Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14
Показано с 31 по 40 из 134.
    Пророк

re: Житлово-комунальні підприємства Полтави

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    проводка. У моего 100 литрового бойлера тен 1,5 кВт.
    У меня проточный обогреватель (компактный, как раз на случай отключения) - 3,5 кВт )
    Но спустя годы он сломался.
    Т.к. последние годы проблем с горячей водой нет, то новый не покупал.

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Но у 95% народу как раз траблы с горячей водой
    Я как раз из категории 5 % )
    Кстати, откуда вы взяли такую статистику? Думаю, вы ошибаетесь.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Кстати, откуда вы взяли такую статистику? Думаю, вы ошибаетесь.
    Честно признаюсь, написал от балды, но, думаю, не далеко от истины ушел, потому как много жалуются на это.

А если проточник, то ясен пень проводка обычная погорит нахрен. 3,5 то у вас еще очень слабый. Бывают до 10 кВт доходят чтоб нормально проточную воду греть.
    Пророк

С 1 января полтавчанам, которые пользуются водой без счетчиков, увеличили норму потребления воды (и стоимость, соответственно).

"Для тих споживачів, які не мають пристроїв обліку води, але мають централізований підігрів води, з березня і до 31 грудня 2012 року була норма споживання води 300 літрів на особу. За що ця особа повинна була заплатити 47,92 грн. З 1 січня 2013 року при збереженні вартості кубометра води для них підвищили норму споживання до 350 літрів на особу, за що потрібно заплатити 55,57 грн. Для будинків, де є газова колонка для підігріву води, норма становила 250 літрів за тарифом 39,93 грн. Тепер стала — 270 літрів і 42,87 грн. Для приватного сектору, де є водовідведення, без ванни, але з газопостачанням: була — 125 літрів і 23,96 грн., стала — 200 літрів і 31,76 грн."
    Михайло Климко / Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
    poltava.pl.ua
    Пророк

30.01.13

У Полтаві побили двох працівників ПАТ «Полтаваобленерго». Подія сталася учора близько 9:15 ранку під час технічного обстеження споживачів електроенергії у приватному секторі. Про це повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду.

Так, контролерів енергонагляду побив господар приватного сектору. Внаслідок цього чоловік отримав різану рану руки, жінка — травму обличчя. Обоє знаходяться на лікарняному. Причину побиття та обставини події встановить комісія зі спеціального розслідування. Її призначило Територіальне управління Держгірпромнагляду у Полтавській області. Комісію очолив головний державний інспектор теруправління Сергій Павленко.

poltava.pl.ua
    Пивовар

Довели?

А вообще "какого *** я должен за свои деньги кормить толпы этих контролеров?"
    Понабирали в штат людей и лазят по домам минимум раз в месяц всякие водоканалы-полтавгазы-облэнерго. Я за комуналку плачу своевременно, долгов нет. Зачем каждый месяц "снимать показания"? Пусть раз-другой в год это сделают, а каждый месяц ходят к тем, у кого долги.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

У мене мало не щомісяця в дверях стирчить папірець "повідомте покази лічильника. ПАТ "ПОЕ". Принципово не телефоную за тим номером на "бамажці". Я зареєструвався на сайті, щомісяця через нього скидаю показання. Що їм ще не вистачає?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    У мене мало не щомісяця в дверях стирчить папірець "повідомте покази лічильника. ПАТ "ПОЕ"
    Счетчик в квартире?!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Enter, так. У вашому будинку наче теж.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Enter, так. У вашому будинку наче теж.
    В моем подъезде, - нет. Счетчики стоят на лестничной площадке. В других подъездах не бываю.
    ------------------------------------------------

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ «Полтаваобленерго» на 51 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Як встановило Відділення, «Полтаваобленерго» неправомірно включило до технічних умов на приєднання електроустановок суб’єкта господарювання вимоги виконання окремих видів робіт.

poltava.pl.ua
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    В других подъездах не бываю.
    Ксенофобия - проблема нашего общества. Живем и не знаем своих же соседей. А потом жалуемся, что нам не улыбаются.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14