Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1031Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 119
Показано с 321 по 330 из 1182.
    Banned

Re: Быдло-страна

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    ЗЫ если что, то я вообще удивляюсь, когда в здоровые супермаркеты, скупаясь на неделю, за собой маленьких детей таскают.
    Для того, чтобы не таскать с собой детей по супермаркетам необходимо:
    1........
    2........
    ?????

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    необходимо:
    оставить детей дома.
    Banned

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Носити на руках.
    Когда пойдешь скупаться в супермаркет с малышом, маякни, я просто понаблюдаю :- ))

оставить детей дома.
    Аахахахахаааа :- )))
    23q
    23-й участник

оставить детей дома.
    да ты троллишь похлеще меня!

rasta-koy, отстань от человека, у него богатый опыт, многодетный папаша поди
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

rasta-koy, у мене своїх дітей немає, але що таке йти кудись за покупками з малечею знаю ще з шкільного віку. Так, коли ти йдеш з дому, це дитяча істерика, але вона зникає дуже швидко і до того ж є чимало способів її вгамувати. Легше комусь одному з батьків піти за покупками або залишити у бабусь, дідусів, родичів, сусідів, друзіа, чим слідкувати, щоб дитя ненароком кудись не влізло і не наробило шкоди як собі, так і товарам.
    Філософф

Я ввожу в Метро і Епіцетрі дитину в візочках для товарів на отих нижніх полках (мені простіше возити візок із дитиною, ніж він буде до всього лізти). Скай мабуть вважає що всі мами-папи важковаговики, чи я не знаю, як по іншому можна тягати 10-20 кг(це стандартна вага дитини 3-6 років). І да, всі сусіди з радістю будуть сидіти з вашими дітьми поки ви скупляєтесь в магазині (от видно що нема в людини дітей). Мабуть треба дитину залишити саму вдома (не в усіх є в місті родичі, бабусі і теде, а в друзів наприклад своя дитина хворіє). А скупляються батьки удвох, бо чоловік не завжди може купити по списку те, що потрібно (іменно таке як треба).
    До речі, ми декілька разів знаходили і вертали батькам дітей, яких залишили в машині, а самі швиденько пішли скупиться.

А коли в візок кладуть мішок картоплі, яка лежала у землі, то це нікого не смущає? До речі, візки у супермаркетах мають бактерій на ручках більше, ніж обідки туалетів загального користування.
    Пророк

rasta-koy, у мене своїх дітей немає, але що таке йти кудись за покупками з малечею знаю ще з шкільного віку. Так, коли ти йдеш з дому, це дитяча істерика, але вона зникає дуже швидко і до того ж є чимало способів її вгамувати. Легше комусь одному з батьків піти за покупками або залишити у бабусь, дідусів, родичів, сусідів, друзіа, чим слідкувати, щоб дитя ненароком кудись не влізло і не наробило шкоди як собі, так і товарам.
    А в мене є, і я теж добре знаю, як це незручно - скуплятися з малою дитиною. Але я також знаю, що таке шукати для маленької дитини прихисток, коли немає під рукою бабусь та дідусів, причому шукати саме тоді і саме на стільки, як мені треба, та ще й там, де за дитину я буду спокійний.
    P.S. В "Метро", в період, коли туди не дозволяли вхід з маленькими дітьми, працювала кімната дитини. Було дуже зручно. Але проклята криза зруйнувала і це
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Cveha, у растакоя дитина трохи більше року. Це раз. Бувши б то моя дитина, в жодному разі не таскався б з нею в Метро і Епіцетр. Лише в крайніх випадках.
    Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    бо чоловік не завжди може купити по списку те, що потрібно (іменно таке як треба)
    О, а то вже проблема окремо взятої людини. На моїй колишній роботі одна з мам з шести років почала водити малого з собою в магазин і показувати як обрати гарний продукт. Так от, вже через два роки він вже сам приходив скуплятися і жодного разу його не лаяли, за те, що купив "не таке". Частково згадую себе в такому віці і бачу абсолютну ідентичність.
    Ответ Сообщение от Cveha
    Мабуть треба дитину залишити саму вдома
    Мене з двох років залишали самого вдома.
    Ответ Сообщение от Cveha
    в візок кладуть мішок картоплі, яка лежала у землі
    жодного разу не бачив на верхньому "ярусі" мішків з коренеплодами.
    Ответ Сообщение от Cveha
    До речі, візки у супермаркетах мають бактерій на ручках більше, ніж обідки туалетів загального користування.
    На паперових грошах їх ще більше.
    Філософф

жодного разу не бачив на верхньому "ярусі" мішків з коренеплодами.
    А у Велмарті? Там тільки одноярусні візки)

Мене з двох років залишали самого вдома.
    Я не бачу тут поводу для гордості. Ще скажи що ти з двох років уже все усвідомлював і був такий самостійний, що батьки спокійно тебе залишали вдома і йшли кудись на пару годин? А не що це була гостра необхідність.
    Моя дитина також може взяти продукт той, що ми завжди купуємо, але ви ж почали за малих дітей, і не за 8-ми річних, а це величезна різниця. І що, малий мабуть міг в 8 років вибріть мамі , вибачте, тампони або труси купити? Дійсно, проблема окремої людини, що її не навчили в дитинстві розмірів усього всіх членів родини, вам самому не стидно писати такий брєд?
    Наприклад, мама 3-6 річної дитини їде з роботи, забирає дитину з садочку і заїжджає в Велмарт купити продукти на вечерю. (Ми не беремо до уваги дітей до 3-х років, бо їх зазвичай возять у колясці). Вона повинна їхати додому, і чекати поки чоловік повернеться з роботи, щоб він скупився (а чоловіки буває працюють не до 5), а тільки потім готувати вечерю? Або їхати додому, залишати дитину у сусідів, а сама їхати в магазин? Чи ви живете в ілюзорному світі, де всі мами не працюють, у дітей няні, а продукти привозить шофер по списку повара? Тоді да, можна дітей ніколи не водити у супермаркети і дивуватися, коли їх там бачиш.
    Banned

у растакоя дитина трохи більше року
    Уже больше двух, во время летит...

Разгадка простая, к норамльному, уважающему себя супермаркету комната для детей прилагается.
    Это снимает вопрос с повестки дня полностью

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А в мене є, і я теж добре знаю, як це незручно - скуплятися з малою дитиною
    Как по мне, то единственное неудобство - действительно носить на руках, ну, или может когда ребенок истерику устраивает что-то купить ему понадобилось, у меня не устраивает, может молодая еще пока слишком... =)
+ Ответить в теме
Страница 33 из 119