Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей959Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 50 из 63
Показано с 491 по 500 из 628.
    Пророк

Re: В Полтаве протестующие штурмуют обладминистрацию

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а от як подію побачила Черешня:

чомусь я їй більше вірю. може тому, що знаю не перший рік, і ми з нею колись сперечались з приводу цього Леніна.
    а може, це репутація. хто як себе зарекомендував.

PS Завтра валитимуть Леніна у Запоріжжі. він начебто найбільший у світі - 100 тонн. може комуністи зійдуться його захищати? оно вони як захищали сталіна, під міліційно-прокурорським дахом. люди, які відірвали йому голову, досі сидять в тюрмі. досижують останні дні, я гадаю.

у вівторок - черга за харківським.
    Пиз...ц. Ноу комментс...
    Выдернуть мысль про одно событие смешать ее с другой (вроде как даже из разных тем). Смешать все в кучу и сравнить с отзывом Черешни про совсем другое событие и совсем других людей. Что у вас там в головах творится? Чудесаааа...

Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Пиз...ц. Ноу комментс...
    Выдернуть мысль про одно событие смешать ее с другой (вроде как даже из разных тем). Смешать все в кучу и сравнить с отзывом Черешни про совсем другое событие и совсем других людей. Что у вас там в головах творится? Чудесаааа...
    Pentax, под подіей имелось в виду то что происходит в обществе сейчас и соотв. чувства людей. И не надо так сразу "Что у вас там в головах творится? Чудесаааа...". Вы же интеллигентный человек.
    Пророк

сегодня, в 12:30, возле ОДА, панихида по погибшим
    Пророк

Громада зібралася на толоку, щоб розчистити площу від куп тротуарної плитки

Сьогодні перед будівлею Полтавської ОДА громада зібралася на толоку, щоб розчистити площу від барикад. Люди з лопатами та без них складали раніше видовбану тротуарну плитку у мішки, які потім завантажували у кузов вантажного автомобіля. Дрова та інше сміття спалювали у металевих бочках.

Політики закликали підійти людей до центрального входу ОДА, щоб провести традиційне віче, але громада відповіла, що не буде нікого слухати допоки не прибере барикади та сміття.

http://www.poltava.pl.ua/news/26739/

Люблю свой город!
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Pentax, Вы же интеллигентный человек.
    ви оптиміст. як і Rasta і більшість тут.
    а я вже не знаю, чим міряти інтелігентність і яке вона взагалі має відношення до того, що відбувається. мені здається, що порядність і відчуття справедливості важливіші за інтелігентність.

в Маріїнському парку у вівторок з міліцією бився академік Кузнєцов, викладач КПІ.
    в селі Маньківці на Черкащині у четвер, коли не пропускали на Київ ментів з тітушками, загинув 40-річний селянин - не знаю навіть його прізвища - у якого, напевно, не було двох вищих освіт. і навіть однієї.

наш народ об'єднує щось важливіше за освіту і навіть інтелігентність... щось таке, що і робить його власне народом.
    ри?

Щойно телефонував Євген Янкевич. Оголосили загальну мобілізацію біля ОДА. З собою мати ліхтарі і мобільні телефони. Особливо просили приходити хлопців.
    модератор

Ночью самооборона будет патрулирование "стратегических объектов" города. Возле ОГА будут дежурить активисты.
    Все остальные завтра на 12ть возле ОГА.
    Пророк

Ось це Маааасковскоє падло, яке встановило сьогодні кацапське шмаття на Харківській ОДА. Так хто тут фашист?

Mika Ronkainen
    День народження:17 сiчня 1989 р.
    Рiдне мiсто:Москва
    Його сторінка: http://vk.com/id110246819

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ось це Маааасковскоє падло
    От сука, падло...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ось що цей масковський фін пише
    Спешу огорчить ухватившихся за моё фото в фашистской форме: я отыгрывал в ней мёртвого немца из картины "Оборона Севастополя".

Очень актуально, к слову. Спасибо, что вспомнили!
    Хворе...

Іще, інформація "к размишлєнію". Фото з його інстаграму
+ Ответить в теме
Страница 50 из 63