Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1257Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 123
Показано с 141 по 150 из 1227.
 1. #141
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  Barыga, да хрен его знает, что с теми перспективами. Твое поколение перемрёт, потом моё, и может уже тогда приду другие люди, тогда что-то начнет налаживаться. А пока делаем хорошо свое дело, платим налоги, помогаем ближним, доносим бумажку до ближайшей урны, отстаиваем свои права и позиции и будет нам счастье )))

 2. #142
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Ужасы нашего городка


  Вот ещё немного ужасов. Наверняка всем известных. Улица Октябрьськая. Таких камней - валом.
  Нажмите на изображение для увеличения
Название: P1010068.jpg
Просмотров: 2
Размер:	378.1 Кб
ID:	36719Нажмите на изображение для увеличения
Название: P1010015.jpg
Просмотров: 0
Размер:	346.8 Кб
ID:	36720Нажмите на изображение для увеличения
Название: P1010002.jpg
Просмотров: 0
Размер:	374.2 Кб
ID:	36721
 3. #143
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение


  что бы своих диточок от коров отгородить и просунуть в ВУЗ.

  и потом "образованных" хватает, а сварщиков толковых поискать приходится....... а "образованные" экономисты/финансисты за кассами сидят, их товарищи менеджеры/маркетологи товары по полкам раскладывают и флаеры раздают
 4. #144
  Offline
  Філософф

  Re: Ужасы нашего городка


  Чи ж далеко ви просунете дєточку, якщо будете робить на низькооплачуваній роботі? І де ви бачили коров у вахтерів, це вже роботи маленьких міст, а в селах, біля коров, як ви виразились, люди заробляють побільше ніж спеціалісти в містах. У нас в селі доярка получає 2,5-3т. грн, свинюшниця (та що свинками какахи прибирає) так же, механіки на машинах від 3т, зварники на буровій 7-8. Да, село де жила моя бабуся не захудале, не вимираюче, і вкалувать на цих роботах треба з 4-5 ранку. А от свекруха в Лубнах, на Лубнифарм вахтером отримує 500 (і щось ще в конверті бо по договору чи як). А сестра чоловіка поваром у кафе 1200. І сидять, тримаються свого міста, бо а що робить.
  Взагалі, нинішня тенденція пхать своїх дєточок кудись, в Вуз, щоб краще жили, а воно в школі вчилось на 3 - тупість я вважаю, он раніше правильно було, мало спеціалістів, тих хто дійсно хотіли вчиться, ті хто не хотів - на робітничі спеціальності. Не хоче, не має бажання - хай в ПТУ, потім захоче - заочно піде вчиться. А потім закінчують такі вуз, а воно курсові 5 років заказувало, і не шаре зовсім, і стоять потім рекламки роздає (добре якщо на бюджеті вчилося, а потім такі мами розказують - ой дорого як в країні вчиться, все платне), або в мами до 40 років на шиї, та добре якщо без сім'ї (я бачила як люди в 3к квартирі, в кожній кімнаті по сім'ї з дітьми, як так можна жити - не знаю, уєдениться можна мать в туалеті тільки і то ненадовго), і батьки тягнуть, бо а що робить.
 5. #145
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
  Взагалі, нинішня тенденція пхать своїх дєточок кудись, в Вуз, щоб краще жили, а воно в школі вчилось на 3 - тупість я вважаю,
  Это скорее еще по инерции идет. Лет 10-15 назад при трудоустройстве чуть ли не на любую работу работодатель выдвигал условие "диплом о ВО" - так типа хоть какая то гарантия, что не алканавт или нарик.
  Сейчас этого жесткого требования уже нет. Так что еще 4-5 лет и наши ВУЗы ожидает резкий скачок вниз числа поступающих.
 6. #146
  Offline
  Пасажир

  Re: Ужасы нашего городка


  Андрей04,первая фотка - 100% старая.
  Этот камень лежит возле Полтавчанки и уже давно стерся.
 7. #147
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  до речі, про відсутність волонтерство в європі і америці не можна погодитись, шо там ніхто цим не займається, а всі просто платять податки і сидять в своїх домах (хоча, може такий спосіб життя веде більшість наших там співвітчизників-емігрантів). навпаки, волонтерські рухи там доволі розвинуті, ще й існують масштабні програми розвитку таких молодіжних рухів по всьому світі (особливо у країнах типу нашої), наприклад, програма Євросоюзу YouthinAction.
  про волонтерство в європі сьогодні наткнулась на таку замітку: http://gurt.org.ua/news/recent/17380/
  в україні волонтерство не прививається з дитинства, тому допомогти безкоштовно у нас не принято у загальноукраїнському масштабі. є кілька проектів, які гуртують небайдужих і активних людей, наприклад, проект "Зробимо Україну чистою" (до речі, долучайтесь! http://letsdoit.org.ua/ 20 квітня можемо всі разом зробити своє рідне місто чистішим!).
  і я не вважаю, шо волонтерство - це прям так ужасно, принизливо і вопше. "всі насрали, а я самий кучерявий за ними прибирати повинен???", "чо я маю комусь помагати? хай мені хтось поможе!" - така логіка багатьох українців. але я вірю в карму:))) і у повернення добрих справ сторицею, назвіть мене наївною, дурною, малою, якою хочте. але на практиці перевірялось не раз - добрі люди з'являлись саме в той момент, коли вони були дуже потрібні, допомагали і нічого за це не просили. а у вас були такі ситуації?

 8. #148
  Offline
  2.0

  Re: Ужасы нашего городка


  Андрей04, а що "ужасного" в тих пам"ятниках, з яких виклали бруківку? лише в тому, що ми належимо до іншої традиції. хто був у Львові, напевно був у вірменській церкві. там є дворик, викладений могильними плитами. так от, їхня традиція запевняє, що коли написи на плитах зітруться, поховані вознесуться в рай. тому той, чия плита біля "Полтавчанки" напевно вознісся.
  Ялина, імхо, волонтерство це в першу чергу внутрішня потреба людини в реалізації свого бажання допомагати. просто що у нас деякі ГО наживаються на цій від початку хорошій ініціативі. але хто хоче діяти, то діє - хоч сам, хоч гуртом... і якраз забугор"є і розвиває волонтерський рух, а ми тут вже злизуємо їхні ініціативи, як то "Серце до серця"... або та ж сама "Зробимо Україну чистою". І це непогано, якщо є в кого запозичити досвід - менше шишок на голові, більше ефективності. Просто не можна "волонтерити" так, як на першій Lets do it Ukraine, коли добровольно-принудітєльно пригнали купу дєтішок з ПТУ, і вони на все життя запамятають те прибирання. Це має бути порив від серця, або відчуття обов"язку, що ти маєш це зробити, тому що (вставити свій варіант)
 9. #149
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
  про волонтерство в європі сьогодні наткнулась на таку замітку
  Enter, скажите, а что вы лайкаете?

  Я вот смотрю на картинку про "что-то не нравится - сделайте лучше", смотрю на ваш "лайк" - и прям вижу толпы ваших друзей, у которых печать истощения и безнадежности на лицах (вместо улыбок), маленькая зарплата, дома съездившие всего один раз на море дети, поцы начальники и прочие ужасные неприятности в жизни... и впереди все этой толпы - вы, - с немым вопросом: "в чем все эти люди виноваты перед тобой?!!!???"

  Enter, откройте секрет, - а как вы живете с таким лицемерием?

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Андрей04, а що "ужасного" в тих пам"ятниках, з яких виклали бруківку?
  Странно вот. То вы за памятник очередному Мазепи переживаете - то пофиг что из могильных плит дороги вымостили.

  був у вірменській церкві. там є дворик, викладений могильними плитами. так от, їхня традиція запевняє, що коли написи на плитах зітруться, поховані вознесуться в рай.
  Круто.
  А вот есть такие народности, которые своих мертвых кушают.
  Есть чуваки, которые своих мертвых выстилают перед птицами на скалах - и те их склевывают. Кого склевали - тот крут.
  В некоторых вот странах просто завернули в простыню - и скинули в реку. И поплыл себе в рай.

  Вот укры - они к каким традициям принадлежат? К "вирменским"?

  ініціативи, як то "Серце до серця"... або та ж сама "Зробимо Україну чистою". І це непогано, якщо є в кого запозичити досвід - менше шишок на голові, більше ефективності. Просто не можна "волонтерити" так, як на першій Lets do it Ukraine, коли добровольно-принудітєльно пригнали купу дєтішок з ПТУ, і вони на все життя запамятають те прибирання. Це має бути порив від серця, або відчуття обов"язку, що ти маєш це зробити, тому що (вставити свій варіант)
  Вот, во многих африканских странах нету вообще такого понятия как волонтерство. Я считаю (для Enter'а - imho), что надо брать с них пример. Зачем нам слизывать сливки? Не нужно нам это терство вообще.
 10. #150
  Offline
  Пророк

  Re: Ужасы нашего городка


  Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
  Enter, скажите, а что вы лайкаете? Я вот смотрю на картинку про "что-то не нравится - сделайте лучше", смотрю на ваш "лайк" - и прям вижу толпы ваших друзей, у которых печать истощения и безнадежности на лицах (вместо улыбок), маленькая зарплата, дома съездившие всего один раз на море дети, поцы начальники и прочие ужасные неприятности в жизни... и впереди все этой толпы - вы, - с немым вопросом: "в чем все эти люди виноваты перед тобой?!!!???"
  Enter, откройте секрет, - а как вы живете с таким лицемерием?
  1. Сообщение я лайкал до того, как там появилась картинка.

  2. Лайк не означает, что человек согласен абсолютно с каждым словом.

  3. Не стоит перевирать, я нигде не писал о своих друзьях с безнадегой на лицах.

  4. Об общественной активности и волонтерстве я знаю не понаслышке ( и как раз, больше всего – в Европе). Именно об этом писал Семеновичу.

  5. Erazer, пожалуйста, переключите свою любовь и внимание на кого-то другого, ок?
+ Ответить в теме
Страница 15 из 123

Похожие темы

 1. Ужасы сауны (реальная жесть)
  Alex_Tee_ в разделе Сльози
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.01.2011, 21:28
 2. Помогите найти знакомую девушку Аню (из военного городка)!
  Миша10651 в разделе Пошук людей в Полтаві
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 05.10.2009, 17:57