Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3438Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 115 из 462
Показано с 1,141 по 1,150 из 4614.
 1. #1141
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області 2. #1142
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Верховна Рада скасувала «Закон Савченко»: лише половина депутатів з Полтавщини підтримала це рішення - http://poltava.to/news/42938/#comments

  PS: Кого надо выпустили! Остальные - в пролёте)))))
 3. #1143
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  https://www.youtube.com/watch?v=EAASjTKEc_w

  Это капец. Двоечники. Вот что значит сидеть днями и ночами в одноглазниках. Не "відмикати", а "відключати". А "відмикати" это "открывать".
 4. #1144
  Online
  бог

  Re: Новини Полтави та області
 5. #1145
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Багатії та злидні Полтавської міськради: мільйони у “Совісті України” і як депутати живуть за межею бідності

  14 депутатів мають мільйонні статки. Дохід понад мільйон гривень отримали 10 місцевих обранців, а сім'ї 12 депутатів у 2016 році за рівнем доходу жили за межею бідності. Соціал-демократ Луценко твердить, що виживає завдяки власній городині.
  Хто з депутатів заробив найбільше у 2016 році?
  Десять депутатів Полтавської міської ради у минулому році заробили понад мільйон. Але до топ-5 найбагатших увійшли переважно депутати з “Совісті України”.

  Дохід родини Володимира Левченка за минулий рік склав майже 5 млн грн. Основний дохід сім’ї (4,8 млн грн) приносить підприємницька діяльність дружини депутата. У декларації не вказано, яким саме бізнесом вона володіє. Коментувати свою е-декларацію депутат відмовився, посилаючись на відрядження.
  Дело в том, что я сейчас в командировке. Очень сильно занят. Дней через три перезвоните, - відповідає журналістам Володимир Левченко.

  Через три дні журналісти ЧЕСНО знову набрали Володимира Левченка. Депутат знову сказав, що зайнятий і попросив зателефонувати через годину. За цей час Левченко, очевидно, встиг додати номер журналістів до чорного списку. Усі подальші спроби додзвонитися до депутата закінчилися однаково: після одного довгого гудка ідуть короткі (таке відбувається при використанні програми, яка блокує вхідні дзвінки від певних абонентів).

  Депутат від «Рідного міста» Олександр Кудацький за 2016 рік заробив трохи більше 4,5 млн грн. 75% доходу становлять дивіденди від Полтавського заводу медичного скла, яким володіє депутат. Заробітна плата Олександра Кудацького за роботу на цьому ж заводі склала 1 млн 26 тис. 494 грн (85,5 тис. грн на місяць).
  Для Кудацького – це перша каденція в міській раді. До цього він багато років займався бізнесом:

  Я ніколи не був депутатом. Це перший раз. Подивіться мою біографію, я ні в яких партіях не був, ні депутатом. Я займався 22 роки заводом. Прийшов на завод, коли не було ні вікон, ні дверей. Я думав, що я допоможу своїми знаннями міськраді.

  Понад 2 мільйони доходу задекларував Юрій Синяк (Соціал-демократична партія). За словами самого депутата, радіти немає чому, адже ця сума не відображає реального прибутку від підприємства, яким він володіє.

  Це обороти. Левова частка – це покупка матєріалов і всього остального. Це доход. Прибилі там не так і багато, - бідкається депутат Синяк.

  Розмір доходу депутатки від «Совісті України» Ліліани Бєлашової склав 2,2 млн грн. При цьому 1 млн 67 тис. грн – це відсотки від банку «Український капітал», акціями якого володіє чоловік депутатки. За основним місцем роботи Сергій Бєлашов отримав заробітну плату в розмірі 920 тис. грн (понад 76 тис. грн на місяць).
  Жодних доходів від зайняття підприємницькою діяльністю Ліліана Бєлашова не задекларувала, при тому, що їм з чоловіком належать десятки підприємств.

  Они вообще никакие. Нынче сложно шо либо сказать про «збитковість» чи доходность. Все очень сложно и все очень тяжело, - виправдовується Бєлашова.

  Понад мільйон заробив за минулий рік депутат від «Совісті України» Григорій Сахно. Він єдиний серед депутатів Полтавської міськради, хто потрапив одночасно і до п’ятірки найбагатших за розміром статків. Сам депутат вважає, що йому нічого соромитися.

  Я з 1991 року в бізнесі. У мене немає цілі збагатитися. Я працюю і це моє як хобі. Я шо-то строю в городі, шось нужне людям. Воно останеться після мене, - повідомив про свої доходи Сахно.

  Більше мільйона минулого року також заробили Андрій Соколов та Олег Бєлоножко з ВО «Батьківщина», Володимир Медяник з партії «Совість України» та представники «Солідарності» і «Самопомочі» Андрій Матковський та Юрій Бойко.

  Хто з депутатів має найбільші статки?
  Найбагатшими серед депутатів Полтавської міської ради виявилися представники політичних партій «Совість України», «Рідне місто», ВО «Батьківщина» та Соціал-демократичної партії.

  Список найзаможніших полтавських депутатів за рівнем статків очолює голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді Андрій Матковський.

  У минулому році статки депутата склали 74 млн грн. Подружжя має на банківських рахунках 544 114 грн та майже 17 тис. євро, що загалом становить понад 1 млн грн. Також депутат із дружиною позичили третім особам по 475 тис. євро кожен, що станом на 31 грудня 2017 року становить близько 14,5 млн грн. Окрім грошових багатств подружжя Матковських також володіє трьома приватними підприємствами, серед яких «Рекламне агенство “ІРТ-Полтава”», яке, по суті, є телеканалом; страховою компанією та двома товариствами з обмеженою відповідальністю, одне з яких знаходиться в Австрії. У грошовому еквіваленті вартість підприємств дорівнює більш ніж 45 млн грн.
  Матковський на дзвінки журналістів ЧЕСНО не відповідає. Гудки під час з’єднання з абонентом специфічні. Відповідно можна припустити, що депутат зараз за кордоном. 12 травня у міськраді мало відбутися засідання постійної комісії з питань економічної політики, але через відсутність Матковського та ще трьох депутатів кворуму не було. Про це журналістам ЧЕСНО повідомив голова комісії Григорій Сахно.

  Друге місце серед найбагатших депутатів посіла представниця «Совісті України» Ірина Климко, яка є падчеркою мера Олександра Мамая. Статки її родини за попередній рік склали понад 40,5 млн грн. Депутатка володіє акціями ТОВ «Полтаваагротранс» та управляє акціями компанії Mamarel services limited, яка належить її вітчиму Олександру Мамаю і розташоване на Кіпрі. Коментувати свою декларацію Ірина Климко відмовилася:

  Я не буду вам надавати консультацію і пояснення по телефону. До побачення.

  Доходу за минулий рік, згідно з декларацією, родина Климко отримала всього лише 31 608 грн, що удвічі менше від прожиткового мінімуму для сім’ї з 4 чоловік (подружжя має двох дітей).
  З грошових активів депутатка задекларувала 680 тис. дол., 300 тис. євро та понад 2 млн грн. Більше 6 млн грн родина позичила третім особам.
 6. #1146
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Депутат міськради від ВО «Батьківщина» Андрій Соколов задекларував майже 35 млн грн статків і займає третю позицію в рейтингу найбагатших. У родини є чотири підприємства – товариства з обмеженою відповідальністю, 150 тис. доларів, 155 тис. євро та 4,5 млн грн готівкою. Третім особам за минулий рік Соколов з дружиною позичили майже 6 млн грн та 100 тис. доларів.

  Прокоментувати свої статки депутат відмовився, посилаючись на те, що перебуває в лікарні.

  Далі в рейтингу йде Володимир Левченко з партії «Совість України». Він декларує 347,5 тис. доларів, 223 тис. євро та понад 6,5 млн грн. Володимир Левченко має корпоративні права на два товариства з обмеженою відповідальністю. Хоча з джерел доходів зазначає лише заробітну плату у 47 тис. грн на підприємстві «Сирена Ойл», яким він володіє. Загалом статки родини у 2016 році складали близько 25 млн грн. Нагадаємо, що спілкуватися з журналістами ЧЕСНО депутат відмовився.
  Ще один представник «Совісті України» Григорій Сахно накопичив понад 14 млн грн. Депутат з дружиною володіють двома підприємствами. На банківських рахунках родини 684,5 тис. грн, 7 тис. доларів та 15,5 тис. євро. Готівкою сім’я тримає 290 тис. грн, 98 тис. доларів і 235 тис. євро.

  Свої статки Григорій Сахно пояснює просто: він займається підприємницькою діяльністю з 1991 року.

  До мене дуже багато звертається людей на лічному прийомі. Стараюсь помогти. Зачасту даже за свої кошти. Я займаюся волонтерською діяльністю, у мене єсть багато грамот, - коментує свою діяльність Григорій Сахно.

  Зауважимо, що безпосередня допомога виборцям власними ресурсами може бути підкупом виборців.
  Як прожити на 623 гривні в місяць?

  За межею бідності опинилися 12 депутатів Полтавської міськради. Їхній річний дохід – менший прожиткового мінімуму з розрахунку на кожного члена сім’ї. Серед “злиднів” Полтавської міської ради - 4 депутати від БПП “Солідарність”.

  “Найбіднішими” серед депутатів Полтавської міськради виявилися представники “Свободи” - Юліан Матвійчук та Вадим Ямщиков, які не задекларували жодних доходів за 2016 рік.
  Депутат Матвійчук прокоментував відсутність доходів так:

  До того як став депутатом, я завжди працював: в “Полагропромі”, поліції, Національній гвардії. Коли воював, гроші витрачати ніколи було. Тому зараз живу на ті власні збереження, які вдалося накопичити.

  Його колега по партії Вадим Ямщиков також жив на заощадження.

  У мене були власні збереження у сумі 60 тис. грн - на них і жив. А з початку 2017 року я почав займатися підприємницькою діяльністю. Усі доходи від неї покажу в декларації наступного року, - пояснив ситуацію Ямщиков.

  Депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії Сергій Луценко отримав у минулому році лише 7 480 грн заробітної плати за основним місцем роботи. Це 623 грн на місяць. За словами депутата, він більш ніж півроку не працював, але тримав домашнє господарство.
  Луценко пояснює руху ЧЕСНО:

  Я дійсно в тому році був безробітний. У серпні працювати розпочав. Але я веду господарство власне, тобто городина в мене є своя власна, мені набагато краще. Були певні заощадження. Але сказати, що жирно живу чи ще щось таке – в мене такого немає.

  Депутат навіть запросив журналістів завітати до нього в гості і на власні очі побачити, як він живе.

  Я готов вас запросити до себе як до депутата міської ради, як до голови комісії, щоб ви подивилися, як живе депутат міської ради. Як працює, порається на огороді, за рахунок чого живе, - пропонує Луценко.

  Зараз Сергій Луценко поєднує роботу в Полтавській районній раді у відділі по управлінню майном.
  Мільйонерка за статками Ірина Климко вказала у своїй декларації 32 тис. грн доходів замість необхідних для прожиття 69 тис. грн. Депутатка має власні підприємства: їй належать 5 товариств з обмеженою відповідальністю, одне відкрите акціонерне підприємство та два торгові доми. Її чоловік також володіє двома торговими домами. Дохід від жодного з десяти підприємств депутатка в декларації не вказала. Нагадаємо, що коментувати свою декларацію падчерка мера Полтави відмовилася.
 7. #1147
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ще один депутат від БПП “Солідарність” Володимир Печериця задекларував серед доходів майже 14,5 тис. грн пенсії (близько 1 200 грн на місяць) та благодійну допомогу у розмірі 5 тис. грн.

  Я як лежав у лікарні, отримав благодійну допомогу на лікування. На міського голову я писав, ходив до нього, - пояснив Печериця надходження благодійної допомоги.

  Як повідомив депутат, гроші на його лікування виділили за цільовою програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота».
  Також Володимир Печериця повідомив журналістам ЧЕСНО, що живе разом з дружиною та сином. А після запитання щодо відомостей про дітей в декларації згадав, що син живе в іншому будинку.

  Серед родичів вказана лише дружина, яка, зі слів депутата, кошти отримує, але в декларації вони чомусь відсутні.
  Ще 6 депутатів Полтавської міськради вказали в деклараціях доходи, менші від прожиткового мінімуму: Майя Матвеєва з БПП “Солідарність” (23 тис. грн замість 34,5 тис. грн), Дмитро Сенчакович з “Самопомочі” (36,5 тис. грн замість 51,5 тис. грн), Олександр Шамота із Соціал-демократичної партії (44 тис. грн замість 51,6 тис. грн), Вячеслав Федоряка з Блоку Петра Порошенка (54 тис. грн замість 86 тис. грн), Сергій Литвиненко зі “Свободи” (31 тис. грн замість 34,5), Максим Голдиш із “Совісті України” (44 тис. грн замість 52 тис. грн) та представник “Батьківщини” Дмитро Петров (61 тис. грн замість 69 тис. грн). Усі ці депутати, окрім Майї Матвеєвої та Дмитра Сенчаковича, вказали в деклараціях заощадження, які покривали їх витрати.

  Представниця «Солідарності» Майя Матвеєва, родині якої належить приватна школа «Юний європеєць» та ПП «Скайнет», одержала минулого року лише 600 гр державної та соціальної матеріальної допомоги від управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради. Її чоловік отримав 21 679 грн пенсії та 645 грн відсотків у “Альфа-банку”, хоча жодних коштів на банківських рахунках родина не задекларувала. Не задекларувала Матвеєва з чоловіком і доходів від двох своїх підприємств. У відповідь на питання Громадського руху ЧЕСНО, чому у її декларації не вказані доходи від заняття підприємницькою діяльністю, Майя Матвеєва назвала свої підприємства неприбутковими.

  Эта школа уже будет в минусах, потому что в этом году школе 18 лет, потому что подняли налоги, подняли отопление. Вы не поверите: январь месяц – 16 тысяч заплатить за тепло и 7 тысяч за свет. У нас был социальный проект, и поэтому у меня вообще мысли такие – закрывать школу, если она в минусах. Зачем она тогда нужна? Когда то плата была 25 гривен в месяц, и это было доходно. Единственно, что моральное удовлетворение школа приносит, - пояснює Матвеєва.

  Виживати їм з чоловіком, за словами депутатки, допомагає син, який проживає за кордоном. Адже згідно з задекларованим доходом родина отримує в місяць 1 910 грн. Жодних заощаджень подружжя також не має.

  Депутат від “Самопомочі” Дмитро Сенчакович повідомив, що в нього були деякі заощадження:

  Все дуже просто. В мене були готівкові кошти в сумі меншій, ніж потрібно декларувати.

  Не всі депутати Полтавської міської ради вчасно подали е-декларації. Депутат від «Свободи» Юліан Матвійчук подав декларацію 4 травня. 5 травня на сайті НАЗК з’явилися е-декларації представниці БПП “Солідарність” Майї Матвеєвої та представника Соціал-демократичної партії Дениса Поліщука. Депутат від «Совісті України» Володимир Медяник подав декларацію 2 травня, а 7 травня розмістив на сайті виправлений її варіант. Дмитро Батигін з «Рідного міста» та Володимир Кива з «Совісті України» не задекларували свої доходи і статки станом на 18 травня.
  Зазначимо, що ніхто з депутатів Полтавської міськради, котрі потрапили до ТОП-5 найбагатших за рівнем доходів та ТОП-5 найбагатших за рівнем статків, не надали паперових декларацій за 2015 рік у відповідь на запит представників Громадського руху ЧЕСНО до Полтавської міської ради.

  Нагадаємо, що Громадський рух ЧЕСНО аналізував кандидатів у народні депутати на виборах по 151 мажоритарному округу у липні 2016 року, і кандидатів у міські голови Полтави. Також під час моніторингу роботи Полтавської облради журналісти ЧЕСНО виявили депутатів-прогульників, які є кандидатами на відкликання.
  Автори: Альона Гончаренко, координаторка кампанії “ЧЕСНО: фільтруй суд” у Полтавській області, Наталія Норіцина, журналістка для ЧЕСНО.
 8. #1148
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Затримані полтавські податківці: один під вартою, інший вийшов під заставу 12 млн грн - http://poltava.to/news/43021/

  Печерський райсуд Києва ще вчора почав обирати запобіжні заходи. Як повідомляє «24 канал», Володимир Задорожний вийшов на волю в електронному браслеті, але без закордонного паспорту. Протягом 5 днів він має сплатити заставу у розмірі 12 млн грн, або суд перегляне своє рішення.

  Сьогодні «Громадське» повідомило, що обрали запобіжний захід ще одному «полтавцю». Богдан Лизун був взятий під варту на два місяці. Йому інкримінують розкрадання 307 млн грн. Себе він винним не визнає.

  Запобіжний захід третьому фігуранту — Олександру Лукіну — наразі невідомий.
 9. #1149
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Затримані полтавські податківці: один під вартою, інший вийшов під заставу 12 млн грн - http://poltava.to/news/43021/

  Печерський райсуд Києва ще вчора почав обирати запобіжні заходи. Як повідомляє «24 канал», Володимир Задорожний вийшов на волю в електронному браслеті, але без закордонного паспорту. Протягом 5 днів він має сплатити заставу у розмірі 12 млн грн, або суд перегляне своє рішення.

  Сьогодні «Громадське» повідомило, що обрали запобіжний захід ще одному «полтавцю». Богдан Лизун був взятий під варту на два місяці. Йому інкримінують розкрадання 307 млн грн. Себе він винним не визнає.

  Запобіжний захід третьому фігуранту — Олександру Лукіну — наразі невідомий.
  Дивна кріаїна, нікого не цікавить звідки гроші на мільйонні застави

  У нас би так корупціонер з зарплатню у 5-7 тисяч євро принісши заставу у мільйон півтора - відсидів би ще окремо і за неї:)
 10. #1150
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  Дивна кріаїна, нікого не цікавить звідки гроші на мільйонні застави

  У нас би так корупціонер з зарплатню у 5-7 тисяч євро принісши заставу у мільйон півтора - відсидів би ще окремо і за неї:)
  Вот поэтому отсюда все и бегут. Что это не страна, а имитация! :))) Я же писал, что это ещё с Петра который Первый началось! И успешно продолжается. Сейчас одно ворьё, которое пытается из себя типа честных изобразить, ловит другое ворьё! Делает вид, что ловит! :)) И не факт, что те кого ловят, хуже тех, кто ловит! :)) Так и живём! :)))

  Даже вот те красивые Беркутовцы.... Сначала мама в школу конфеты "Что бы хоть тройки поставили!", потом что там у них? Школа милиции? "Выучишься, нихрена не будешь делать и на пенсию в 35!" Тоже забашляли! Потом распределение... И так далее! :)))

+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44