Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3007Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 302 из 371
Показано с 3,011 по 3,020 из 3710.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    я непойму, я что пишу на марсианском?
    Майже. Треба виправлятись.
    Или уже не эвакуировать людей из Китая, если они заражены то там им окажут хоть какуюто помощь и шансов выжить будет больше...
    Я б сам з цієї причини не евакуювався з Китаю )) Але момент в тому, що на літак допустили людей без симптомів, так шо це не якийсь чумний борт.
    из одного городов-центров эпидемии в Ухане, эвакуируют 48 украинцев и иностранцев. Все эвакуированные прошли тест на наличие коронавируса и показали отрицательные результаты.
    Если у них через две недели появится симптомы заражения сколько из них умрут? и сколько выйдет ли зараза за пределы САНАТОРИЯ?
    а що зміниться, якщо це буде відбуватися у якомусь "отстойнике"? і чому гіпотетична зараза має виходити за межі санаторію?

И ненадо сравнивать мягкое с теплым.
    туберкулез умеют лечить, рак не заразный, а ДТП это вообще зашквар с твоей стороны.
    С гепатитом можно жить долго (по себе знаю).
    ДТП це не зашквар, а охєренна смертність на дорогах, проти якої чомусь ніхто не протестує і шини не палить. Туберкульоз можуть лікувати, так і коронавірус - це не смертний вирок.
    По состоянию на четверг, 20 февраля, количество зараженных коронавирусом составило 75 730 тысяч, вылечено 16 450 тысяч. Всего от коронавирус умерло 2 128 человек. Число случаев выздоровления пациентов за день впервые превзошло количество новых больных. 80,9% всех больных в провинции Хубэй, которую считают эпицентром распространения вируса, классифицируют как пациентов с легкой стадией болезни. Наиболее рискованные категории общества, которым легко заразиться – люди преклонного возраста, и те, кто имел сопутствующие заболевания.
    Інформація від МОЗ за минулий рік:
    Упродовж епідемічного сезону грип забрав життя 64 українців. Жоден померлий не був вакцинований проти грипу.
    Який відсоток протестувальників має щеплення проти грипу? Коли кожного дня нас оточують сотні смертельних хвороб це ні в кого не викликає паніки, а тут прям всі за здоров'я країни розпереживались.

Так, можна було якось все краще організувати. І взагалі, я згадував, що можливо ця паніка не просто так виникла. Але мої претензії в першу чергу до рагулів, які палять шини і перекривають траси, бо навіть якщо б везли хворих, їм потрібно допомагати, а не створювати усі можливі перешкоди.

Послушай с тайминга 1:02:30 примерно, я придерживаюсь такого же мнения по ситуации с эвакуированными.
    Буду вдома, послухаю.

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Украина не готова материально сопротивляться этой эпидемии.
    И ещё вспомните про большинство медперсонала, выехавшего из Украины.
    У нас лечить некому и не за что!!!
    У нас реально средневековье!!!
    Як це "не готова"?
    А чим не влаштовує "молода та креативна команда"? Чому такі зміни у настроях?
    Та й загалом, "диджиталізація і вот ето фсьо", що не так?
    Як на мене, то це цілком логічний підхід молодих та креативних людей.
    Адже головне, що це не оті старі упирі, які були раніше!
    Пророк

я непойму, я что пишу на марсианском?
    у влады было ДВА месяца чтоб соорудить временную больницу (МЧС такое умеет) на территории тогоже аэропорта в каком нибуть "отстойнике".
    Или уже не эвакуировать людей из Китая, если они заражены то там им окажут хоть какуюто помощь и шансов выжить будет больше...
    Если у них через две недели появится симптомы заражения сколько из них умрут? и сколько выйдет ли зараза за пределы САНАТОРИЯ?

И ненадо сравнивать мягкое с теплым.
    туберкулез умеют лечить, рак не заразный, а ДТП это вообще зашквар с твоей стороны.
    С гепатитом можно жить долго (по себе знаю).
    "Отут он і ї*банувся, бідолашний". "соорудить временную больницу на территории аэропорта" - да ти клоун, покруче Зеленського. Дайош по лікарні на кожну хворобу, а в існуючих будемо курей розводити. "ілі не евакуіровать із кітая" - ну відправ їх назад. давай покажемо, які українці гарні люди. весь світ своїх громадян евакуював і лікує, а мі їх поселимо в лісі в наметі, і такі як ти, разом з санжарівцями, будуть навколо шини палити.
    "Если у них через две недели появится симптомы заражения сколько из них умрут?" - швидше за все, нуль, судячи зі статистики. Імовірність того, що вони хворі, теж близька до нуля. І вже більше двох тижнів пройшло.
    Влаштувати лікарню в аеропорту бориспіль, п-ц, у тебе білочка по ходу. замість тримати на карантині в санаторії на березі Ворскли, будемо тримати в аеропорту з оборотом 12 млн. пасажирів.

Merry Corpse, ви розмовляєте з глухим. Йому оте, що ви пишете - що вони прошли обстеження, що їх поміщають в карантин - це дійсно марсианська мова або китайська грамота. Мозок вимкнувся, якщо він і був, і вони з владом готові побити камінням хоч хворих, хоч здорових.

навіть якщо б везли хворих, їм потрібно допомагати, а не створювати усі можливі перешкоди
    - по-моєму, саме від цього і вибухать залишки мозку у тих, кто хоче їх вигнати назад до Китаю чи поселити в аеропорту Бориспіль. Наче слова всі знайомі, а в голові не вкладається. хворим? допомагати?? та нізащо!
    Пророк

Французьким літаком з Китаю евакуювали європейців, в тому числі 30 поляків, яких потім військовим літаком доставили до Вроцлава. В тому літаку, що летів до Франції, був один пасажир з підтвердженим діагнозом Коронавірусу.

Уряд Польщі обіцяв ізолювати своїх громадян на карантин.

Вирішив поцікавитись, як виглядають справи в Польщі.
    Виявляється, що розмістили їх на карантин в загальнодоступній військовій лікарні.

Карантин це брехня! Поляки з китайського Вуханю лежать в звичайних лікарнях.

Wbrew zapewnieniom ministra zdrowia, Polacy ewakuowani z Wuhan nie zostali umieszczeni w specjalistycznym szpitalu... leżą na ogólnodostępnym oddziale, w samym centrum Wrocławia.

Wedle zapowiedzi rządu, w tym ministra zdrowia, wszyscy ewakuowani z Wuhan Polacy mieli zostać szczegółowo przebadani, umieszczeni w izolowanym budynku i poddani kwarantannie.

Został dla nich przygotowany oddzielny budynek szpitalny. Są w pełni zabezpieczeni

Okazuje się, że wszystko to... bzdura. Jak gdyby nigdy nic, na wyniki badań Polacy z Wuhan czekają w środku miasta, na ogólnodostępnym oddziale Wojskowego szpitala Klinicznego we Wrocławiu!

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", ewakuowani z Chin Polacy nie trafili ani do oddzielnego budynku, ani na odizolowany oddział. Zajmują miejsca w skrzydle na drugim piętrze oddziału chorób wewnętrznych. Pilnuje ich dwóch żołnierzy - nie mają żadnych zabezpieczeń, a i wejście na oddział nie jest w żaden sposób chronione.

To nie koniec rewelacji. Pacjenci przebywają w wieloosobowych salach, a to oznacza, że mogą zarażać siebie nawzajem. Ponadto mogą spacerować po całym oddziale!

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Po...na-to-klamstwo
    Пророк

Це щось новеньке! Виявляється, у Нових Санжарах рівень лікарень крутіший, аніж у Києві!
    І обладнання найсучасніше, куди тим київським клінікам!

Аваков все правильно розрахував: повезли пасажирів туди, де простіше "нагнути" простих людей, от і все.
    Бо "західняки" занадто агресивні виявились, а на Полтавщині "нє впєрвой", побубнять і "схвавають".
    Ніякого "двіжу" не буде. Наженуть "омона" та кийками віддубасять незгодних і все, "вопрос рішон"!

Теж мені, "теоретики великого заговору"!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    бла бла бла
    що вони прошли обстеження, що їх поміщають в карантин
    кто пишет про обследование?
    опа моники? я ей не верю.
    Китайци сами говорили что экспрес метода выявления заражения не существует, это дорогой и продолжительный процесс.
    померять температуру? ага, 100% результат.
    сука, ну почему у вас нет чувства самосохранения... хотя у вас и мозгов нет, голосовать за монику, жопоблок и шарикова...
    Пророк

сука, ну почему у вас нет чувства самосохранения... хотя у вас и мозгов нет, голосовать за монику, жопоблок и шарикова...
    По моєму, десь 80% Санжар проголосували за Зеленського. В мене поки що все сходиться.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    По моєму, десь 80% Санжар проголосували за Зеленського. В мене поки що все сходиться.
    Полтава теж молодці!
    Миниатюры Миниатюры IMG_2652.jpg  
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Вибори президента України-2019
    Полтавська область - https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp...pid100=53.html
    Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні-735 908 (Відсоток опрацьованих протоколів-100.00%)
    Пророк

Коли Комаровський коментує медичні питання, а не політичні, в нього краще виходить.

З медичного закладу «Нові Санжари» на Полтавщині, в якому 14 днів перебуватимуть евакуйовані українці та іноземці з Уханя, вивезли персонал. З евакуйованими будуть медики та технічні спеціалісти, які були й на літаку.

Про це повідомили в Урядовому кур'єрі.

«Персонал, який раніше працював у «Нові Санжари», вивезено з об'єкта. Ніхто з них не контактуватиме з розміщеними в обсервації особами. У складі групи, яка буде розміщена в обсервації, є і лікарі, і медперсонал, і технічні спеціалісти для гарантування належного перебування і безпеки людей», — йдеться у повідомленні.
    Також у Кабміні пояснили, що евакуйовані, екіпаж літака, медичні та технічні працівники перебуватимуть в індивідуальних приміщеннях.
    «Відходи будуть утилізовані в спеціальний спосіб, вони не будуть потрапляти у загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки в обов’язковому порядку будуть знезаражені», — зазначили в уряді.
+ Ответить в теме