Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3439Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 191 из 461
Показано с 1,901 по 1,910 из 4610.
 1. #1901
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Головко подарував Полтаву Капліну
  14/09/2018 - 18:57

  Сьогодні в Полтаві було реалізовано план по усуненню з посади полтавського міського голови Олександра Мамая.

  Цей план було здійснено за безпосередньої участі голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, якого відносять до квоти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Про це ІНФОРМАТОРу повідомило джерело в Адміністрації президента.

  “Почалося все з того, що саме Головко сприяв відкликанню депутатів, які підтримали мера Мамая і вийшли зі складу фракції “Рідне місто” і “Партії простих людей” Капліна. Ці депутати були відкликані з Полтавської міської ради з грубим порушенням закону за допомогою підроблених документів. Головко мав намір поставити на місце Мамая підконтрольну собі людину. Але вийшло не так, як гадалося. Допоки Головко перебував у плановій відпустці, Сергій Каплін провів особисту зустріч з президентом України Петром Порошенком, на якій дав слово дати максимальний результат на президентських виборах для Порошенка в місті Полтаві. Після цього, Сергій Березенко та Ігор Кононенко отримали вказівку від президента Порошенка організувати голосування в Полтавській міській раді таким чином, щоб виконуючим обов’язки міського голови Полтави став заступник Капліна по партії Шамота”, – розповів співрозмовник видання.

  За словами джерела, скориставшись відпусткою Головка, Березенко та Каноненко викликали до Києва заступника Головка Андрія Пісоцького та голову Полтавської обласної ради Олександра Біленького, який є окрім цього кумом голови фракції БПП у Верховній Раді Артура Герасимова.

  Саме ці особи на місці організували “правильне” голосування за Шамоту на посаду виконуючого обов’язки міського голови Полтави. Сьогодні на сесії міської ради усунуто всіх заступників Мамая, потім була висловлена недовіра Мамаю, а потім Шамоту обрали секретарем і виконуючим обов’язки полтавського міського голови. 14 вересня під час позачергової 17-ї сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати прийняли це рішення. 27 депутатів проголосували “за”, один утримався. За Регламентом Полтавської міськради, у разі припинення повноважень міського голови, до обрання нового, його обов’язки виконує секретар міськради. Тобто до наступних виборів фактично функції мера у Полтаві виконуватиме Олександр Шамота.

  “Таким чином, команда президента Порошенка переграла Арсена Авакова і руками його соратника Валерія Головка провела на посаду виконуючого обов’язки міського голови Полтави найближчого друга та соратника Сергія Капліна Шамоту. Каплін є особистим ворогом Авакова.

  Також окрім політичного аспекту, у всіх цих перестановках є матеріальна складова. На депозиті міськради наразі перебуває близько 800 мільйонів гривень – це кошти, які місцева влада ще не встигла використати.

  Для того аби вдало “виділити” цю немаленьку суму “потрібним” людям, Каплін і влаштували перерозподіл влади, призначивши свого заступника по партії виконуючим обов’язки міського голови Полтави”, – резюмував співрозмовник.

  Олександр Шамота, як і Олександр Мамай, вперше до міськради потрапив у 2010 році. Як депутат, він був членом постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін. У 2014 році став помічником нардепа Сергія Капліна, а наступного року — членом «Партії простих людей Сергія Капліна» (пізніше — «Соціал-демократичної партії»). Того ж року вдруге був обраний депутатом Полтавської міськради.

  https://informator.news/holovko-poda...ltavu-kaplinu/

 2. #1902
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  виконуючого обов’язки міського голови Полтави найближчого друга та соратника Сергія Капліна Шамоту
  Завтра в маршрутке, что платить: 5 грн.? 4 грн.? или бесплатно ехать ?))

  Народ требует хлеба и зрелищ!)) Сегодня были зрелища, а завтра должен быть хлеб от исполняющего обязанности)))

  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  На депозиті міськради наразі перебуває близько 800 мільйонів гривень – це кошти, які місцева влада ще не встигла використати.
  До 31 грудня ще є час "роздеребанить"

  ...або до "проміжного" рішення судової феміди)))
 3. #1903
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Мамая - зняли, Шамоту - призначили, старих голів комісій - зняли, нових - призначили, посаду першого заступника мера - повернули. Головне - нікого не переплутати))) Остання порція новин з сесії на сьогодні!
 4. #1904
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Новини Полтави та області


  Гудбай мудак!
 5. #1905
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Цукор скінчився?
 6. #1906
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  ПОРОШЕНКО ЗНИЩУЄ МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ПОЛТАВІ!

  14 вересня в абсолютно протизаконний спосіб, з доброї волі Адміністрації Президента, відбулася спроба призначити виконуючим обов’язки Полтавського міського голови особистого фітнес-тренера нардепа з фракції БПП Сергія Капліна — Олександра Шамоту.
 7. #1907
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ура !!!! Полтава на 112 канале !!! Онлайн.
 8. #1908
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Цукор скінчився?
  Казав же я, треба було до цукру пачку дріжджів давати ))

  А якщо коротко, не треба шукати причину відставки у верхах. Верхи тут лише допомогли її здійснити, а так все ручечками містечкових царьків все зроблено, бо вони не змогли всістися двома дупами в одне крісло.

  Не дивлячись на те, що Фьодоровича того, ну тобто прибрали, радості від того немає. Бо ті, хто лізуть на його місце зроблять ще більший пи@здець в місті... Адже як набивали кишені з місцевого бюджету, так і продовжать. Тільки кишені з кожним разом стають більше й більше... І про полтавців ніхто і не збирається думати. А самі вони чомусь не хочуть нічого міняти. Більшість влаштовує цей срач, який розвели після смерті Тихоновича.
 9. #1909
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  ...у корыта непртолкнутся
 10. #1910
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Майдан Полтавщини
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44