Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3012Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 307 из 372
Показано с 3,061 по 3,070 из 3715.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    так санжарівці не вимагають якісного медичного обслуговування, їм пох. (а в цьому я б їх підтримав.) Вони вимагають, щоб людям було відмовлено в лікуванні. І адепти Порошенка вже забули, що ця "оптимізація" відбувалась за Порошенка і Супрун. Акваріумні рибки.
    ты реальноДОЛБАЕБ, причем тут порошенко и прочии, факт в том что людей привезли в не специализованное место по таким проблемам!

Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    ты реальноДОЛБАЕБ, причем тут порошенко и прочии, факт в том что людей привезли в не специализованное место по таким проблемам!
    чувак, помий рота свого брудного. це ж ти почав тут зі своїм другом писати про зеленського, оно infospacer продовжив. ти чи я, блять??? у тебе вистачило тупості навіть написати, що я за нього голосував. а тепер ти удаєш незайману дівчину. ти - дно.
    Філософф

Ответ Сообщение от "Victorious Посмотреть сообщение
    "Вони вимагають, щоб людям було відмовлено в лікуванні. І адепти Порошенка вже забули, що ця "оптимізація" відбувалась за Порошенка і Супрун. Акваріумні рибки.
    Так і є, все вірно.
    Протести що в Тернополі, що в Санжарах - це дикунство повне, я з Вами повністю згоден.
    Просто якби все компетентно і по правилам зробили - з обробкою літака, розміщенням в ізоляторах, то взагалі б цього галасу не сталося.
    Пророк

чувак, помий рота свого брудного. це ж ти почав тут зі своїм другом писати про зеленського, оно infospacer продовжив. ти чи я, блять??? у тебе вистачило тупості навіть написати, що я за нього голосував. а тепер ти удаєш незайману дівчину. ти - дно.
    Я написал что ты голосовал за плесень? ты реально...
    а кто если не моника в очередной раз наебала население Украины и завезло "инфицированных" к нам в область?
    да, уточнь, именно "инфицированных" потому что только долбаеб может писать что "они здоровы". пока не пройдет как минимум 2 недели, а лучше месяц без симптомов к ним надо относиться как к инфицированным.
    кто считает по другому для меня ... без чувства самосохранения.
    так понятно?
    "Чувак" у тебя во рту.

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Так і є, все вірно.
    Протести що в Тернополі, що в Санжарах - це дикунство повне, я з Вами повністю згоден.
    Просто якби все компетентно і по правилам зробили - з обробкою літака, розміщенням в ізоляторах, то взагалі б цього галасу не сталося.
    опять соглашусь.
    еще раз наголошую, что я не против этих людей в нашей области, я против их размещения в САНАТОРИИ и лжи влады.
    Пророк

Michael, даруйте, мені не хочеться з вами сперечатись, але чому ви думаєте, що літак не обробляли? я певен, що обробляли. я бачив, як обробляють інші літаки (на авіафорумі).
    Бог свідок, я ні разу не прихильник чинної влади, але я бачу, що цей галас спричинений 1) дикунством і повною відсутністю якихось елементарних зачатків моралі, і 2) спробами повернути ситуацію проти Зеленського. Навіть сюди тягають політизовані пости. Між тим це суто медичне і логістичне питання. ідеального рішення бути не може, але зроблено, я вважаю, так, як і в інших країнах. скрізь брали медичний заклад і організовували карантин. Ніде у світі не додумались спеціально в аеропорту побудувати для цього одноразовий госпіталь, це GVL може запатентувати. Унікальність України проявилась у тому, що в одному кінці країни моляться, щоб людям не надали медичної допомоги, в іншому з цією ж метою влаштовують погром, дехто витрачає цілий день, щоб висловити солідарність з пітекантропами, не переймаючись аргументацією, а я, в результаті, д-б. Та мені це навіть приємно, аби не бути схожим на отих із Нових Санжар...
    Філософф

І адепти Порошенка вже забули, що ця "оптимізація" відбувалась за Порошенка і Супрун.
    І тут згоден, "оптимізація" ще за Януковича почалась.
    Пророк

Викториус, ты мой адрес загуглил?
    Філософф

Michael, даруйте, мені не хочеться з вами сперечатись, але чому ви думаєте, що літак не обробляли? я певен, що обробляли. я бачив, як обробляють інші літаки (на авіафорумі).
    Каюсь, такої інформації в мене немає.
    В іншому я і не сперечаюсь, що галас з нічого.
    Пророк

Я написал что ты голосовал за плесень?
    твій друг написав...
    а кто если ... завезло "инфицированных" к нам в область? да, уточнь, именно "инфицированных" потому что только долбаеб может писать что "они здоровы".
    ви вживаєте слова, сенсу яких не розумієте. "Інфекція або заражування хворобою (англ. Infection — проникнення в організм хвороботворних мікробів; інфікування, зараження) — стан, коли в організм потрапляє чужорідний агент — патоген (бактерія, паразитичний грибок, найпростіший організм, гельмінти, вірус або пріон)". Про цих людей таких даних нема, як раз навпаки, попереднє обстеження показало відсутність інфекції (такі дані наводив Merry_Corpse). Тому брехло тут - ти, а не влада.
    я не против этих людей в нашей области, я против их размещения в САНАТОРИИ и лжи влады.
    против, против. почитай. не думаю, що якби це був не санаторій, а будинок відпочинку або, краще, 2-а лікарня, ти б більше радів. ти a priori проти.

Викториус, ты мой адрес загуглил? или пиздобол?
    шевченка 78, здається. а ти так переживаєш?
    я тащусь вид цих повадок гопників. по всій дискусії, п-бол тут ти. із владом.
    Пророк

пиздец, не прошибаемый..
    я написал что лично я не выступал бы против еслибы этих инфицированных, а к ним пока они не пройдкт карантин надо относиться как к иныицированным, завезли в полтавский тубдиспансер.
    Там есть персонал и условия для работы с подобными людьми, но не в САНАТОРИИ.
+ Ответить в теме