Вы просматриваете тему Ужасы нашего городка в подразделе Новости Полтавы, который находится в форуме Жизнь города Полтава; Сообщение от Tail Было б у городских властей желание чистить и выделять солярку на автовышки,
В том месте на дороге такой траффик, что вероятность быть раздавленным гораздо выше чем при прохождении под домом, к тому же пешеход сам будет виноват что выперся под колеса.
А вот отех куч снега не должно быть на тротуарах, тогда можно было и организовать безопасный проход путем ограждения опасных мест, тротуар там достаточно широкий. А выгонять флажками пешеходов под колеса это не метод.
![]()
конєшна їх бути не повинно. сніг при прибиранні треба вивозити з міста , а у нас тіко подпідгортали з дороги та й молодці.
Ми обираєм собі владу яка повинна виконувати певні обов"язки які на неї покладені. так совка в головах у людей багато. але в тій же європі ,нехай Ігор скаже як влада виконує те що вона повинна робити. Щодо прибирання снігу і всього такого, своїми силами можна ще у себе у дворі поприбирати та бурульки позбивати, але в масштабах міста цим повинна займатися обрана влада а не любителі ентузіасти. ніхто нікому нічого не винен, але у обраної влади є посадові обов"язки в які включається і забезпечення безпеки жителів міста, то нада ворувать менше на посаді, а робить те що ти повинен робити
Интересный ответ на вопрос... "перестаньте истерЕть" - это, надеюсь, не мне лично?
И снова - мимо. Одно дело - олень-пешеход выперся на дорогу по своей воле, далеко не каждый пешеход - олень, правда? А другое - был вынужден. Я вам искренне желаю оказаться в том месте и воспользоваться собственным советом - обойти опасное место, не нарушая ПДД (вы ведь не олень, правда?)
Был на том месте, и оценив риски, каюсь - прошел под лентой. Иначе, карабкаться на кучу снегу, потом скатиться на проезжую часть, тут можно не попасть на правую обочину (согласно ПДД), а прямиком на серединку под колеса, да еще благодаря снегу дорога там сужена, и две полосы еле-еле, куда там еще и пешеходам лезть...
RAMM, та я поняла, где это. Чтобы идти в сторону базарчика, минуя "опасный" тротуар, не нарушая ПДД (навстречу движению) нужно вернуться к светофору и топать по каштановой аллее. Глупо обвинять пешеходов, если бюджет города наполняется из их карманов, а обеспечить пусть не удобство, а просто хоть какой-то проход вдоль того дома - обязанность городских властей.
Если у власти нет денег на горючее, технику, зарплаты, то странно ожидать от нее больших свершений.
Кончено, вы можете расспросить у Игоря, но попутно пусть он расскажет, на сколько миллионов техники есть у муниципальных властей и какие у них бюджеты.
Или просто пройти через дворы к ТЦ Киев )
Голова Київської райради Сергій Синягівський розповів «Полтавщині», що він переживає з приводу цієї проблеми, але райради у Полтаві не мають повноважень, щоб боротися із бурульками самотужки. Передусім, ради не мають фінансових важелів. Втім, за його словами, райрада направила листи щодо цієї проблеми в міськвиконком та в КП «ЖЕО № 2».
Голова Октябрської райради Роман Чабановський повідомив, що не райрада відповідає за проблему бурульок, а балансоутримувач — а це ЖЕК. Рада ж не має відповідних повноважень.
Керівник КП «ЖЕО № 2» Олександр Ландар у свою чергу повідомив, що напевно відповідати за смерті доведеться йому, адже він керує підприємством, яке є блансоутримувачем будинків, із яких падали льодові брили. Хоча він має кілька «але»:
— Брили падали із приватних балконів. Але, якщо навіть із дахів будинків, то у нас немає у договорі такої послуги. Ми просимо різні служби допомогти нам у цій роботі. Розвішуємо також попереджувальні стрічки, щоб люди оминали небезпечні ділянки. Але громадяни ігнорують їх. Так було із тим будинком на Жовтневій, де загинула жінка. Викликали МНС, щоб вони збили бурульки, обгородили територію стрічками, але люди йшли. Що їх, насильно зупиняти?
Поліція області розпочала за фактами смертей кримінальні провадження, але хто понесе відповідальність за загибель людей — невідомо.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»