Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3009Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 148 из 372
Показано с 1,471 по 1,480 из 3712.
    Banned

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    Коли тільки цицьки починали рости??? ))))
    Ні. Тоді мені було 9 місяців. І то було, коли пасажири мого віку транспортувались у літаку у кошиках для немовлят.
    Того разу ми втрапили у зону жахливої турбулентності, а моя мати її дуже важко переносила і їй було дуже погано.
    Літачок був маленький і його добряче трусило І другому пілоту довелося тримати кошик зі мною під час польоту.

А взагалі-то майже кожного літа літала, незважаючи на те, що у мене росло.

Пророк

Кукуруза то файний літак
    Banned

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    Кукуруза то файний літак
    Вгадав...
    Пророк

"Кабмін прийняв рішення про зміну статусу аеропорту "Полтава" на міжнародний.
    Про це повідомив і міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.
    "Вітаємо полтавців... Чекаємо нового потужного гравця на мапі летовищ України", — написав міністр.
    Як повідомляє видання "Полтавщина", ще два тижні тому про необхідність надання полтавському аеропорту міжнародного статусу говорив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. За його словами, Полтавська облдержадміністрація підписала низку договорів із авіакомпаніями (??) і планує організувати приміщення і роботу митниці та прикордонної служби на території аеропорту. Цю інформацію він повідомляв у розрізі того, що один з туроператорів вже відкрив можливість бронювання місць у літаку, який в травні 2018 року має полетіти із Полтави в Анталію.
    Втім, Полтавська ОДА не розділила оптимізму туроператора і висловила надію укластися у ці строки.
    Адже прийнята у січні Програма розвитку та підтримки ПОКП "Аеропорт-Полтава" розрахована на 4 роки. Поки ж були виділені кошти лише на проекти будівництва паркану навколо аеропорту та реконструкції терміналу.
    Економічна правда"
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Jedi_Lee, оті дві бабки біля Макарівської церкви жебракують більше 10 років підряд, може й більше.

А ота сива жінка, друга на відео, раніше працювала кондуктором в тролейбусному. При чому вона там пропрацювала довго, я пам'ятаю ще з кінця 90-х і до початку 2010-х точно.
    Banned

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Jedi_Lee, оті дві бабки біля Макарівської церкви жебракують більше 10 років підряд, може й більше.

А ота сива жінка, друга на відео, раніше працювала кондуктором в тролейбусному. При чому вона там пропрацювала довго, я пам'ятаю ще з кінця 90-х і до початку 2010-х точно.

Sky, ви шо, всіх у Полтаві знаєте ?
    Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение

А я того мужика, що на перших кадрах, вже років 7 спостерігаю. Він ще, здається, з психічними відхиленнями.
    бог

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    А я того мужика, вже років 7 спостерігаю.
    Пророк

https://youtu.be/oBU5-GfRP8Q
    бог

+ Ответить в теме