Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3438Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 277 из 462
Показано с 2,761 по 2,770 из 4613.
 1. #2761
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Суд підтвердив правоту полтавських інспекторів, які наклали на ФОП штраф у понад 3 млн грн, виявивши 28 неоформлених працівників - http://pl.dsp.gov.ua/archives/12113

  Після надходження до Управління Держпраці у Полтавській області скарги від приватної особи, посадові особи Управління, відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, провели інспектування діяльності фізичної особи-підприємця, на якого скаржились.

  Інспекторам вдалося встановити, що ФОП використовує найману працю 28 працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Виявлене порушення потягнуло за собою винесення уповноваженими посадовими особами постанови про накладення на підприємця штрафу у розмірі 3 505 320,00 грн.

  Порушник, не погодившись із постановою, вирішив оскаржити її до Окружного адміністративного суду міста Києва. На його думку, ним не було допущено порушення вимог законодавства про працю, оскільки особи виконували роботи на підставі цивільно-правових договорів.

  Суд проаналізував наявні в матеріалах справи копії цивільно-правових угод на виконання робіт, укладених позивачем із зазначеними особами, та актів прийому наданих послуг про те, що 28 працівників надавали послуги з прибирання приміщень по 3 години на день з понеділка по п`ятницю за щомісячну винагороду і дійшов висновку, що у цивільно-правових угодах не зазначено, який саме результат роботи повинні передати виконавці робіт замовнику, а процес такої праці не передбачає будь-якого кінцевого результату.

  Враховуючи встановлені обставини, суд дійшов висновку, що зазначені вище угоди не були спрямовані на кінцевий результат, що характеризує цивільно-правові (договірні) відносини, а були пов`язані із самим процесом праці, що є характерним для трудових функцій.

  Відтак, з огляду на викладене, суд оголосив, що факт порушення позивачем вимог частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України під час розгляду справи знайшов своє підтвердження.

 2. #2762
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  ​​Вул. Шолом-Алейхема нарешті повністю відкрили для проїзду!

  Сьогодні працівники "Полтававодоканалу" прибрали останні блоки, які відгороджували частину вулиці. 3. #2763
  AnD
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ​​Вул. Шолом-Алейхема нарешті повністю відкрили для проїзду!

  Сьогодні працівники "Полтававодоканалу" прибрали останні блоки, які відгороджували частину вулиці.
  Якість дорожного полотна залишає бажати кращого.
  З цікавості - хіба влада міста не повинна "приймати" дорогу у належному стані ? Чи як це працює ?
 4. #2764
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Запровадження е-квитка у Полтаві зупинилося: влада чекає результативного голосування за підняття вартості проїзду - https://poltava.to/news/53214/#comments


  ......................Чому депутати не хочуть приймати диференційований тариф?

  Впровадження диференційованого тарифу означає автоматичне підняття вартості проїзду. Результат від е-квитка люди побачать через кілька років, а от негатив у вигляді здорожчання проїзду — одразу. Очевидно, що перед майбутніми місцевими виборами політичні сили не хочуть ризикувати своїми рейтингами. Ймовірно, до питання диференційованого тарифу повернуться після місцевих виборів, які пройдуть навесні 2020 року. Однак, не факт, що до цього часу не зросте вартість проїзду. Перевізники можуть влаштувати страйк і зупинити приватний транспорт у Полтаві. Як показало життя, місцева влада стає заручником у цій ситуації і йде на поступки..................
 5. #2765
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Київський районний суд Полтави призначив штраф водієві “Audi A8”, який пошкодив шланг на заправці в Полтаві. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

  Згідно з постановою, подія сталася 31 жовтня о 10:30 на вулиці Сінній, 42. Водій автомобіля “Audi A8” перед початком руху не переконався в безпеці та пошкодив заправочний шланг колонки № 3 АЗС “ОККО”.

  Крім того, чоловік залишив місце пригоди.

  Чоловіка визнали винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та ст. 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому призначили 340 грн штрафу.

  ############

  ТОВ «ВАЙН-ШОП» із Запорізької області намагалося скасувати припис Інспекції по контролю за благоустроєм щодо демонтажу вивіски магазину «ВИНА СВІТУ». І йому це вдалося.

  ТОВ «ВАЙН-ШОП», яке зареєстроване в м. Оріхів Запорізької області подало позов до суду на Інспекцію по контролю за благоустроєм Полтави щодо визнання незаконним та скасування припису. Справу розглядати в Запорізькому окружному адмінсуді.

  Згідно з приписом, порушення виявили у магазині «ВИНА СВІТУ» за адресою вул. Європейська, 66. До 25 липня 2019-го Інспекція пропонувала демонтувати спеціальні рекламні конструкції розміщені без дозвільних документів.

  У позовній заяві йдеться що вручений припис:

  не містить інформацію коли, ким та за яких обставин виявили це порушення;
  яким чином зафіксували виявлене порушення;
  яке відношення має ТОВ «ВАЙН-ШОП» до цього порушення;
  яку спеціальну рекламну конструкцію (її розмір, зміст, місцезнаходження, тощо) потрібно демонтувати.
  Як стало відомо з ухвали в Єдиному державному реєстрі судових рішень, позивач TOB «ВАЙН-ШОП» орендує частину нежитлового приміщення на вул. Європейська, 66 і з квітня 2019-го відкрило там винний магазин.

  В обґрунтуванні позову, фірма зазначає, що вивіска магазину «ВИНА СВІТУ» не містить зображень ні особи, ні будь-якого товару, тож відсутні підстави її ідентифікувати як рекламу. На вивісці зображено виключно торгову марку магазину, яка зареєстрована у встановленому законом порядку.

  Враховуючи вищевикладене, «ВАЙН-ШОП» вважає, що Інспекція невірно ідентифікувала вивіску «ВИНА СВІТУ» як спеціальну рекламну конструкцію, яка розміщена без дозвільних документів. А це є підставою для визнання такого припису протиправним.

  Під час судового розгляду, суд встановив, що на зазначеній вивісці є інформація, яка не містить закликів до придбання конкретного товару. До того ж, вона не є такою, яка призначена сформувати обізнаність щодо магазину.

  А відтак не є рекламою і не потребує спеціального дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

  Вивіска з написом «ВИНА СВІТУ» на фасаді будівлі, в якій знаходиться зазначене нежитлове приміщення, позивачем розміщена з урахуванням вимог закону «Про рекламу».

  Отже, суд приходить до висновку щодо необхідності скасування припису Інспекції.
 6. #2766
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Отже, суд приходить до висновку щодо необхідності скасування припису Інспекції.
  Чергове підтвердження того, що в політиці та державному управлінні нє%єр робити дилетантам.
 7. #2767
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Чергове підтвердження того, що в політиці та державному управлінні нє%єр робити дилетантам.
  А что, они уже успели суды реформировать?
 8. #2768
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області  ************************************************** *****


  О, а вот и у нас мигранты на людей кидаются... Евроинтегруємось ВЫШИВАТА!!!!

  На Розсошенцях студент-іноземець порізав ножем орендодавця!

  Попередньо відомо, що він написав власнику про витік газу в квартирі. А коли орендодавець прийшов перевірити це, то квартирант кинувся на нього з ножем.

  Наслідок: у власника квартири порізана шия. Його забрала швидка, він втратив багато крові. Нападника затримали правоохоронці.
 9. #2769
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  О, а вот и у нас мигранты на людей кидаются... Евроинтегруємось ВЫШИВАТА!!!!
  причем здесь это, долбаебов достаточно и не приезжих.
  посмотрите на наш форум :)
 10. #2770
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
  причем здесь это, долбаебов достаточно и не приезжих.
  посмотрите на наш форум :)
  Всего двое!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44