Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3007Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 198 из 371
Показано с 1,971 по 1,980 из 3710.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Кто был в центре ? Там почищено ?
    Да, все гуд

бог

Та нормально, можно и ездить и ходить

Везде одинаково

Banned

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Та нормально, можно и ездить и ходить

Везде одинаково

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...f8&oe=5C8FC6B4
    Жесть. Это Левада или Сибирь ?
    бог

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Левада

Голова Полтавської обласної ради в FB.

UPD: У Полтавській області ускладнено рух на автошляху М-03, між с. Красногорівка Великобагачанського р-ну та с. Червоне Хорольського р-ну (затор близько 20 км). Поліцією перекрито рух для роботи техніки автодору. Рух періодично поновлюється. Всього залучено 9 од. техніки та 17 чол., в тому числі від ДСНС 5 од. тех. та 10 чол. о/с, з них
    3 пересувні пункти обігріву.

Також ускладнено рух на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) поблизу с. Липове. В заторі перебуває близько 50 автомобілів. Організовано пункт обігріву в приміщенні школи с. Святилівка (розміщено 125 чол.). Всього залучено 9 од. тех. та 21 чол., в тому числі від ДСНС 4 од. техніки та 14 чол., з них 2 пересувних пункти обігріву.

До Полтавської області додатково направлено важку інженерну техніку (ІМР - МЦШР ДСНС України, БАТ – Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС та БАТ – ГУ ДСНС у Дніпропетровській області).

Пирятин вчора.

Немає повісті сумнішої у світі, ніж повість про ... аеропорт "Полтава".

бог

Banned

Обережно, бурульки!

https://tribuna.pl.ua/news/oberezhno-burulki/
    бог

...майже кожен день, в якоїсь темі форума лунали слова про культуру, культурну націю і все інше з цим пов'язане, але сучасність буття інша...от інша і все. Разом з дітьми, гуляючі... НА ПЕШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ!!! Є зебра, знаки... і деж хвалена культура у людей? Ми вже на дорозі стоємо, а машини їдуть не зупиняючісь... жоден не спинився. А як ви думаєте, скільки це могло продовжуватись? Я вам скажу, що стояли хвилин 5-7 і це не перебільшення, перейшли, лише, коли небуло автівок. На зворотньому шляху картинка знов та сама... Зрада? Це мені здалося? Я вигадав? ...ні, просто людям набридло грати в "Европейськість і всі знов стали собою...от і все... Я зробив висновок, все, що відбувалось навколо-це була гра, гра у ліберастів і еуропейців... почалися реалії життя, де домінує сильніші, нагліші, бидліші і таке інше а ви, толірасти і культурні европейці, стійте на узбіччі і не 3,14здіть тут...
    Banned

і всі знов стали собою...
    Отож бо. А мені психолог казав: "треба бути самою собою". Ну і шоб тоді у Полтаві творилося ?
    Пророк

...майже кожен день, в якоїсь темі форума лунали слова про культуру, культурну націю і все інше з цим пов'язане, але сучасність буття інша...от інша і все. Разом з дітьми, гуляючі... НА ПЕШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ!!! Є зебра, знаки... і деж хвалена культура у людей? Ми вже на дорозі стоємо, а машини їдуть не зупиняючісь... жоден не спинився. А як ви думаєте, скільки це могло продовжуватись? Я вам скажу, що стояли хвилин 5-7 і це не перебільшення, перейшли, лише, коли небуло автівок. На зворотньому шляху картинка знов та сама... Зрада? Це мені здалося? Я вигадав? ...ні, просто людям набридло грати в "Европейськість і всі знов стали собою...от і все... Я зробив висновок, все, що відбувалось навколо-це була гра, гра у ліберастів і еуропейців... почалися реалії життя, де домінує сильніші, нагліші, бидліші і таке інше а ви, толірасти і культурні европейці, стійте на узбіччі і не 3,14здіть тут...
    Надеюсь это не ты сочинял...
    лично я как пропускал пешиходов так и делаю, и все что я вижу на переходах 9 из 10 останавливаются и пропускают.
    бог

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Надеюсь это не ты сочинял...
    Надейся на то, что ты и дальше

вижу на переходах 9 из 10 останавливаются и пропускают.
    Надейся и видь...надейся и видь. А

лично
    Тебя это касается в другом. Пропускай и видь, но всё-равно ты остаёшься собой...всегда неизменный GVL224,

ты такой же как и все...пустышка, зависшая в материальном и дальше никогда не сдвинешся... Любые твои высеры не имеют совершенно никакого смысла. А для кого это имеет смысл-такие же как ты.
+ Ответить в теме