Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей699Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 83
Показано с 11 по 20 из 825.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Сергій Каплін: Олігархи отримають газові родовища і землю Полтавщини тільки через мій труп

Під стіни облради у п’ятницю скликають людей, щоб не допустити дерибану надр Полтавщини.

Про це заявив народний депутат, лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін. На сесії планується погодити без проведення аукціону дозвіл на дослідження та розробку з подальшим видобуванням сировини близько 10 великих нафто-газових родовищ області.

— Чому ви вирішили блокувати засідання сесії облради?

— Полтавська обласна рада напередодні місцевих виборів вирішила зробити останній дембельський акорд — без жодних тендерів та аукціонів депутати хочуть віддати товариству «Ангро Інвест» 10 цінних родовищ. Олігархи хочуть прибрати до рук надра не заплативши ні копійки. Їм джерело газу за безцінь, а людям — космічні тарифи. В разі схвалення пакету цих рішень компанія «Ангро інвест» отримає право розпоряджатися нафтогазовим фондом Полтавщини. Площа ділянок, які хочуть віддати складає майже 4% загальної площі області.

— Як ви плануєте завадити прийняттю цього рішення?

— Ми виводимо сотні людей з усіх куточків області для того, щоб зірвати це засідання. Ніхто не провів належного обговорення в депутатських комісіях. Ось ваші тарифи, ось ваша ціна на газ, ось ваша ціна на електроенергію, ось ваші соціальні стандарти. Це все доходи, які мали би йти в бюджет. Ось вам закон про децентралізацію. Я неодноразово говорив, що за умови цієї конфігурації влади, цих людей, які сьогодні у владі, децентралізація влади означатиме загальнонаціональний дерибан територій.

— Ви говорили з депутатами обласної ради, як вони пояснюють цей крок?

— Я знаю, що вже кілька тижнів депутатів викликали, залякували, змушували прийняти це антиполтавське рішення. Їм казали, що так треба, що це вказівка згори. Так от — я телефонував сьогодні до керівництва Адміністрації Президента, до своїх колег-нардепів з «Блоку Порошенка» — всі категорично проти. Всі в шоці!

— Що робитимете, якщо депутати таки приймуть це рішення?

— По-перше, ми все зробимо, щоб цього не відбулося. Якщо ж таки проголосують — фото кожного, хто віддасть свій голос «за» висітиме на бордах по всій Полтавщині. Ми будемо оскаржувати це рішення в судах всіх інстанцій і не тільки в українських. А прийдемо в облраду — перше рішення, яке прийме «Партія простих людей» буде відміна цього ганебного дерибану газонафтових надр Полтавські телеканали відмовилися навіть словом обмовитися про цю дерибанну аферу облради, я вдячний «Полтавщині» за можливість донести до людей, те, що в них хочуть забрати їхнє за безцінь.. Я знаю, що зараз проти мене почнеться чорнуха і я знаю, хто за нею стоїть — це олігархат. Хай знають — вони отримають землі і родовища Полтавщини тільки через мій труп!

Прес-служба народного депутата С. М. Капліна

Сергій Каплін
    АХМЕТОВУ ВІДДАЮТЬ ОСТАННІ ГАЗОВІ РОДОВИЩА ПОЛТАВЩИНИ!

Друзі! Я дуже прошу Вашої допомоги.

ЗАВТРА ОБЛРАДА ПОЛТАВЩИНИ НАМАГАТИМЕТЬСЯ ДАРОМ БЕЗ АУКЦІОНУ ВІДДАТИ АХМЕТОВУ І КО ДО 10 ГАЗОВИХ РОДОВИЩ!

Це дембельський акорд губернатора та облради! Ми оскаржимо ці рішення у суді, відмінимо на першому ж засіданні нової облради!

Але зараз треба іх зупинити!
    Прошу ПЕРЕПОСТ. Закликаю сьогодні прийти всіх до облради на 10.00.

Ось вам і тарифи і ціни на газ!!!

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Сергій Каплін...через мій труп
    Я не против. Одним аферистов станет меньше
    Пророк

Полтавщина відзначатиме День захисника України 14 жовтня, до цієї дати хочуть встигнути відкрити у Полтаві пам’ятник гетьману Мазепі

30 вересня у Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада стосовно підготовки та відзначення в області Дня захисника України за участю керівника апарату ОДА Миколи Білоконя. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

Серед запланованих заходів, 14 жовтня також передбачено відкриття пам’ятника Івану Мазепі.

— На сьогодні вирішується питання щодо встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі. Його планують встановити на заздалегідь визначеному місці — на Соборному Майдані. Наразі вирішується питання з коштами, закладається фундамент. Ми робитимемо все, щоб 14 жовтня відбулося його відкриття, — зазначав Микола Білокінь.

Також на День захисника України в області заплановані покладання квітів до меморіалів загиблим воїнам, урочисті збори, тематичні урочистості.

Довідково:

Свято встановлено 14 жовтня 2014 Указом Президента України П.Порошенка № 806 з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 р., яким встановлювалося свято — День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.
    Пророк

73-летнего экс-директора полтавского завода осудили в РФ на 6 лет - за шпионаж

Мосгорсуд признал виновным в шпионаже бывшего директора украинского оборонного завода «Знамя» 73-летнего Юрия Солошенко.
    Об этом сообщил Дождь со ссылкой на ТАСС.
    Процесс и оглашение приговора проходили в закрытом режиме, поскольку материалы дела содержат гриф «секретно». Солошенко будет находиться в СИЗО до вступления приговора в силу.
    Юрий Солошенко был задержан летом 2014 года в Москве (см. также: В Москве начали судить 73-летнего «шпиона» из Полтавы – «Обком»).
    Сыновья Солошенко ранее рассказали «Открытой России», что после выхода в 2010 году на пенсию Юрий Солошенко сотрудничал с российскими и украинскими министерствами обороны. Они также добавили, что в последнее время у него были партнерские отношения с неким Геннадием Коллеговым, который был связан с генералом российского Минобороны Олегом Морозовым.
    Тогда Солошенко говорил, что он «по определению не может быть шпионом». Сегодня его адвокат сказал, что обвиняемый признал свою вину.
    Cын Солошенко рассказал «Интерфаксу», что обвиняемого «подставил знакомый, с которым он сотрудничал и которому доверял».
    «Все знают, что его «подставил» знакомый, с которым он сотрудничал и которому доверял. Мой отец 50 лет в оборонной промышленности. У него были налажены контакты, так что и на пенсии к нему обращались, что с одной, что с другой стороны. Ведь предприятие, которым он руководил, выживало за счет российских заказов: за времена независимости не поступило ни одного госзаказа. Так что ничего секретного ни у нас, ни у россиян не было — это была единая система», — рассказал Александр Солошенко.
    Он добавил, что ни у кого нет четкого понимания, почему задержали отца.
    Полтавское оборонное предприятие «Знамя» специализировалось на изготовлении электрооборудования для средств противовоздушной обороны. В 2012 году завод прошел процедуру банкротства.
    Пророк

У центрі Полтави на місці музичних класів будують кафе з номерами

23q
    23-й участник

будують кафе з номерами
    трактиръ? Блэкджек со шлюхами? осталось легализировать и будет тема!
    Пророк

говорят на фурманова автобус сгорел!знает кто то об этом?

http://vpoltave.info/post/41568-u-po...orjuchu-sumish
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    говорят на фурманова автобус сгорел!знает кто то об этом?

http://vpoltave.info/post/41568-u-po...orjuchu-sumish
    Гнида ! Там же и дети могли быть.
    Поймают--смертная казнь на костре.
    Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?featur...sY&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=U7AB...be&app=desktop
    В Полтаве неизвестная женщина сожгла пассажирский автобус - http://poltava.to/news/36206/#comments
+ Ответить в теме
Страница 2 из 83