Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3480Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 100 из 469
Показано с 991 по 1,000 из 4688.
 1. #991
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Любаша, вони неймовірно тупі, жадібні, і тримають усіх інших за бидло. поєднання цих трьох рис (хочу; начхати на всіх; нездатність спрогнозувати результат) і дає такий ефект. Янукович так само хапав Межигір'я, ну і багато менших прикладів. Вони думають, чи у них все куплено - бандво, суди, міськрада, поліція - і щиро дивуються, коли щось іде не так. Не доходить через мозок.

 2. #992
  Offline
  бог

  Re: Новини Полтави та області


  Учора ввечері у мирній (!) Полтаві від завезених із Кременчука тітуханів йому дісталися множинні ножові поранення в живіт, зачепили й легені.

 3. #993
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ігор Гавриленко:

  "Це фото скривавленого Олександра Коби, одного з організаторів Революції Гідності в Полтаві. Потім він добровольцем пішов воювати за Україну і отримав перше поранення.
  Учора ввечері у мирній (!) Полтаві від завезених із Кременчука тітуханів йому дісталися множинні ножові поранення в живіт, зачепили й легені.
  Операція тривала кілька годин. Жити буде!
  Кров цього хлопця – на ваших руках, Мамай, Матковський, Шевченко.
  Ви уявили себе господарями міста. Ви хочете зломити опір громади вашому свавіллю.
  Кров Олександра Коби і на руках того безсловесного та безпринципного бидла, яке утворило «ширку» в міській раді. І готове бездумно ухвалювати будь-яке рішення на догоду мерові та його першому заступнику.
  Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Совість України», «Батьківщина» – ви причина протистояння навколо арки.
  «Рідне місто», не робіть вигляд, що вас ця ситуація не стосується. Разом із опозиційними «Свободою», Соціал-демократичною партією, «Самопоміччю» негайно скликайте позачергову сесію.
  Скасовуйте ганебні рішення міської ради, які поклали початок протистоянню!
  Усувайте Мамая й Шевченка із займаних посад! Бо схаменутися ці мародери не спроможні.
  Опозиція, забирайте мандати у своїх зрадників.
  Дійте! Інакше говоритиме вулиця
  ."
 4. #994
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
  Я одного не пойму. З позиції цього ФОПа.
  Ну... это же наши реалии! Там теперь обычное жлобство! Этот ФОП охеренную кучу бабла выложил, чтобы получить это место. Ему же их теперь никто не вернёт! Естественно он просто так не сдастся! Шож бабки коту под хвост?!!! Я даже стесняюсь представить скольким и сколько он выложил!!! :)))
 5. #995
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Новини Полтави та області


  Barыga, я думаю это было ой не последние бабки, и не предпоследние, можно и перетерпеть, другое дело что им и в голову не приходит, как так, всегда делали че хотели, а тут нашла коса на камень... у них разрыв шаблона.
 6. #996
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Коммент
  Дмитро С.В.А.Т Це ОЗУ (ОПГ) - організоване злочинне угрупування!
  0. Павлюченко "браслет", "бульба" Олександр - краде з 90-их років газоканденсат по полтавській області. Типу аграрій, бо за безцінь зууповує паї селян. Має брата Михайла. Контактує з впливовим нардепом .... та особисто з аваковим!
  1. Степаненко "буратина" Ірина - депутат Полтавської ОблРади від БПП. Коханка Олександєра. Рейдерша. Постійно використовує найманих "тітушок". Паралізувала роботу цілої ОДА підкупом депутатів та громадськості! Голова переатестаційної комісії ГУ Нацполіції у Полтавській області. Тому купили й штат очільників поліції у м. Полтаві.
  2. ФОП Степаненко - брат депутатки. "Рейдер" по-неволі у схемах сестри ірини. Той кому надали на сесії Міськради дозвіл на прмв'язку МАФу у 30 м. кв. у арці, з вільним наскрізним проходом громадян через неї.
  4. мамай "гопнік" Олександр. Взяв хабар 50000$ за те, щоб втілити цю ідіотську "мрію буратіни" у дійсність.
  5. Найманці-тітушки "Скорпіон-2016" з Кременчука. У грудні 2016 трощили МАФи на радіоринку в Києві, щоб звільнити площу під будівництво кількох багатоповерхівок. Кияни знешкодили 40 уродів і здали поліції. Є відео на Youtube. 06/04/17 завдали ножових поранень двом шанованим Полтавцям-атовцям!
  6. Юрист Бражник.
  7. ...... і багато інших працівників цієї імперії.

  Степаненко Ирина, деп
  Чем занимается?


  В Полтаве комиссия Ирины Степаненко проводит собеседование с 54 кандидатами на должности следователей и участковых офицеров http://topnews.pl.ua/society/2017/01/19/82154.html

  Брату отдают арку под застройку.

  Погуглила, а ко же такой тот любовник Павлюченко.

  Месторождение для Саши Браслета: журналист сообщил о готовящемся "дерибане" газовых активов в Полтаве
  в Полтавской области Павлюченко более известен как криминальный авторитет Саша Браслет, который к тому же имеет очень тесные связи с правоохранителями.
  "Гангстеры и милиционеры настолько тесно переплелись на Полтавщине, что кто там кем есть на самом деле, уже и не поймешь. Например, когда СБУ и прокуратура задержали в январе начальника Полтавского ГАИ Петра Блаживского за взятку, то именно Саша Браслет Павлюченко внес залог в 10 миллионов гривен, чтобы высокопоставленный гаишник вышел на свободу", - добавил расследователь.
  http://nv.ua/ukraine/events/mestoroz...ave-72549.html
  http://uapolitics.com/topic/33321-po...arka/?p=919138
 7. #997
  Offline
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  будівництво у вас діє як на дикому заході, де кому сподобалось там той і будуює, дозволи - та фіг з ними, збудуємо і через суд легалізуємо , а судочинство завжди чомусь на користь підприємців....
  Дозволы у нас есть. речь о том кто и как и получает.

  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  В ідеалі поліція разом з прокуратурою повинні були затримати замовників будівництва і тих хто видав дозвіл, а суд заарештувати і засудити,
  Это в нормальных странах так должно быть.

  Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
  Невже людина не розуміє, що при такому спротиву вже зі старта, його гендель буде тупо нерентабельним хоча б із-за того, що сусіди бдять і скористаються малєйшим його косяком?
  Так было и забегаловкой перед ЦУМом. Сначала все возмущались, а теперь там жрут. Достаточно было проигнорить, и все бы само заглохло. Но ходят, жрут и молчат или даже радуются. В самом центре города брюхо напхать. По октябрьской гадко пройти, как через столовую. Везде хавают и курят. Идешь по улице, а штых, как в генделе.

  Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
  То есть, потратил, а теперь тратит еще больше и только ради того, чтоб когда-то нести убытки?
  И про "Кофишку" так говорили, а теперь там непротолкнуться.

  Абсурд весь в том, что это не кусок земли. Это "кусок" дома. Квартиры там приватизированные, а арка - вход и пожарный проезд. Т.е. даже за бабло никак нельзя было арку передавать.
 8. #998
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  там менти показово себе ведуть - просто тупо починають усіх п*дити. разом з титушками, ніяких тобі попереджень і взагазі всіх, хто попав під руку.
  Дивився відео учорашніх подій - то не замітив, щоб поліціянти били активістів. Ви ж не вважаєте поліцією отих "космонавтів" в шоломах і з дубинками?
  Поліція там більше спостерігала, ніж діяла - це так, але стояли поліціянти у натовпі людей обличчям до тітушок, в основному, а не, навпаки, з тітушками проти людей.

  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  Учора ввечері у мирній (!) Полтаві від завезених із Кременчука тітуханів йому дісталися множинні ножові поранення в живіт, зачепили й легені.

  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...cc&oe=59987AE7
  "Стан Oleksa Koba нарешті стабілізувався, криза минула. Хоч стан ще дуже важкий, але найважчі години позаду. Він знаходиться в обласній реанімації. До нього не пускають.

  Сказав, що було вісім ножових.
  Він тримається духом і це прекрасно!"
  https://www.facebook.com/nngranat/po...09670382473818

  ************************************************** ******

  "У зв'язку з подіями, які відбулися в Полтаві вчора, 5 квітня, МВС звернулося до Державної регуляторної службі України з проханням погодити позапланову перевірку дотримання вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності ТОВ "Приватна охоронна фірма "Скорпіон - 2016" (ЗКПО 40724138). Про це сьогодні, 6 квітня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України генерал-полковник Сергій Яровий після робочої наради в МВС, де було проаналізовано конфліктний інцидент.

  "За результатами проведеної перевірки та за наявності підстав, ліцензія охоронному підприємству ТОВ "Приватна охоронна фірма "Скорпіон - 2016" буде анульована", - зазначив Яровий."
  http://ua.112.ua/suspilstvo/mvs-vyma...vi-382743.html
 9. #999
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Новини Полтави та області


  Полиция должна была упаковать титушке в авозаки и увезти. И все. Ничего б не было. И полиция б свой респект получила от полтавчан, и охранников уберегла, и никаких побоищ не было, и арка как и сейчас разобрана. Другое дело что у них яиц нет и клепки, что б сразу соорентироваться. Еще вариант что полиция в доле.
 10. #1000
  Online
  Пророк

  Re: Новини Полтави та області


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  Еще вариант что полиция в доле.
  Еще вариант, что полиция не получила четких указаний и боялась "случайно" вписаться "не за тех"...
+ Ответить в теме
Страница 100 из 469

Похожие темы

 1. Розділ: Новини Полтави
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 27.12.2013, 17:25
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 29.05.2012, 12:27
 3. Дари Полтави і області
  Theseus в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 23.09.2010, 22:41
 4. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.07.2010, 22:51
 5. Мапа Полтавської області
  admin в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 06.11.2008, 10:44