Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3438Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 313 из 462
Показано с 3,121 по 3,130 из 4613.
 1. #3121
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  У Нових Санжарах пройшла спецоперація Кремля, вважає військово-політичний експерт Олександр Коваленко.
  "Фактично, ми стали свідками повномасштабної спецоперації, організованої російською стороною із залученням "п'ятої колони" й агентури впливу в Україні, - пише Коваленко. - Ці дії були синхронізовані з ФСБ і ГРУ, оскільки поширення сюжетів, фото, відео та коментарів у соціальних мережах було колосально масштабним. Задіяли не тільки заготовлених тролів і популярні пабліки, а й армії ботів".
  За словами експерта, ситуація в Нових Санжарах стала надбанням міжнародної преси.

  "Одна справа, коли тему носять в зубах проросійські і російські ЗМІ, додаючи в неї похмурих фарб, а зовсім інша - коли на неї звертають увагу The Washington Post, "Голос Америки", NBC News, Reuters, CNN, Fox News", - наголошує він.

  Однією з цілей цієї операції, на думку Коваленка, було перебити неприємну для Кремля повістку 20 лютого: річниця Майдану, початок окупації Криму, Генасамблея ООН. І сформувати негативну картинку про українців - як варварів на міжнародній арені в порівнянні з тією ж Росією, де весь день розповідали, як вони успішно завершили евакуацію і карантин.

  Додатково хотіли ще більше дискредитувати владу і кинути пробний камінь щодо подальшого розхитування соціально-політичної та громадської обстановки із застосуванням сили.

  Протести у Франції "жовтих жилетів" почалися з мирних протестів фермерів і комунальних служб проти підвищення цін на паливо. Але швидко перетворилися на погроми і розбої з антиурядовими гаслами, завдяки впровадженню в протестний рух радикальних груп від політичної сили "Національне об'єднання" Марін Ле Пен – яка годується з рук Кремля.

  Схема дуже схожа. Масштабне медійне висвітлення подій російськими ЗМІ, мало місце, і в Нових Санжарах. Поширення потрібних наративів в кіберпросторі шляхом задіяння армії ботів. І, звичайно ж, "п'ята колона", пише експерт.

  "У той час, як уся країна засуджувала жителів Нових Санжар, купка дійових осіб продовжувала накручувати ситуацію, а під кінець - закидала камінням автобуси. Сумніваюся, що середньостатистична домогосподарка, навіть з промитими мізками, почне кидатися камінням в автобус з людьми. А ось хто це зробив - прекрасно знав, що від нього вимагається. Не здивуюся, якщо незабаром дізнаємося і про істотну фінансову мотивацію особливо завзятих протестувальників із Нових Санжар. Але все це буде після і, на жаль, з меншим інформаційними резонансом. Шок-контент завжди більш привабливий для мас, ніж правда", - вважає Олександр Коваленко.

  https://m.gazeta.ua/articles/politic...ekspert/952601

 2. #3122
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  У Нових Санжарах пройшла спецоперація Кремля, вважає військово-політичний експерт Олександр Коваленко


  Вот то, что происходит
 3. #3123
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Да уж. Комаровский явно с италией зашкварился.
 4. #3124
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  А у нас такие учения тоже будут?  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Да уж. Комаровский явно с италией зашкварился.
  В смысле?
 5. #3125
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  В смысле?
  Вы его выступление в Санжарах посмотрите. Полностью. В зале. Там за Италию много будет. Как они ко всем приехавшим отнеслись. Просто отпустили их по домам, с обязательством не выходить две недели из дома. А перед этим он минут 15 втирал, как сложно подхватить этот вирус. :))
  Походу у нас медиков вообще нет! Одни блазни с завышенной самооценкой! :)) Уже даже не удивляет!
 6. #3126
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  .............в Санжарах................
 7. #3127
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


 8. #3128
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn....b1&oe=5F01F5EF
  ракло, а не "дякую"
 9. #3129
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  На Садах-1 на місці парковки зведуть десятиповерхівку на 198 квартир - https://poltava.to/news/54526/  На перетині вулиць Героїв АТО та Нікітченка замість стоянки на 150 авто збудують житловий будинок — проектанти обіцяють нові паркінг та стоянку поруч на 370 місць

  25 лютого відбулася презентація проекту детального плану території на перетині вулиць Героїв АТО та вул. Нікітченка. Там зараз знаходиться стоянка для автомобілів на 150 місць. На її місці заплановано звести будинок на 198 квартир.

  Під час презентації організатори повідомили, що до 13 березня можна внести пропозиції щодо проекту. План, який презентували в КО «Інститут розвитку міста» розробив ФОП Володимир Васильович Гузік........................

  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  Полтавcький геймер заробляв понад 50 тисяч гривень на місяць, граючи в комп’ютерні ігри - https://kolo.news/category/interview/18160  ........................................ – Скільки вже не граєте й чому?

  – Я закінчив 2,5 року тому. Дуже стомився й вирішив просто відпочити. Зробив паузу на місяць, думав повернутися. Потім змінив вид діяльності: зняв три відеороликина Youtube, це були влоги, розважальні відео по 5-7 хвилин. Перший набрав 20 тисяч переглядів, наступні – по 5 тисяч, і потім мені це все якось набридло. Я був виснажений морально, останні пів року не отримував від гри задоволення, адже зрозумів, що це моя робота і я заробляю гроші. Я припинив грати в будь-які ігри. Близько пів року використовував комп’ютер лише для нової роботи, на яку влаштувався. Зараз отримую менше грошей, але маю більше часу. У мене з’явилася дівчина, почав більше спілкуватися з друзями. Звісно, із середнім заробітком 30 тисяч гривень у мої 18 років я міг собі дозволити все що завгодно, але мені фізично бракувало часу спілкуватися з людьми поза Мережею.
 10. #3130
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Більшість тепловиробників погасила критичну заборгованість за газопостачання - http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb...8%D0%BD%D0%B8&

  Область - Полтавська область
  Населений пункт - Полтава
  Код ЄДРПОУ - 33147372
  Назва підприємства ТКЕ - ПОЛТАВАТЕПЛОКОМФОРТ ТОВ
  Оперативна заборгованість станом на 26.02.2020р. (з урахуванням вартості газу, спожитого у січні 2020 року) - 10 439 430 грн.
  Необхідна мінімальна сума оплати ( (з урахуванням вартості газу, спожитого у січні 2020 року) - 4 007 702 грн.

  З 19 лютого 2020 року 36 з 52 підприємств-боржників здійснили необхідні мінімальні платежі на користь Нафтогазу і уникли ризику відключення від газопостачання.

  У зоні ризику залишаються 16 виробників тепла, які не виконують жодної з умов щодо розрахунків, передбачених положенням про ПСО.

  Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 березня 2020 року.

  Для уникнення ризиків припинення теплопостачання населення Нафтогаз наполягає на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44