Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3439Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 446 из 461
Показано с 4,451 по 4,460 из 4610.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

У Полтавській громаді планують провести конкурс на управлінські компанії для 1650 будинків (список) - https://poltava.to/news/61319/#comments

............................проведення повноцінної реформи житлово-комунальної сфери в Україні планувалося 10 років тому, в оновленому варіанті — 5 років тому, в різних варіаціях — і наступні роки. Крайні строки передання будинків з відання комунальних організацій у приватні руки постійно переносилися з різних причини. Остання з них — криза на фоні пандемії коронавірусу. Тому поки можна сказати, що зараз Полтава найближче підійшла до реалізації реформи.

Водночас КП «ЖЕО № 2», яке зараз продовжує обслуговувати полтавські будинки, після затвердження управлінських компаній буде ліквідоване.

Karen, Ваш будинок обслуговує КП «ЖЕО № 2» ?

Пророк

У Полтавській області поліцейські викрили групу військовослужбовців на розкраданні авіаційного керосину. Їм загрожує до 12 років в’язниці.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Встановлено, що група військовослужбовців організувала системне розкрадання авіаційного керосину з бойових літаків. Викрадене пальне збували місцевим мешканцям.

Для приховування своєї діяльності, в офіційні документи вносили недостовірну інформацію щодо кількості витраченого пального під час польотів.

17 червня правоохоронці викрили учасників групи під час збуту чергової партії керосину обсягом 2 тисяч літрів.

Проведено 25 санкціонованих обшуків на території військової частини та за місцями проживання фігурантів. Відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 410 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше СБУ задокументувала факт розкрадання військового майна в одній з частин Міністерства оборони на замовлення представників комерційних структур.

Також військова контррозвідка СБУ викрила військовослужбовця Збройних сил на продажі трьох кілограмів пластиду з детонатором.

Раніше правоохоронці затримали військовослужбовців, які переправляли і продавали зброю, патрони та вибухівку, викрадену у військах в зоні бойових дій на Донбасі. А СБУ викрила угруповання, що торгувало краденими запчастинами до винищувачів.

Автор: Валерій Савицький
    Пророк

Dracon, так. ЖЕО#2
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    У Полтавській області поліцейські викрили групу військовослужбовців на розкраданні
    Ну, ці хоч своїм продавали.
    А скільки було випадків продажу краденої зброї і амуніції росіянами в Чечні?
    Та й в багатьох інших конфліктах сучасності випадки перепродажу власної зброї, боєприпасів та ін. - зовсім не рідкість.
    Пророк

Мамай + ПЕС = любов до гроба !!! )))))
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    https://i1.poltava.to/uploads/2021/0...8-10-29-22.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FTahLon4pOY

Мамай + ПЕС = любов до гроба !!! )))))
    аж от сердца отлегло, абы не слуга урода :)
    Пророк

Полтавський міський голова визнав, що Крим перебуває в окупації, але не захотів голосувати за формулювання «путінський режим», адже «не був у Криму і не знає, який там режим»

— Ну, «путінський режим» — це якось неправильно. Я проголосую за це питання, якщо там не буде фрази «путінський режим», Я не знаю, який там режим. Зараз я не буду агітувати нікого, і ні за кого. Це політичне рішення, ми вже перейшли в політику. Я вважаю, хто ми такі, щоб займатися тут політикою? Але якщо є воля депутатів звернутися, звертайтеся до кого завгодно, я все поставлю на голосування. Чи Крим в окупації? Так, в окупації. «Путінський режим» — я не знаю, що це таке. Тому, якщо це «путінський режим», я за нього голосувати не буду. Якщо не «путінський режим», я голосувати буду. Якщо приберете, то прибирайте. Якщо не приберете, ставлю на голосування так, як є. Принципово нікого не агітую. Сам особисто я не знаю, який там режим. Я там не був. Голосуйте, хто як завгодно. Я в політику не лізу. Чи звернутися до президента, щоби він там посприяв звільненню Олега Приходька — я за. А який там режим його утримує, я не знаю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Я проголосую за це питання, якщо там не буде фрази «путінський режим»,
    В нього дача в Анапі, чи шо?
    Пророк

Управління статистики публікує квартальний звіт про соціально-економічне становище у Полтавській області

Населення

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 квітня 2021 року становила 1367328 осіб. Упродовж січня-березня чисельність населення зменшилася на 4201 особу.

У порівнянні з січнем-березнем 2020 року обсяг природного скорочення збільшився на 728 осіб.

Доходи населення

У січні-квітні розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників становив 11971 грн (у січні-квітні 2020 р. — 10193 грн).

Упродовж січня-квітня сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 12,1%, або на 11 млн 808 тис. грн.

Промисловість

Не досягнуто рівня січня-квітня 2020 року у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (індекс промислової продукції становив 99,4%), добувній промисловості і розробленні кар’єрів (99,1%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (94,9%), виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (94,5%), постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (92,6%), машинобудуванні (87,8%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (85,9%).

Водночас приріст продукції одержано у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (22,9%), виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (14,2%).

Сільське господарство

У січні-квітні реалізовано на забій 29,9 тис.т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що на 1% більше порівняно з січнем-квітнем 2020 року, вироблено 210,2 тис.т молока (на 5,1% менше) та 213,1 млн шт. яєць (на 18,3% менше). Частка господарств населення в загальному виробництві цих продуктів тваринництва складала відповідно 33,8%, 37,8% та 39,4%.

За розрахунками, на 1 травня 2021 р. загальна кількість великої рогатої худоби склала 213,4 тис. голів (на 5,2% менше, ніж на 1 травня 2020 р.), у тому числі корів — 106,9 тис. (на 6% менше); свиней — 359,4 тис. (на 27,2% більше), овець та кіз — 64,8 тис. (на 4,4% менше), птиці свійської — 4315,2 тис. голів (на 14,8% менше).

У господарствах населення утримувалось 43,3% загальної кількості великої рогатої худоби, у тому числі корів — 49,1%; свиней — 18,5%, овець та кіз — 87,0%, птиці свійської — 64,5%.

Будівництво

У січні-березні в області прийнято в експлуатацію 41,4 тис. м² загальної площі житлових будівель, що на 7,1% більше, ніж у січні-березні 2020 р.
    Зовняшня торгівля товарами та послугами

У січні-березні експорт товарів становив 780,1 млн дол. США, імпорт — 314,3 млн дол. Порівняно із січнем-березнем 2020 р. експорт збільшився на 31,9% (на 188,8 млн дол.), імпорт — на 0,5% (на 1,6 млн дол.).

За січень-березень 2021 р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 4081,5 млн грн капітальних інвестицій, що на 9,6% менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2020 р.

Головне управління статистики у Полтавській області
    бог

Під Полтавою розвивають мотобол — у Мачухах. Наразі там проводять чемпіонат України.
    У межах змагання зустрілися команди «Дружба» з Мачух та «Поділля-мотор» з Кам’янця-Подільського. Матч завершився з рахунком 6:0 на користь першої.
    Усього в Україні є 5 команд з мотоболу. Нині цей спорт не надто розвинений в Україні, але має попит серед глядачів.
    Наступний матч відбудеться у Мачухах 21 серпня. Гратимуть команди «Дружба» та «Схід» з Вознесенська.

...а в самой Полтаве, такой торбовой был мотобол-какая база... спидвей. Но незалежной не нужен ни какой спорт-ТОЛЬКО ФУТБОЛ

+ Ответить в теме