Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3012Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 300 из 372
Показано с 2,991 по 3,000 из 3715.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Уточнение, самолет в Полтаве не сел, сейчас в Борисполе на дозаправке и говорят что собирается в Харьков... а оттуда в НовыеСанжары в госпиталь НацГвардии или МВД, хотя "какая разница"
    Флайт радар в помощь для отслеживания борта. https://flightradar.online/uk/

С Харькова в НСанжары будут ехать через Полтаву...
    А какже Феофания?

Пророк

Мешканці селища міського типу Нові Санжари у Полтавській області протестують проти завезення до них евакуйованих із Китаю людей: перекрили дорогу й палили шини, а також вступили у сутички з поліцейськими.

Джерело: речник ГУ Нацполції Полтавської області Юрій Сулаєв у коментарі каналу "112 Україна", пресслужба Полтавської обласної держадміністрації, "Укрінформ"

Пряма мова речника полції Полтавщини: "Ситуація на разі контролюється працівниками поліції. Мешканці Нових Санжар практично цілу ніч блокували проїжджу частину населеного пункту. Висловлюють свій протест. Отримали звідкись інформацію, що до них будуть заїжджати особи з Китаю -і вони категорично проти такого заїзду. Вони вийшли на акцію протесту, перекривши дорогу

Вранці, коли працівники поліції попросили розблокувати дорогу, на превеликий жаль, досить "накалена" була ситуація. Частина громадян проявили певну агресивність і відмовилися виконувати законні вимоги поліцейських і вступили навіть у сутичку з поліцейськими.

Через це понад 10 найбільш активних осіб було вилучено з натовпу, з ними проведена відповідна профілактична робота. Вони всі ідентифіковані. Людей попереджено, що у раз порушення закону вони будуть відповідати відповідно до закону.

Проте на даний момент люди не розходяться, продовжується акція протесту. Правоохоронці намагаються роз’яснити людям вимгои закондавства, також із людми спідлкуються органи місцевого самоврядування".
    Якесь середньовіччя, 500 років тому люди до прокажених краще ставились. Тьху. Дно, нагадує виступи в Пакистані проти щеплення від полімієліту та погроми медиків, які лікують хворих на еболу в Африці. Тупе, неосвічене бидло.

Дипломати - таке сами бидло, тіко з дипломами.
    Українка відмовилась від евакуації з Уханю через заборону взяти з собою песика

Українка Анастасія Зінченко, яка зараз перебуває в Китаї, повідомила, що не зможе вилетіти в середу з провінції Ухань. Причиною таких дій стало те, що посольство України не дозволило їй забрати свою собаку. Про це дівчина написала в своєму Instagram.

“Я знайшла вчора машину, зібрала всі документи і забрала клітку для її (собаки, – ред.) перевозу, відправила всі документи в першій половині дня в посольство. Моє повідомлення і питання про собаку вони проігнорували. Після чого співробітник і представник від посольства Україна мені подзвонив і сказав, що я з собакою евакуюватися не можу. Ми зв’язалися з МЗС, вони прислали письмову відповідь, де було написано, що вони мають старий набір документів, і навіть були не в курсі, що я зібрала всі документи і подала їх у посольство”, – пише Анастасія Зінченко.
    Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    С Харькова в НСанжары будут ехать через Полтаву...
    Я не знаю як вони будуть їхать. На даний момент затор за 10 км до Санжар починається.
    Пророк

Я не буду здивований, якщо літак злетить і взагалі ніде не сяде, а (наприклад) вибухне чи просто впаде.
    З такою "владою" можна очікувати чого завгодно.

Можуть і "кінці у воду" зробити.
    Пророк

Моє ставлення до події.
    Ух бля, зашёл в твиттер, а в Украине норм шизофрения несётся.
    Мне страшно в вагон метро зайти, потому что прививка от кори и гриппа на весь вагон только у меня, а всем норм. А тут аж шины жгут, из-за десятка людей без каких либо симптомов.
    Пророк

І з президентом не посперечаєшся. Соромно за співгромадян.

Бактеріологічної небезпеки через евакуацію українців з Китаю немає, повідомив президент України Володимир Зеленський у Facebook.

Він заявив, що евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

«Він (центр – ред.) буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у президента. Тобто бактеріологічної небезпеки немає», – написав Зеленський.

Водночас він заявив про «іншу небезпеку» – «забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці».

«Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома. На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією», – заявив Зеленський.

Президент зазначив: спроби «перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру».
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    несовсем так, санаторий это не место для карантина при вирусе который может вызвать пандемию...
    а зная как у нас относятся к соблюдению правил, не удивлюсь если заразится какойнибуть врачь или санитарка у которой есть выход в город...
    Гарантии что среди пасажиров и экипажа нет больных - нет.
    эти действия безответственные и подвергают опасности население всей страны.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Тверезі люди дивляться на дії та наслідки.
    А не на пустопорожню балаканину.

В Україні війна, а для когось "пострєлівают".
    Він вже показав власний "профессіАналізм", побачили. Пора з кобили злазити, бо вона здохне.
    Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    несовсем так, санаторий это не место для карантина при вирусе который может вызвать пандемию...
    а зная как у нас относятся к соблюдению правил, не удивлюсь если заразится какойнибуть врачь или санитарка у которой есть выход в город...
    Гарантии что среди пасажиров и экипажа нет больных - нет.
    эти действия безответственные и подвергают опасности население всей страны.
    ага, на виході з літака зразу в газову камеру, а літак спалити к *уям. Немає ж ніяких гарантій.

Є ще підозра, що тему з евакуацією тягнули саме до сьогоднішньої дати. Аби всі балачки навколо літака були.
    Пророк

Загалом то мова відносно "профессіАналів", що дісталися важелів літака з назвою "Україна".
    І саме через цих "аналів" потерпає вся країна, всі громадяни. Це так важко зрозуміти?
+ Ответить в теме