Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1076Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 105 из 125
Показано с 1,041 по 1,050 из 1246.
    Завсідник

Re: Быдло-страна

На що ці провокатори розраховують? Вивести когось з поліцейських із себе, щоб проти них застосували силу і потім жалітися на всіх можливих ефірах? У поліції все фіксується на камеру, одже запис з відеорегістратора можуть залишити собі для домашнього перегляду. Людям просто нічого робити.
    За великим рахунком після перегляду виникає гостре бажання побачити когось з цих "героїв" у кайданах та соплі на камеру.

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я собрал основные провокационные сюжеты активистов ДК за февраль.
    Пригнічує повна імпотентність поліції... проти бидла безсилі...

PS: Зато потім можуть відігратися на комусь з простих громадян... так і закінчиться реформа поліції...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Пригнічує повна імпотентність поліції... проти бидла безсилі...
    "Беспомощность" объясняется просто, - новая полиция изначально затачивалась под цивилизованную структуру с нормальными, образованными людьми. Поэтому, они пытаются не начинать с жесткой работы.
    Старые менты и их подпевалы раскручивают в обществе ненависть к новой полиции и пытаются вбить клин между полицией и обществом. И действуют против полиции гнилыми методами, - провокации, манипуляции, оскорбления, наезды.
    Я боюсь другого, - что нормальные полицейские начнут уходить со службы и тогда туда стянется быдло, которое станет ничем не лучше прошлых ментов.
    Но в поддержку арестованного полицейского в Киеве вышло много приличных, интеллигентных людей. Это хороший сигнал

* * *

Еще полно героев, которые "я за тебя воевал".

С 6:35

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    "Беспомощность" объясняется просто, - новая полиция изначально затачивалась под цивилизованную структуру с нормальными, образованными людьми. Поэтому, они пытаются не начинать с жесткой работы.
    Старые менты и их подпевалы раскручивают в обществе ненависть к новой полиции и пытаются вбить клин между полицией и обществом. И действуют против полиции гнилыми методами, - провокации, манипуляции, оскорбления, наезды.
    Я боюсь другого, - что нормальные полицейские начнут уходить со службы и тогда туда стянется быдло, которое станет ничем не лучше прошлых ментов.
    Но в поддержку арестованного полицейского в Киеве вышло много приличных, интеллигентных людей. Это хороший сигнал

* * *

Еще полно героев, которые "я за тебя воевал".

http://www.youtube.com/watch?v=kMuYfzBpv1w

С 6:35

http://www.youtube.com/watch?v=rDVxAMJNEQ8

тре їм працювати максимально жорстко, у цивілізовануму світі за невиконання законних вимог працівника поліції - одразу мордою в асфальт, закують у кайдани і у відділок повезуть

і ні один поліцейський зупинивши вас, не буде називатися і показувати посвідчення, лише " доброго дня, поліція, покажіть ваші документи і тд?"
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    тре їм працювати максимально жорстко, у цивілізовануму світі за невиконання законних вимог працівника поліції - одразу мордою в асфальт, закують у кайдани і у відділок повезуть
    Трохи не так. Не максимально жорстко і не максимально м’яко, а з експоненціально зростаючою жорсткістю. Починаючи від ввічливого звернення до громадянина і далі в залежності від ступеня адекватності... Якщо відмовляється показувати посвідчення водія, хамить і т. п., тоді відразу за шиворот і мордой в асфальт... Щоб не було зловживань, в них є камери...
    Пророк

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Де купити гідрофобну фарбу? Мені все одно яка її ціна, хочу пофарбувати цоколь центральної бібліотеки на Алмазній, 6. Хай мудаки, які її наматимуться обісцяти, надзюрять собв на штані.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Де купити гідрофобну фарбу? Мені все одно яка її ціна, хочу пофарбувати цоколь центральної бібліотеки на Алмазній, 6. Хай мудаки, які її наматимуться обісцяти, надзюрять собв на штані.
    а что она сделает с обсыкателями?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

GVL224, вона відбиває струю сцикуна від стіни на нього. Тестування спеціальної фарби-антисцикуна наче пройши вдало.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    GVL224, вона відбиває струю сцикуна від стіни на нього. Тестування спеціальної фарби-антисцикуна наче пройши вдало.
    http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/66...i_nocredit.jpg
    прикольно, гугл выдал несколько магазинов где продается гідрофобна фарба...
+ Ответить в теме
Страница 105 из 125