Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3407Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 428 из 456
Показано с 4,271 по 4,280 из 4557.
 1. #4271
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області
  У Полтаві облаштовують місця, де жителі найбільше відпочиватимуть на травневі свята.
  Зокрема, КАТП-1628 встановлює додаткові контейнери для сміття. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Євген Ричка.
  Де найбільше відпочиватимуть:
  – пляж Київського району;
  – центральний міський пляж “Плесо”;
  – Зелений острів;
  – пляж Подільського району;
  – Прирічковий парк;
  – Співоче поле;
  – Монастир (Червоний Шлях);
  – музей Полтавської битви (Паркова);
  – Вакуленці (кінцева зупинка);
  – Дендропарк.
  “Чисто там, де не смітять і вчасно прибирають! Зі свого боку ми сприяємо підтриманню чистоти та вживаємо необхідних заходів для підтримання міста у привабливому стані. В той же час, сподіваємося на повагу до роботи комунальних служб та взаємоповагу”

  __________________________________________________ ___________
  УВАГА ПОЛТАВЧАНАМ! СУД У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИЗНАВ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМИ!

  Решение суда позволяет утверждать безоговорочный, неопровержимый, юридически обоснованный факт того, что ни один из подзаконных актов Кабинета Министров Украины постановления № 211, 392, 500, 641, 760, 956, 1100, 1236, 104, которыми установлено карантин и проведения других обязательных санитарных и противоэпидемических мероприятий, действие которых направлено на ограничение права на свободное передвижение по территории Украины, масочный режим, являются, прямо противоречат и не соответствуют статье 64 Конституции Украины, следовательно полицейский НЕ ИМЕЕТ ПРАВА ними руководствоваться и ссылаться на них, как на основание для привлечения к административной ответственности за их нарушения. ВЕСЬ ДОКУМЕНТ ПО ССЫЛКЕ

  ...ВОТ И ЧУДНЕНЬКО

 2. #4272
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...ВОТ И ЧУДНЕНЬКО
  Що Ви кажете? Не відповідають Закону? Конституції? А коли це зупиняло зелену плісняву?
 3. #4273
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  А коли це зупиняло зелену плісняву?
  ...до цього часу, це не зупиняло жодне зібрання покидків, які назвалися владою. Тепер всі матеріали стосовно задзеркалля в відкитому доступі. Кожен може дізнатися що до чього і час, коли так звана "влада" почінає боятися людей більше, ніж люди "влади". Вже не буде як завжди...все. Тепер всі "закони" чі що вони там собі вважають за закони вже не діятимуть в загалі...хіба для тих, хто з обличям песика дивилося в очі "владі" ще залишатиметься все як і раніше, але іде массова непокора комерційній банді-поліції, всі висери кабиіну також не сприятимуть як закон, як бачите все більше судів стають на сторону здорового глузду і прав людини...отже вже все. Але ті, що ходили в масках, навіть, коли червоними літерами написати на небі, що вірусу немає, пандемія не існує, вони будуть і далі спрямовувати свого язика в дупу "владі", як це роблять і зараз. І питання зупиняло чі ні-не доречне, бо непокора вже на такому рівні, що "влада" буде збирати речі...і хто там вважає, що буде як і раніше-такох... хай тільки вакцину собі всі вколять, хочь насолодження буде для всіх не байдужих до людянності і здорового глузду, що все це тупе бидло помре у скоріший час, і от тоді і перейдемо до тереторіальних громад...будемо жити згідно конституції України, а не за бажанням власників фірм
 4. #4274
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  "влада" буде збирати речі...
  Як там Barыga любить писати? "Халва, халва..."©
 5. #4275
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Як там Barыga любить писати? "Халва, халва..."©
  Ясно... не вопрос, выключатель-там!
 6. #4276
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  выключатель-там!
  Насправді, вимикач (і вмикач) усієї нашої енергосистеми - у Бєні. І віддавати його він нікому не збирається.
  Навпаки, сьогодні Кабмін почав "експропріацію" під руку Бєні і НАК "Нафтогаз": "Кабмин уволил главу "Нафтогаза" Коболева. Временно его заменит Витренко"
  Теж, до речі - абсолютно незаконно. Але їм начхати. Стараннями 73% тепер - це їхня країна. І вони роблять з нею, що хочуть.
 7. #4277
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


 8. #4278
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  https://i1.poltava.to/uploads/2021/0...covid-stat.jpg
  Зачем? Это же не правда. Статистика накручена и извращена...все смерти, всё-равно от чего, все фиксируются как смерть от кавидлы. Любой сомптом, выдаётся за кавидло. Так что эти цыфры-фейк.

  __________________________________________________ _____________________  У понеділок, 26 квітня, обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» отримало попередження від газотранспортної компанії про припинення із ранку 1 травня цього року газопостачання до об’єктів підприємства. Отже із початком травня, у розпал пандемії із коронавірусної хвороби, полтавці будуть позбавлені можливості користуватися послугою централізованого постачання гарячої води.

 9. #4279
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Коли Полтава і Полтавщина в цілому вийде з "красної" зони ?

  29 квітня 2021 року розпочалася апаратна нарада у Полтавській ОДА. Голова Полтавської ОДА спрогнозував, що Полтавщина може вийти з рівня «червоної зони» епіднебезпеки через 2-3 дні. За його словами, якщо на початку квітня Полтавщина мала 80 випадків госпіталізації із COVID-19 на 100 тисяч населення, то наразі цей показник становить 58,2, що вже за межами «червоної зони». Завантаженість ліжок зменшилась до 44,7%, за цим показником область вже відповідає послабленню карантину.

  Єдиний показник, який утримує Полтавщину в «червоній» зоні — це коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Сьогодні він становить 21,7% — для повернення у помаранчеву зону необхідний показник менше 20%.

  Однак, якщо область втримає позитивну динаміку, то через 2-3 дні ОДА отримає право, щоб звертатися до Уряду з проханням перевести область з червоної до помаранчевої зони епіднебезпеки.............
 10. #4280
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44