Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1287Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 125 из 134
Показано с 1,241 по 1,250 из 1337.
    Пророк

Re: Новини Полтави та області

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Я вибачаюсь, а яку саме сільраду вони повинні спалить? І навіщо?
    Ну это образно! :))) Старый советский анекдот!
    журналіст розпитує вуйка:
    -А що пан зараз палить?
    - Ватру.
    - а скільки вона кошує?
    - двадцять копійок.
    - А що пан буде палить, як ватра коштуватиме 40 копійок?
    - також Ватру.
    - А якщо Ватра буде коштувать 80 копійок, що пан буде палить?
    - також Ватру.
    А якщо Ватра коштуватиме карбованця?
    - А тоді я буду палить сільраду.
    Я понимаю, что "цивилозованные и европейские" :)))..... Конечно их поймают. Будет суд! Даже по телику наверно покажут. Найдут кучу смягчающих обстоятельств. И присудят к .... неделе исправительных работ на спиртзаводе и штрафу грн 25-30!:)) Тягнибок в очередной раз замаячит в телике и расскажет какие мы все европейские и как он доволен...
    Ну москали ж засмеют!!!! После всех тех картинок в ихних теликах со страшными факельными шествиями, пламенными речами... Они бедные от страха по ночам обссыкались от всего этого!... А тут вот такое будет!!! :))

Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    А тут вот такое будет!!! :)
    Якби "Свобода" й справді хтіла б показати себе серйозною та ефективною партією, то їм варто було б своїми силами провести розслідування цього вбивства та покарати винних (звісно, за умови, що поліція не впорається). А паління адмінбудівель у даному випадку продемонструє лише, вибачте, довбойобизм виконавців...
    Пророк

А паління адмінбудівель
    Ну это же образно!!! :)))
    Пророк

Якби "Свобода" й справді хтіла б показати себе серйозною та ефективною партією, то їм варто було б своїми силами провести розслідування цього вбивства та покарати винних ...
    даруйте за дурне питання, а навіщо в нашій країні взагалі поліція і прокуратура? щоб Авакову і Луценку було що їсти?

Я б доручив Парасюку. він, як правило, не хибить.
    У КРИВОМУ РОЗІ ЗАТРИМАЛИ НАПІВГОЛОГО НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ
    ТСН. Ранок Вчора,*08:12
    У Кривому Розі затримали напівголого начальника поліції
    Заступника начальника одного з райвідділів поліції у Кривому Розі затримали за п’яний дебош. Біля кафе, де коп відпочивав з друзями, спалахнула бійка. Спроби вгамувати найзухвалішого забіяку не увінчалися успіхом. Свідки викликали поліцію. Тоді чоловік почав кидатися і на патрульних. Його відвезли у райвідділ. Там з’ясували - що це їхній колега. Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/u-...-policiyi.html
    “Пам’ятаєте генерала СБУ, якому Парасюк колись ногою заїхав? Вася Пісний, на прізвисько «Антибіотик» – відомий львівський контрабандист, за сумісництвом – генерал СБУ і заступник начальника главку “К” Служби безпеки… На фото – його племінник, Руслан Пісний. Вчора нажерся в дрова в місцевому (Кривий Ріг) барі і влаштував мерзенний дебош. Викликали поліцію. Коли приїхали поліцейські – накинувся на патрульного, вдарив. Затримали й привезли у відділок. Дядько вмикає свої «зв’язки», але не спрацює”, – розповів Речинський.
    المزيد من النفط

даруйте за дурне питання, а навіщо в нашій країні взагалі поліція і прокуратура? щоб Авакову і Луценку було що їсти?
    Аваков з Луценком харчуються поліціянтами та прокурорами ?????
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    даруйте за дурне питання, а навіщо в нашій країні взагалі поліція і прокуратура?
    Питання зовсім не дурне, тому я на нього відповім. Але спочатку зверну Вашу увагу на те, що Ви привели мою цитату не повністю, і, напевне, умисно. Адже там була ще приписка - "звісно, за умови, що поліція не впорається".
    В тому то й суть мого посту: критикувати і палити будівлі - багато розуму не треба. А от показати, що можеш не лише критикувати, але й сам зробити краще, ніж ті, кого критикуєш - от це, на мою думку, "Свободі" зараз конче потрібно. Щоб наступні вибори не закінчились для них так же ганебно, як попередні.

Я б доручив Парасюку. він, як правило, не хибить.
    Наскільки я пам'ятаю, Парасюк - не "свободівець".
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Аваков з Луценком харчуються поліціянтами та прокурорами ?????
    Тим, що ті приносять. Ну і ще десь 100 мільярдів з бюджету. А розслідувати має "Свобода".
    Між іншим, слідство - це обшуки, спостереження, допити. і якщо "Свобода" цим займеться, то бутьте певні, Аваков і Луценко прийдуть по їхню душу.

infospacer, ну ви теж не розумійте мої слова аж так буквально. я можу і вдатися до гіперболи.
    Ні, Парасюк не свободівець, просто дуже влучно б'є. Але його захищає депутатська недоторканість.
    Поліція вже мала місяць, щоб розслідувати цю справу. Справи Майдвну розслідують 4-й рік.

Моя версія, виходячи з мого досвіду та інтуіції - хлопець зачепив чиїсь барижні інтереси, а бариги у нас в своїй масі дружать і з реформованою поліцією та прокурорами, і з бандюками. Тому нічого не буде. Радий буду помилитися.
    Пророк

слідство - це обшуки, спостереження, допити. і якщо "Свобода" цим займеться, то бутьте певні, Аваков і Луценко прийдуть по їхню душу.
    А ніхто і не обіцяв, що буде легко. Боротьба за владу - це, зазвичай, складний, недешевий, а інколи - і небезпечний процес. Але якщо "Свобода" справді бажає щось змінювати в країні - вона ПОВИННА виборювати собі вплив та владні повноваження. Інших шляхів, щоб не точково, а стратегічно впливати на ситуацію в державі - просто не існує.

У тій же росії Навальний (хай би як ми до нього не ставились) - займається ж розслідуваннями. Хоча у Кремля набагато більше можливостей впливати на нього, ніж у Авакова і Луценка відносно "Свободи".

Ну і ще десь 100 мільярдів з бюджету. А розслідувати має "Свобода".
    Ніхто не чекає від "Свободи", що вона повністю замінить собою правоохоронні органи. Але якщо їм вдасться розслідувати саме цей конкретний випадок - вбивство свого побратима - це суттєво додасть "Свободі" авторитету, як на мене.

Ні, Парасюк не свободівець, просто дуже влучно б'є. Але його захищає депутатська недоторканість.
    А чому вона його захищає, а "свободівців" - ні? Бо "Свобода" бездарно програла вибори до ВР. Як їх наступні програє і "самонеміч", якщо ризикне брати участь.
    Парасюк же виборов свою недоторканність у лютому 2014-го, коли по "його душу" могли прийти в той же день. І загрожувало це йому аж ніяк не менш, ніж зараз можуть загрожувати "Свободі" "Аваков і Луценко".
    Пророк

це ми вже офтопимо.
    Офтоп:
    А чому вона його захищає, а "свободівців" - ні? Бо "Свобода" бездарно програла вибори до ВР. Як їх наступні програє і "самонеміч", якщо ризикне брати участь.
    Парасюк же виборов свою недоторканність у лютому 2014-го, коли по "його душу" могли прийти в той же день. І загрожувало це йому аж ніяк не менш, ніж зараз можуть загрожувати "Свободі" "Аваков і Луценко".
    Не зовсім так. "Свобода", за даними всіх опитувань, набрали від 5 до 6 %, але Охендовський за рахунок завищеної явки на Долбасі намалював їй 4,7 (цифри по пам'яті). Отак точно може бути, з усіма небажаними, а також з кандидатом в другий тур президентських виборів. Влада любить ригі-аналів.
    Пророк

Отак точно може бути, з усіма небажаними
    Офтоп:
    Тобто, Парасюк був "бажаним"? А Гаврилюк?
    На виборах 2012-го року "Свобода" набрала більше 10% голосів і отримала 37 місць. І ніякі "охендовські" і "ригіанали" не стали на перешкоді.
    Я розумію Ваше бажання виправдовувати "свободівців". Більше того, нинішня "Свобода" на Полтавщині мені набагато симпатичніше за "Свободу" часів януковича (не кажучи вже про більшість діючих депутатів від БПП та НФ). Але над підвищенням ефективності своєї роботи їм, все ж, варто працювати, не покладаючи рук.
+ Ответить в теме
Страница 125 из 134