Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1249Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 120 из 130
Показано с 1,191 по 1,200 из 1293.
    Філософф

Re: Новини Полтави та області

А можно в 2 словах, шо за х...ня твориться біля "дай", бо ото все дивитися ну його к монахам. То шо мусора підараси це я знаю. А хто там ще такий як вони?

бог

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    в 2 словах
    мусора підараси
    المزيد من النفط

Я только не поняла, что там начудил Дорожный контроль ???

Каким они там боком ?
    бог

Пророк

мені цікаво чому цим ДКшникам автівки не поперегортали і пики не натовкли
    23q
    23-й участник

Зачем? Чем хуже власти и ментам- тем лучше нам, обычным людям) Не могут справится с людьми? Ссут? Ну так кто им лекарь) а люди - сила, арка тому пример.
    модератор

А можно в 2 словах, шо за х...ня твориться біля "дай", бо ото все дивитися ну його к монахам. То шо мусора підараси це я знаю. А хто там ще такий як вони?

Активісти з декількох міст України втретє приїхали до Полтави для того, щоб з'ясувати стосунки з поліцією через нібито негідну поведінку їхнього працівника.

Конфлікт між дорожніми активістами та патрульною поліцією переріс у спробу штурму будівлі управління патрульної поліції у Полтаві.

Сьогодні там зібралося близько сотні активістів дорожнього руху з Полтави, Запоріжжя, Харкова та Дніпра. Активісти вже двічі приїжджали до Полтави з метою "з'ясувати стосунки" з капітаном поліції Денисом Сіданом. Сьогодні ж з'ясувалося, що наразі Денис Сідан – на лікарняному.

"Відбувається протистояння активістів дорожнього контролю Харкова, Дніпра. Відбувається з причин недостойної поведінки капітана полтавської патрульної поліції. Який, знаходячись, хай навіть і не на службовому становищі, дозволив собі грубе спілкування з активістом. Сідан утік на лікарняний... Ситуація, думали, розрулиться, сама, але вона не розрулююється", – розповів Генадій Фетісов, який представляв інтереси патрульної поліції, але не схвалював поведінку капітана поліції Дениса Сідана.

Активісти ж пояснювали свій приїзд тим, що намагалися з'ясувати ситуацію із затриманням осіб "Дорожнього контролю" у попередній сутичці між поліціянтами:

"Вони приїхали дізнатися, з якої причини капітан поліції покриває матюччям людей... І зараз ми приїхали не тому, що Вітосу спустили колеса, а тому, щоб поліція не нагліла... Що силу неможливо подавити силою", коментує відеоблогер-активіст із Запоріжжя Юрій Сойка.

Представник дніпровської спільноти дорожнього контролю Артем, який також шукав справедливості під стінами управління поліції, додав, що, на його думку, полтавські поліціянти чинять справжнє свавілля:

"Спочатку мене забрали, а потім мій автомобіль. А з яких причин — невідомо! Напевно, не сподобалося, як я у ньому сиджу. От і я хочу сам сьогодні спитати, чому мене забрали з автомобіля, чому надягли кайданки. Мені тільки сказали, що я затриманий за статтею 185 та 173 — це "хуліганка" та здійснення непокори".

До юрби активістів згодом вийшов представник поліції:

"Я не можу відповідати за іншу людину. Це мій підлеглий, і він зараз на лікарняному", – відповів нам заступник начальника управління Євген Яковенко.

Активісти спробували зайти до приміщення, аби поспілкуватися з керівниками, але вхід заблокували люди у формі. Протягом години активісти намагалися протиснутися у двері, після чого двох з них поліціянти силоміць затягли усередину. Акція під будівлею поліції тривала цілий день.

Ксенія Малік, Роман Коба, Артур Шибалов, "Громадське ТБ. Полтава"
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Зачем? Чем хуже власти и ментам- тем лучше нам, обычным людям) Не могут справится с людьми? Ссут? Ну так кто им лекарь) а люди - сила, арка тому пример.
    Та просто ненавиджу бидло

А вам краще вже не буде, краще вже колись було
    бог

бог

+ Ответить в теме
Страница 120 из 130