Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3480Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 465 из 470
Показано с 4,641 по 4,650 из 4695.
 1. #4641
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  https://www.0532.ua/news/3268280/u-p...ktora-tiru-762

 2. #4642
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


 3. #4643
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Мер Полтави у базі «Миротворця»: політичні наслідки для Олександра Мамая та коаліції з «Європейською Солідарністю» - https://poltava.to/news/63817/

  Полтавський міський голова поки відмовчується з приводу скандального занесення його до бази «Миротворця» під впливом можливої профілактичної бесіди із ним. Його партнер по коаліції від «Європейської Солідарності» та секретар міськради Андрій Карпов (разом з колегами) публічно засуджує заяви міського голови, але це навряд суттєва вплине на конфігурацію більшості у міській раді


  ..................Можливі політичні наслідки для міського голови та коаліції у міській раді

  Одразу зазначимо на тому, що Олександр Мамай свідомо або підсвідомо, коли висловлюється на більш широкі теми, ніж проблеми місцевого самоврядування, працює на свою аудиторію. Наприклад, у 2017 році він поставив за приклад патріотизм росіян на чолі з Володимиром Путіним. Не стала винятком і його остання заява через телеканал «Наш».

  Інша річ — його політичні партнери по коаліції з «Європейської Солідарності», які позиціонують себе чіткими та принциповими патріотами. Окремі депутати від «ЄС» у соцмережах, зокрема й Андрій Карпов, зробили щодо заяв Олександра Мамая свої критичні зауваження. А депутат облради Ігор Процай навіть написав відповідне звернення в СБУ.

  Депутати від «ЄС» і не могли зробити інакше, адже ця історія може завдати (і вже завдала) удару по власному іміджу. Однак у цій ситуації найбільш логічними були б заяви про вихід із коаліції з Олександром Мамаєм. Чи буде від них така заява? Щоб не гадати на воску, як мольфарка з Галичини, сформулюємо запитання інакше. Що для Андрія Карпова переважить: «хлібні картки» від коаліції чи ідеологічні принципи власної партії та лідера?

  І цей вибір вже відбувається під неприхований регіт іншого учасника коаліції — нардепа Іллі Киви. У коментарях під постом у Facebook Ігоря Головатого (який також посміявся з важкої ситуації Карпова) Ілля Кива, зокрема, написав (мовою оригіналу):



  «В конце месяца, свинья все равно прийдет за кормом и будет унижаться! И так каждый месяц. Он же ради еды, даже к нам в коалицию вступил, чтобы есть сытно!))) А для лохов накидывает о своём патриотизме и национализме. Его Бог, Мама и Родина — деньги!))) Как-нибудь покажу, мы его в самом начале записали, понимая его сущность, как свинья торгуется за копейку, выпрашивая больше преференций — со мной, с врагом из ОПЗЖ.)))

  Уверен, скоро и свинью внесут на миротворец за его хозяйственную деятельность с нами, когда жрать с нами за стол садился, Путин ему не мешал! ))) Да и подписчиков «Андрея Полтавы» у нас будет чем удивить и главное, что показать! С Наступающими, тупая свинья!»

  Можна судити, що нардеп натякає Андрію Карпову, що має певний аудіозапис переговорів, де нинішній секретар міськради, можливо, просив у своїх ідеологічних ворогів фінансові преференції. І, напевно, отримав їх.
 4. #4644
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Можна судити, що нардеп натякає Андрію Карпову, що має певний аудіозапис переговорів, де нинішній секретар міськради, можливо, просив у своїх ідеологічних ворогів фінансові преференції. І, напевно, отримав їх.
  если это так то главное что он сделал взамен, а не сколько и у кого взял денег.
  но думаю что это очередная "дисертация" не гея кивы :)
 5. #4645
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  В мережі опублікували зарплату Мамая та його заступників

  «Мережа антикорупційних центрів» надіслала та опублікувала інформаційний запит до Полтавської міської ради з метою дізнатися зарплати усіх топ чиновників разом із врахуванням надбавок та премій.

  За результатами відповіді маємо такі дані: чиста зарплата міського голови Олександра Мамая складає усього 15 900 гривень, все інше мер отримує в вигляді виплат за ранг (800 грн), вислугу (2505 грн), надбавки (2 820 грн) та премій – щомісячної (28 620 грн) та разової (10 750 грн).

  Загалом, зарплати топ чиновників Полтавської міської ради виглядають так:

  Євген Ричка — 113 тис. грн;
  Андрій Карпов — 101 тис. грн;
  Валерій Пархоменко — 99 тис. грн;
  Віталій Нікіпелов — 97 тис. грн;
  Наталія Сук — 96 тис. грн;
  Ольга Борисенко — 96 тис. грн;
  Ігор Петріченко — 96 тис. грн;
  Олександр Мамай — 87 тис. грн;
  Світлана Тарашевська — 87 тис. грн.
  Це дані за жовтень цього року. Таким чином, загальна сума офіційних виплат цих чиновників обходиться місту майже в мільйон гривень щомісячно (872 000 грн).

  https://www.dumka.poltava.ua/v-merez...o-zastupnykiv/
 6. #4646
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


 7. #4647
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Секретар Полтавської міськради Карпов вимагає відставки мера Мамая - https://poltava.to/news/63848/

  ..............Опозиційні до Мамая фракції «Слуги народу», «Рідного міста» та «Свободи» мають підтримати таку ініціативу і запропонувати відкликання міського голови.
  Але тут є одне вагоме «але». Як підписанти за таку ініціативу розподілять між собою посади та сфери впливу.
 8. #4648
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


 9. #4649
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  «Європейська Солідарність» прийшла до Мамая за поясненнями слів про війну на Донбасі — він відповів, що може прийняти пізніше - https://poltava.to/news/63864/

  ..................Висловимо власну версію сьогоднішніх подій. Аналізуючи політичні наслідки для Олександра Мамая та депутатської більшості. «Полтавщина» припустила, що Андрій Карпов для збереження шансів на власне політичне майбутнє просто вимушений гостро розкритикувати свого партнера по коаліції Мамая. Однак опозиційні фракції, яких, до речі, на сьогоднішній акції не було, за нашою інформацією, чекають від Карпова більш чітких сигналів — про вихід «ЄС» з більшості на чолі з Мамаєм. Однак поки таких заяв від міської фракції «порохоботів» не надходило, а Андрій Карпов повідомив журналістам, що фракція ще не визначилася: чи буде виступати за відкликання міського голови, хоча сам секретар міськради озвучив і таку можливість.

  Тому не будемо відкидати можливість того, що Андрій Карпов сьогодні очевидно рятував свій політичний імідж та партії, яку він представляє. Однак істина має проявитися під час важливих голосувань на сесії міськради, де «ЄС» після сьогоднішніх оцінок висловлюванням мера має голосувати в унісон з іншими опозиційними партіями. Без цієї умови сьогоднішню акцію можна сприймати своєрідної «димовою завісою» як для Карпова, так навіть і для Мамая.

  Ян ПРУГЛО, Микола ЛИСОГОР «Полтавщина»
 10. #4650
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області




  Вакцинированые со своими Qr кодами кидаются на людей...

+ Ответить в теме
Страница 465 из 470

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44