Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей701Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 39 из 83
Показано с 381 по 390 из 825.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    А деньги зачем взял?
    у меня вопрос зачем отдал?..а если отдал значит нормальное у него было. а может он их не брал и вовсе?

Banned

А деньги зачем взял?
    Потому что дурак, зачем же еще? Но вешаться -- это запредлельно, ну, согласись, не стоит жизнь сраных 800 долларов!

Меня больше вопрос с Киселем интересует, если честно, про него все забыли!
    Новачок

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Тот чувак 7 лет за убийство отсидел, так что с ним всё понятно.
    что понятно? ты знаешь все подробности? И вообще -- он за это уже отсидел! Хоть виноват, хоть нет.
    хочешь сказать, что ты безгрешен?

А деньги зачем взял?
    а это еще нигде и ни кем не доказано.
    Если у человека воруют что-то --- он должен обратиться в правоохранительные органы, у которых задача найти виновников и украденное и тд. Еще есть суд.. А тут в какой то соцсети.. обвинили.. Вообще не серьезно.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Потому что дурак, зачем же еще? Но вешаться -- это запредлельно, ну, согласись, не стоит жизнь сраных 800 долларов!

Меня больше вопрос с Киселем интересует, если честно, про него все забыли!
    а ты так уверен, что дело было в 800 долларах?
    А я думаю ему пытались заткнуть рот.. но чуть перестарались.. или может и расчитывали на это
    Banned

Ответ Сообщение от pokemonchik))) Посмотреть сообщение
    что понятно? ты знаешь все подробности? И вообще -- он за это уже отсидел! Хоть виноват, хоть нет.
    хочешь сказать, что ты безгрешен?
    Нет, конечно, я -- воплощение порока! Но убийство -- это та часть жизни, которая не имеет никакого прощения никогда и ни за что! Убийство -- это такое табу, что меня аж клинит, когда кто-то рассказывает, что это делать можно. Да можно, но только перед непосредственной угрозой своей собственной жизни!
    Ответ Сообщение от pokemonchik))) Посмотреть сообщение
    а ты так уверен, что дело было в 800 долларах?
    А я думаю ему пытались заткнуть рот.. но чуть перестарались.. или может и расчитывали на это
    Может быть все, но я просто в этом не уверен, но это не означает, что не может быть так, как ты говоришь.
    Пророк

http://poltava.today/uk/news/show/11339

Радник Міністра внутрішніх справ прокоментував ситуацію щодо самогубства полтавського журналіста Анатолія Мележика.

За його словами, наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 120 ККУ - доведення до самогубства.

У своїй загибелі Мележик звинуватив керівника, з яким у нього були непрості відносини через фінансову складову та особисте життя. У разі, якщо слідство доведе причинно-наслідковий зв'язок між передсмертною запискою та діями кривдника, то останньому світить до 5 років позбавлення волі, - сказав він.

Нагадаємо, вчора Анатолій Мележик повісився у винайманій квартирі.
    Пророк

Поліція Полтави радить чоловікові, який знайшов чужий гаманець біля ТРЦ "Київ", повернути його власникові

Водієві «Деу», який 30 квітня цього року, близько 12 години підібрав гаманець на стоянці, поблизу торговельно-розважального центру «Київ» (вул. Зіньківська, Київський район), слід негайно зв’язатися з правоохоронцями. Це єдине вірне рішення у ситуації, яка склалася. Ігнорування цієї рекомендації може викликати негативні юридичні наслідки для нього.
    Пророк

Юрій Бублик: Брат за брата! За братом брат, або «двовалєріє» до добра не доведе - http://poltava.to/news/38431/

..................Тому я йду із «Свободи». Впевнено заявляю, що Олександру Бублику з такою партійною диктатурою не по дорозі. Мене обирали мешканці Ковалівської сільради. І саме своїм виборцям я намагаюсь догодити, і саме їх слухаюсь. Ніякі партійні бонзи не можуть вказувати, що мені варто робити. Тим більше, коли вони роблять це не з ідеологічних міркувань, а виходячи із своїх шкурних інтересів. Їм, напевне, байдужа доля району і його громад. Мені — ні.

Тому кладу свій свободівський партквиток на стіл. Олександр Бублик підкорятиметься тільки «народній диктатурі». Щодня на робочому місці сільського голови я бачу людей, які є моїми справжніми керівниками — десятки українців, яким я, в міру своїх сил та повноважень, намагаюся допомагати. Тільки шкода, що деякі мої колеги, посадовці та місцеві депутати, розучилися це відчувати...

Слава Україні!

Залишаюсь вірним громаді, яка мене обрала!

З повагою, щиро Ваш Олександр БУБЛИК, ковалівський сільський голова.

Заставу за начальника облДАІ внесла людина з кримінальним минулим - http://poltava.to/news/32139/#comments

Депутатам Полтавської райради пропонують 2000$ за «правильне» голосування - http://poltava.to/news/38283/
    Пророк

Робоча група при ОДА затвердила нові назв вулиць Полтави, які має підписати Валерій Головко. Вулицю Калініна мають перейменувати на Степана Бандери, Жовтневу — на Соборності, а Сакко, Панфілова та провулок Першотравневий залишать без змін.

«Полтавщина»
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    а Сакко, Панфілова та провулок Першотравневий залишать без змін.
    Вулицю Ванцетті перейменували ще у 1995-му. А Сакко залишиться навіть зараз. Немає у світі справедливості!..
    Пророк

Замена улиц это бред
+ Ответить в теме
Страница 39 из 83