Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1210Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 122
Показано с 111 по 120 из 1220.
    Пророк

Re: Ужасы нашего городка

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    ну тогда фотку покажи, если очень красивая, то буду терпеть любую твою глупость.
    ..развивайте фантазию) Хотя, терпеть любую глупость, только за то, что красивая - уже удел не очень умных)))

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    насчёт агрессии - завидуем скорее всего, тоже хотим стать понаехавшими европейцами и потом понтоваться на "родных" форумах ;)
    А мне как-то всегда было жаль эмигрнтов (хотя "жаль" это не совсем точное выражение), когда всю жизнь эдак прыгают-доказывают, что они не "чёрная моль"... Причём доказывать самим себе в первую очередь. Остальным ,по большому счёту, до них дела нет.

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    пол Полтавы (если не больше) получает зарплату в конвертах или частично в конвертах, все чиновники и т.д. воруют как только могут, врача благодарят бутылкой, учителям и школе дарят подарки, дают на лапу гайшникам, если поздно гаишникам то права уже в суде выкупают, не проблема! в магазинах алкоголь и сигареты продают детям, люди ставят на подъезд металлические двери и домофоны, а подъезды как и раньше остаются засраными, водят машины как в гонках на выживание - каждый норовит каждому доказать, что он круче водила! стоит где нить в увеселительном заведении остановить на ком-то взгляд дольше секунды, как тебе тут же предложат набить морду! -и конечно же при таком подходе простой механизм не будет работать
    Не спорю, всё именно так и есть и это нужно менять. Возможно кто-то почитает эту тему и сделает правильные выводы.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    пол Полтавы (если не больше) получает зарплату в конвертах или частично в конвертах, все чиновники и т.д. воруют как только могут, врача благодарят бутылкой, учителям и школе дарят подарки, дают на лапу гайшникам, если поздно гаишникам то права уже в суде выкупают, не проблема! в магазинах алкоголь и сигареты продают детям, люди ставят на подъезд металлические двери и домофоны, а подъезды как и раньше остаются засраными, водят машины как в гонках на выживание - каждый норовит каждому доказать, что он круче водила! стоит где нить в увеселительном заведении остановить на ком-то взгляд дольше секунды, как тебе тут же предложат набить морду! -и конечно же при таком подходе простой механизм не будет работать
    ніхто не каже, шо цих проблем не існує! просто є люди, яким все одно, а є ті, які намагаються шось змінити, починаючи з маленьких кроків, розчищаючи простір навколо себе, поступово добираючись і до більших масштабів. чому не акцентувати увагу на цьому, а не на тому, шо навколо гівно, мудаки і продажність? ось саме про це тут і пробують люди сказати вам, але ви навіть не хочете їх слухати, кожного разу повчаючи і тикаючи обличчям в бруд. навіщо? ви думаєте, так всі викриті вами проблеми тут же вирішаться?? чи думаєте, тут ніхто цих проблем не помічає?

ну і тільки одна я помічаю протиріччя у твердженнях SemenSemenychа нащот того, шо обичний громадянин має просто працювати і платити податки, і тут же він має проявляти громадянську позицію і опікати хворих, бідних і нужденних? ви вже визначіться, шо нам тут робити, а ми вже не підведем! все зробим, як скажете!!!
    2.0

Да еще на вашем уровне...
    у пана корона з голови падає...
    ,но не тащите меня к себе, я как то к чистому воздуху привык...
    багато честі)

ага, про притулки для безхатьків... он Ялинич точно знає, як із хорошої ідеї став майже пшик. натомість принагідно на ініціативі громадської організації попіарились вищі чини міста і області, а також Партія районів. при чому наперегонки, хто більше чого зробив. а їжу безхатькам носили прості люди - той сало, той консервацію, жінка - миску вареників. ну та для Вас жеж апріорі, що у нас громадянського суспільства нема.
    або щорічна ініціатива "Серце до серця", до якої долучається все більше і більше людей. вони збирають сотні тисяч для хворих дітей. і в той самий час, як у перші роки люди боялися давати гроші волонтерам, зараз більшість реагує на скриньки приязно, бо знають що це і для чого.
    або "Ялинка янголів", коли люди купують інтернатівським діткам подарунки, які ті замовили. це бідна нація, яка дістає з кишені гроші і купує подарунок. бо так каже його (її) серце.
    я мовчу про звичайні відвідини інтернатів і геріатричних установ.
    ви там у своїй Лапландії спроектували якусь картинку і свято в неї вірите, хоча вона на реалії не схожа болєє чим полностью. удачі! а ми тут якось справимося без вас.
    будете трусами мокрими відмахуватися, якщо Україна таки підпише договір про асоціацію з ЄС. дивись, випустять українців в Європу "пасматрєть", як живуть такі ото як ви - ну ви ж от перманентно стверджуєте, що саме цього нам не вистачає, це в 21 сторіччі при наявності інторнеду і телевізії, і відносної доступності закордонних поїздок. а українці ж вони по своїй суті не переварюють, щоб у сусіда було лучче. як варіант, хату спалять. але є й інший - вибудують щось своє незгірш.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ну і тільки одна я помічаю протиріччя у твердженнях SemenSemenychа нащот того, шо обичний громадянин має просто працювати і платити податки, і тут же він має проявляти громадянську позицію і опікати хворих, бідних і нужденних? ви вже визначіться, шо нам тут робити, а ми вже не підведем! все зробим, як скажете!!!
    я це протиріччя списав на те, що з погляду Семенича у Європах він має тільки податки платити і все буде ок, а щоб у нас було ок - мені треба піти громадський сральник подраяти у вільний від роботи час ))

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    або щорічна ініціатива "Серце до серця"
    або "Ялинка янголів"
    до речі, тут засвітилося декілька велолюбителів, тож якщо у когось є якесь непотрібне причандалля до веліка - запрошую взяти участь у акції по збору деталей для велосипедів вихованцям школи-інтернату http://fastcyclist.pl.ua/forum/37
    В минулому збирали гроші - в результаті були придбані 2 дуже не поганих велосипеда http://www.trekbikes.com.ua/bikes/20...ails/3500.html http://www.trekbikes.com.ua/bikes/20...ails/3700.html
    2.0

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а щоб у нас було ок - мені треба піти громадський сральник подраяти у вільний від роботи час
    ну канєшно! бо це тільки в європах всі на своєму місці. а те, що європи мають по 100 і більше років історії державності, тут нікого не колише. український "четвертак" це ніби підлітковий вік. он у рашці гламурні кралі, типу Канделакі чи Собчак вже ринулись в соціально активному напрямку. у нас поки що тим займається не така і велика група інтелектуалів, але з чим чорт не жартує ) на всі свій час. і найпростіше прийти і сказти: - ти не так дах криєш? - а як? - а не знаю як, но не так!
    Пророк

а те, що європи мають по 100 і більше років історії державності, тут нікого не колише. український "четвертак" це ніби підлітковий вік.
    а от з цим я не згоден.
    2.0

Merry Corpse, абгрунтуйтє пліз? гомо совєтікуси звикли, що за них все вирішує партія, а тут треба брати відповідальність. не готові-с ми були до цього. тра учитися
    Пророк

гомо совєтікуси звикли, що за них все вирішує партія, а тут треба брати відповідальність.
    а в партии был кто? не люди, а роботы что ли?) Разве лично товарищ Сталин над полтавскими аптеками вывески дезайнировал, или дворы подметал...и т.д и т.п.? Та вроде таки нет Обычные люди "архитектурне середовище" обустраивали... Просто не рвались любой ценой испоганить город лишь бы себе прибыль в карман положить.
    Частий гість

Лично мне надоело менять лампочки на площадке в подъезде. с начала зимы лампочек 7 поменял. Толи кто-то меняет и выкручивает. Даже если она сама сгорела никому нет дела и никто не хочет менять. За то банки из под Рево постоянно валяються на той же площадке. Пару раз убирал потом понял бессмысленно. тут говорят, что то менять да как менять если я один а соседей полно и им всё пофиг. вариант один иметь свой собственный частный дом но я нищеброд.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 122