Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей703Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 84
Показано с 261 по 270 из 835.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

ТВАРИ!
    А что ж вы не думаете о том, как парковаться остальным полтавчанам?! Сколько проблемных мест в городе, вы знаете?!
    Только о себе, чтобы вам удобно?!
    И переживаете, что потом парковаться будете не только вы...

* * *

Парковка для депутатів міськради – бути чи не бути?

Проблему облаштування місць для парковки навпроти центрального входу до приміщення Полтавської міської ради обговорили члени постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту.

За словами голови комісії Олега Бєлоножка, на його очах за неправильне паркування оштрафували вже чотирьох депутатів:
    "– Це було моє особисте побажання. У зв’язку з тим, що в денний час припаркувати свій особистий транспорт на території біля міської ради неможливо, і депутати. які приїжджають сюди працювати, не можуть знайти собі вільне місце. Я не хочу тут сидіти і думати, де моя машина. Досвід показує, що та парковка на кільці перед міською радою не заважає проїзду іншим автомобілям. Тому пропоную, хоча б під час роботи комісії, сесії дозволити парковку для депутатів"

На що архітектор Ірина Особік зазначила, що обговорювана територія була спеціально виділена для того, щоб люди могли спокійно їздити на велосипедах.
    "– Якщо ми ставимо там автомобілі законним чином, то все – ми закриваєм питання проблеми культури міста. Засідання було побудовано таким чином , що у нас навіть не було часу вивчити це питання, а воно дуже серйозне. Над ним б’ються архітектори вже не перший рік", – зазначила архітектор.

Вона запропонувала залучити спеціалістів та віднайти інше місце для парковки, яке буде зручним для депутатів.

"– Навіть якщо ми зробимо паркову біля міської ради, де будуть гарантії того, що там будуть паркуватися лише депутати?" – підтримав Особік депутат міськради Юліан Матвійчук.

23q
    23-й участник

Де гарантия что депутаты? Вон возле сбу,напротив, есть стоянка, так там знак, запрещена парковка кроме служебных. Я поставил там машину, вышел сразу охранник, и видет что я с той стороны иду и кричит-не знаю ли я кто поставил машину, я сказал не знаю и пошел дальше. Кстати знак там незаконен.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Вон возле сбу,напротив, есть стоянка, так там знак, запрещена парковка кроме служебных. Кстати знак там незаконен.
    Кажется, уже нет знака
    бог

Пророк

Юрій Сулаєв
    Близько 17:30 на 208 км. автодороги Київ-Харків сталася жахлива автокатастрофа. Зіткнулися мікроавтобус "Мерседес" та вантажівка "ДАФ". Шість осіб загинули та ще шість тяжко травмовані. На місці працює поліція. Слідчі встановлюють обставини та причини трагедії. Детальніше поінформуємо на сайті ГУНП.
    23q
    23-й участник

это пассажирский рейсовый?
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    это пассажирский рейсовый?
    Пока никто не сообщает.

* * *

В результате столкновения микроавтобуса и грузовика на 208-м километре автодороги Киев — Харьков — Довжанский под Лубнами погибло 8 человек

poltava.to

* * *

Тука пишет, что это рейс "Луганськ - Київ"
    бог

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Пока никто не сообщает.

* * *

В результате столкновения микроавтобуса и грузовика на 208-м километре автодороги Киев — Харьков — Довжанский под Лубнами погибло 8 человек

http://i1.poltava.to/uploads/2016/03...3-27/dtp-3.jpg

poltava.to
    ...жесть! ...комментировать такие события нет желания, только одно скажу, эти микроавтобусы «Mercedes-Benz Sprinter» все переделки из грузовых, по сути грузовые сараи, как консервные банки с сиденьями. Ещё носятся водилы как конченные идиоты...зачем? Не ясно, но это факт... и что до переделанных микроавтобусов «Mercedes-Benz Sprinter» и их манере вождения. Есть фактор не ты, так и тебя могут... может водила на DAF заснул, но по повреждениям видно, что скорость была не маленькая. Не ищу виновных... просто летать на переделках давно перестал. Если и еду, ищу такой бус, чтоб 100 пудов пассажир.
    Пророк

да блин печаль .Насколько я помню это второй луганский бус..про этот пишут луганск -киев
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...жесть! ...комментировать такие события нет желания, только одно скажу, эти микроавтобусы «Mercedes-Benz Sprinter» все переделки из грузовых, по сути грузовые сараи, как консервные банки с сиденьями. Ещё носятся водилы как конченные идиоты...зачем? Не ясно, но это факт... и что до переделанных микроавтобусов «Mercedes-Benz Sprinter» и их манере вождения. Есть фактор не ты, так и тебя могут... может водила на DAF заснул, но по повреждениям видно, что скорость была не маленькая. Не ищу виновных... просто летать на переделках давно перестал. Если и еду, ищу такой бус, чтоб 100 пудов пассажир.
    думаю шо на таких швидкостях та проти фури шансів якось навіть на орігінальному пасажирському немає

простійший варіант запобігання подібних аварій це розділіти зустрічні напрямкі забором
+ Ответить в теме
Страница 27 из 84