Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3406Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 405 из 456
Показано с 4,041 по 4,050 из 4555.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Пресслужба Полтаської обласної організації ВО «Свобода» - серьезно?
    Ты против Свободы?

Пророк

Олег Савченко: Біланівський ГЗК загрожує життю кременчужан - https://poltava.to/news/59740/

.......................результати досліджень, які проводилися на Біланівському родовищі ще в радянські часи. Зі 100 дослідних свердловин, зроблених тоді, сім мали ознаки підвищеної радіації. Ми хотіли знати, де саме такі свердловини, але це закінчилося нічим. У судах ми вимагали державної екологічної експертизи будівництва. Висновок експертизи вже є, але ознайомитися з ним я не можу — його немає у вільному доступі. А коли мені кажуть, що Біланівський ГЗК дасть робочі місця, то я таким людям пропоную поїхати на кладовище в Горішні Плавні й подивитися, скільки там молодих людей, які мали ту роботу.

На жаль, олігарх Жеваго ігнорує будь-які звернення громадськості та екологів, він продовжує будувати Біланівський кар’єр. Але ми не повинні опускати руки й припиняти нашої боротьби. А щоб читачі розуміли, наскільки все серйозно, нагадаю вам про загрози, які несе Біланівський ГЗК кременчужанам.

Головна загроза — радіація .........

Володимир Пелипенко: Життя під пиловою завісою ..............

На солончаках сади не ростуть ......................

Поговорять і забудуть? ....................

Олег САВЧЕНКО, громадський активіст

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Ты против Свободы?

Barыga, порохоботи та опзжисти проти України, вони підконтрольні кремлю!
    бог

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    .результати досліджень, які проводилися на Біланівському родовищі ще в радянські часи. Зі 100 дослідних свердловин, зроблених тоді, сім мали ознаки підвищеної радіації. Ми хотіли знати, де саме такі свердловини, але це закінчилося нічим. У судах ми вимагали державної екологічної експертизи будівництва. Висновок експертизи вже є, але ознайомитися з ним я не можу — його немає у вільному доступі. А коли мені кажуть, що Біланівський ГЗК дасть робочі місця, то я таким людям пропоную поїхати на кладовище в Горішні Плавні й подивитися, скільки там молодих людей, які мали ту роботу.

На жаль, олігарх Жеваго ігнорує будь-які звернення громадськості та екологів, він продовжує будувати Біланівський кар’єр. Але ми не повинні опускати руки й припиняти нашої боротьби. А щоб читачі розуміли, наскільки все серйозно, нагадаю вам про загрози, які несе Біланівський ГЗК кременчужанам.

Головна загроза — радіація .........
    ...уже писал про это-это 3,14здец. Barыga, как бы на совок не наяривал, но при совке законсервировали этот объект, на НЕОПРЕДЕЛЁННЫЙ СРОК, то есть НАВСЕГДА!!! А патриоты и просто кто хочет денег и ему НАСРАТЬ НА УКРАИНУ распаковали его снова... ГДЕ ВСЕ ЭТИ ПАТРИОТЫ, ТИТУШКИ, НАЦЫКИ??? Вот-вот... считают полученные за предыдущий рейд...
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    просто кто хочет денег и ему НАСРАТЬ НА УКРАИНУ распаковали его снова...
    Команду "распаковать" дал Жеваго. Он в Украине не живет и возвращаться сюда вряд ли собирается. Так что, да - ему насрать.

Что касается непосредственных исполнителей... Можно привести массу примеров в десятках стран, где люди добровольно идут на работу, которая необратимо гробит их собственное здоровье за считанные годы. Что уж тут думать о здоровье окружающих?..
    бог

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Команду "распаковать" дал Жеваго. Он в Украине не живет и возвращаться сюда вряд ли собирается. Так что, да - ему насрать.

Что касается непосредственных исполнителей... Можно привести массу примеров в десятках стран, где люди добровольно идут на работу, которая необратимо гробит их собственное здоровье за считанные годы. Что уж тут думать о здоровье окружающих?..
    ...а ходить в маске, это ли не показатель покуизма в отношении своего здоровья? Так эти качели раскачали НА УРОВНЕ МИРА и все повелись как тупой скот. Вот где парадокс.
    Пророк

"Так, уже давно планувалося відкриття осередку в Полтаві, та на заваді були карантини й локдауни. І хоч зараз усе це ще нікуди не відступило, та відкладати далі вже неможливо. Адже Полтава — це легендарне місто. І ми говоримо не про Полтавську битву, а про зародження нашої праволіберальної партії. Саме там ми почали збирати підписи для реєстрації Демократичної Сокири.

Відкривати осередок ми будемо 27 лютого. Тож зустрічаємось о 12:00 в пивниці «Сто доріг», місці для нас історичному — саме там ми збирали підписи на реєстрацію партії кілька років тому. На відкриття осередку приїде Антон Колумбет та член політради Юрій Гудименко."
    http://ibigdan.com/2021/02/25/v-nash...i-popovnennya/
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    в пивниці «Сто доріг»
    Карго? Не?
    бог

Эти ЛЮДИ собирают на улице то, что владельцы собак не убрали за своими любимыми собачками. Респект!
    Надеемся, вам сейчас стало стыдно, если вы за своим не убираете��
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Эти ЛЮДИ собирают на улице то, что владельцы собак не убрали за своими любимыми собачками. Респект!
    Надеемся, вам сейчас стало стыдно, если вы за своим не убираете��
    Фу! Лучше никого не заводить!
    Пророк

Який файний маєточок!!! Та і розташований у центрі міста. Хочу у ньому жити!!!

+ Ответить в теме