Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1031Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 97 из 119
Показано с 961 по 970 из 1182.
    Пророк

Re: Быдло-страна

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Вложение 40315Сегодня в своем дворе наблюдал такую картину... жаль небыло наклейки с какой нибуть "интересной" надписью...
    Петровского?

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Петровского?
    " ты знал!"
    его самого!
    бог
    Cool

...ну это двойственная ситуация. Человек в футболке с аббревиатурой СССР мог получить и по другим причинам...просто договорился, так-сказать...а вот старая запись Огирочка Беркута... вот где жёг человек... лидер партии "Великая Украина" рассказывает о том как правительство новой Украины собирается избавиться от 40 миллионов ненужных граждан.
    запись от 19.07.2011 года.

...очень похоже на то, что именно сейчас как раз тот момент и происходит, сокращение численности пенсионеров, больных...инвалидов и т. д. Задача, не способных обеспечить себя граждан Украины, одна-умереть и как можно быстрее
    Філософф

Сьогодні в автобусі по маршруту кільцевий ч-з Юрівку в 16-30, пацан, їхавший в травмпункт, став лізти із кулаками і матами на водія. Ніхто із всього автобуса, крім мене і міліпіздрічної кондукторші (це не обзивання, а констатація факта - малесенька худесенька жінка, менша за Лайту) нічого не сказав, навіть коли я попросила хлопців (мужчин і пацанів) вивести цього неадеквата з автобуса. Так от знайте, пацани, які їхали в цьому маршрути - ви сцикуни, я таких ще не бачила. Я з двома малими дітьми намагалася усмирить цього чмиря, а ви сиділи і просто на це дивилися. Де й ділися також ті тьотки, які так люблять гризтися в автобусах? Якби з нами їхав мій чоловік, цей чмирь був би випханий пінком на наступній зупинці.
    А взбішонний водій ще і довіз його на потрібну зупинку, а потім знервований поїхав далі працювать (після поломки і ремонту ручки передач). Так що якщо вам на маршруті 19 попався нервовий водій, то це вина байдужості та ссикливості наших громадян!
    Я була просто в шоці, як було пояснити сину 8 р, чому всі мужики і пацани сиділи і мовчали, поки це мурло скілєтне лізло битись до водія? Я б ще пойняла, як би це був качок або шкаф 2м росту. Але це був звичайний худий із збитими ногами скєлєт. Коротше фу, я була кращої думки про нашу націю і нашу місто!
    Новачок

З огляду на те шо ви сказали "нашу націю" ви ототожнюєте себе з українцями. Тобто маєте бути знайомою з українськими звичками, традиціями, культурою тощо. І принцип "моя хата з краю" ажніяк не має бути для вас несподіванкою чи неприємною новиною. Варто взяти це до уваги і життя навколо стає набагато зрозумілішим.
    Філософф

Я просто підтримую принцип, що людина розумна повинна за тривалість свого життя розвиватися, в т.ч. духовно. І осознаючи свої не дуже гарні сторони, намагатися їх викорінити, або хоча б робити вигляд що викорінив. І брати до уваги досвід людей і досвід нащадків. А не розказувать, що ми погано живемо-винен президент, а самім тащить з заводу гвіздки і всяку фігню, не займатися дітьми і т.д.
    А тут ще й власна безпека - він ліз до водія з кулаками прямо під час руху автобуса. Добре, що водій зупинився, а якби не встиг, або продовжив рух і щось трапилось? А всі сидять, роти позатикали. Вопщем, хлопці - не робіть так, ви ж подаєте приклад не тільки своїм, а і іншим дітям. І ваша дівчина чи жінка, чи мама точно після такого вас трохи зневажатиме.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Сьогодні в автобусі по маршруту кільцевий ч-з Юрівку в 16-30, пацан, їхавший в травмпункт, став лізти із кулаками і матами на водія. Ніхто із всього автобуса, крім мене і міліпіздрічної кондукторші (це не обзивання, а констатація факта - малесенька худесенька жінка, менша за Лайту) нічого не сказав, навіть коли я попросила хлопців (мужчин і пацанів) вивести цього неадеквата з автобуса. Так от знайте, пацани, які їхали в цьому маршрути - ви сцикуни, я таких ще не бачила. Я з двома малими дітьми намагалася усмирить цього чмиря, а ви сиділи і просто на це дивилися. Де й ділися також ті тьотки, які так люблять гризтися в автобусах? Якби з нами їхав мій чоловік, цей чмирь був би випханий пінком на наступній зупинці.
    А взбішонний водій ще і довіз його на потрібну зупинку, а потім знервований поїхав далі працювать (після поломки і ремонту ручки передач). Так що якщо вам на маршруті 19 попався нервовий водій, то це вина байдужості та ссикливості наших громадян!
    Я була просто в шоці, як було пояснити сину 8 р, чому всі мужики і пацани сиділи і мовчали, поки це мурло скілєтне лізло битись до водія? Я б ще пойняла, як би це був качок або шкаф 2м росту. Але це був звичайний худий із збитими ногами скєлєт. Коротше фу, я була кращої думки про нашу націю і нашу місто!
    моделируем ситуацию: вся эта феерия в самом разгаре, "музчина" встаёт, даёт пинка бунтующему, выталкивает из автобуса... герой!
    далее: вытолкнутый падая ломает ногу/руку/голову/..., "тут дже!" © идёт "снимает побои", пишет заявление в Киевский райотдел, сердобольные пассажиры отысканные героями-левоохранителями опознают героя и теперь уже защитнику нужно будет объяснять что он далеко не жираф
    а? как вам такой поворот истории?
    kit
    Гуру

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ...даёт пинка бунтующему, выталкивает из автобуса... герой!
    Осторожно надо давать пинка и выталкивать чтобы ничего не сломать
    Пророк

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    Осторожно надо давать пинка и выталкивать чтобы ничего не сломать
    отож треба бути обережним в таких ситуаціях. і до речі не раджу влазити у сварку між хлопцем і дівчиною або мужчиною та жінкою. бо це в незалежності від усього винен будеш.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    отож треба бути обережним в таких ситуаціях. і до речі не раджу влазити у сварку між хлопцем і дівчиною або мужчиною та жінкою. бо це в незалежності від усього винен будеш.
    А якщо два геї сваряться ?
+ Ответить в теме
Страница 97 из 119