Блин, вышивата...
    Ви, шановний, перш ніж ярлики розвішувати, читали б пости уважніше та й думали б старанніше.
    ДЕ у світі пам'ятник Шевченку є символом міста? Я не пропоную Монумент Слави тросами валити. Але символом українського міста пам'ятник на честь перемоги одного окупанта над іншим - бути не повинен!
    А колону ту треба кудись із центру поближче до музею Полтавської битви перенести акуратно, там їй саме місце. Але я розумію, що зараз це, мабуть, ще не на часі. Повинні вирости внуки тих, кого совком не зачепило...
+ Ответить в теме
Страница 60 из 83