Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3009Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 303 из 372
Показано с 3,021 по 3,030 из 3712.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Це щось новеньке! Виявляється, у Нових Санжарах рівень лікарень крутіший, аніж у Києві!
    І обладнання найсучасніше, куди тим київським клінікам!
    Для карантину не потрібен ніякий особливий персонал. Ви розумієте слово "карантин"? це просто ізоляція на інкубаційний період хвороби. Він не потрубеє лікування. Марсианська мова для вас? ну я не здивований.
    Аваков все правильно розрахував: повезли пасажирів туди, де простіше "нагнути" простих людей, от і все.
    Бо "західняки" занадто агресивні виявились, а на Полтавщині "нє впєрвой", побубнять і "схвавають".
    Ніякого "двіжу" не буде. Наженуть "омона" та кийками віддубасять незгодних і все, "вопрос рішон"!
    Санжарівське бидло не поступається тернопільському. я-то думав, що ми всі українці, хоч у Тернополі, хоч у Санжарах, хоч на літаку, але, вичвилось, мій оптимізм був передчасним.
    У мене теж бажання отих "протестуючих" пере*бати кийком. Думаю, якби воно намагалося мене не пустити до лікарні, я би так і зробив. В даному випадку всі мої симпатії будуть на боці Нацгвардії.

Ваша аргументація кульгає. Один хоче їх в аеропорту розмістити, інший в київських клініках. Ви дурніші за уряд, панове.

Люди так чи інакше отримають медичну допомогу. А от полтавцям виправити репутацію буде складніше, ніж вилікувати коронавірус.

Banned

В аптеках полтавы масок нет!!!!
    Уже две недели как!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Санжарівське бидло не поступається тернопільському. я-то думав, що ми всі українці, хоч у Тернополі, хоч у Санжарах, хоч на літаку, але, вичвилось, мій оптимізм був передчасним.
    Ой, да какая разніца!?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Уже две недели как!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Уже две недели как!!!
    Не дякуйте.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Для карантину не потрібен ніякий особливий персонал. Ви розумієте слово "карантин"? це просто ізоляція на інкубаційний період хвороби. Він не потрубеє лікування. Марсианська мова для вас? ну я не здивований.
    У мене теж бажання отих "протестуючих" пере*бати кийком. Думаю, якби воно намагалося мене не пустити до лікарні, я би так і зробив. В даному випадку всі мої симпатії будуть на боці Нацгвардії.

Ваша аргументація кульгає. Один хоче їх в аеропорту розмістити, інший в київських клініках. Ви дурніші за уряд, панове.

Люди так чи інакше отримають медичну допомогу. А от полтавцям виправити репутацію буде складніше, ніж вилікувати коронавірус.
    А что будут делать в САНАТОРИИ когда спустя неделю обнаружит заболевших?
    кто проводит КАРИНТИН неизлечимойц инфекции в САНАТОРИИ!?!?!?!?!?
    вы действительно не понимаете всей серьезности ситуации.

Мертвым на репутацию похер.

Риторический вопрос, если у когото в САНАТОРИИ поднимица температура или не дай бог умрет, нам об этом сообщат?
    Пророк

Жаннета Крайнова
    @vitamin633
    ·
    3h
    В Житомир прилетели китайцы которые строят дорогу,с нашими,совместно.Их изолировали,под наблюдением медиков.НИКТО не перекрывал дороги.А тут СВОИХ детей,студентов молодых родителей с деточками привезли.Что у нас вэтих Санжарах за ВЫРОДКИ живут???
    Сашко 25 няв
    @vono_e_znovu
    ·
    4h
    з Одеси пишуть, що два дні тому прийшов корабель з Китаю, відповідно з китайцями на борту, судно допустили, товари прийняли і жодна собака не гавкнула, який там карантин...
    а тут раптом "Топаз дав команду", и процес пішов - схема та сама, що з "протестами" проти ринку землі ��
    Wings of Phoenix
    @wings_phoenix
    ·
    1h
    Открыл стрим из этих самых Новых Санжар.

Послушал аргументы местных жителей.

Открыл сайт ЦВК.

Посмотрел результаты голосования весной 2019 и летом 2019.

Закрыл стрим.

Єдиний вірус, який зараз серйозно загрожує Україні, це вірус ідіотизму та байдужості.
    модератор

зік показує наживо. Це капець. Прославились на всю Україну. Цей чарівний мат, місцевий колорит .
    Пророк

Ответ Сообщение от Евгений Посмотреть сообщение
    зік показує наживо. Це капець. Прославились на всю Україну. Цей чарівний мат, місцевий колорит .
    Уже на всю Европу! Уже там в новостях шуруют! :))
    бог

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Вибори президента України-2019
    Полтавська область - https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp...pid100=53.html
    Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні-735 908 (Відсоток опрацьованих протоколів-100.00%)
+ Ответить в теме