Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей78Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 34
Показано с 61 по 70 из 339.
    бог

Re: График отключения горячего водоснабжения

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ага, реализуй свое право!
    Легко...

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Легко...
    не ну если ты конкретно-прецедент, то да, я поверю, а если нет-то на словах герой?
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Я не собираюсь открывать схему, как это делается-это первое. второе-это спорить с теми апонентами, у которых нет авторитетов в высказываниях, кроме них самих... но отвечу так: совсем недавно поставлено, ЗАКОННЫМ ПУТЁМ, со всеми документами в кирпичной хрущёвке (пятиэтажке) индивидуальное отопление не на первом и не на последнем этаже... определённое время на переговоры, оформление документов и решение именно "этого" вопроса ушло, но повторяю-это законное решение, ни какой коррупции
    Круто!
    В дискуссию врывается человек, обзывает участников «Апонентами без всякого авторитета за спиной», и заявляет, что есть законные пути получения разрешения на отключение от централизованного отопления и установки автономного. Сослаться на «законные способы» наш дорогой оппонент отказывается, но чтобы развеять все сомнения в авторитетности собственных заявлений, здесь же проводит бесплатный ликбез на тему «реализации права на землю в Украине».
    Браво! )))
    23q
    23-й участник

воду дали. расходимся))
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    воду дали. расходимся))
    Прям, как бабушкам у подъезда )
    Умная

У меня нет((
    ри?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А коли клієнтів тисячі, то підхід до них диктується економічною ситуацією на підприємстві.
    Шо значить - диктується економічною ситуацією? Ця "економічна ситуація" виникла через чужу недопрацьовану годину, або взагалі невідпрацьовану. Підприємство, що надає послугу, за яку отримує гроші, має виконувати свої обов’язки згідно договору, нє? Гроші не отримав - відрізав боржника від водопостачання, газу, електроенергії. Які питання? Зовсім недавно таке і робили, і моя знайома помилково просиділа дві доби без світла - сплутали дві квартири і відімкнули не ту.
    І мене дивує, як деякі люди не розуміють, що боржників кучка, а місто - це тисячі клієнтів. Відрізати злісних неплатєльщіків - проблем-то?
    А за мої гроші я не прошу налагоджувати роботи господарств, я чекаю надання певної послуги. Налагоджувати роботи - це їх прямий обов’язок як таких, що взяли на себе певні зобов’язання.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Шо значить - диктується економічною ситуацією? Ця "економічна ситуація" виникла через чужу недопрацьовану годину, або взагалі невідпрацьовану.
    При чому тут чиїсь відпрацьовані чи невідпрацьовані години? Наше комунальне господарство стало заручником великої низки факторів, як економічних, так і суто політичних. Як казав Задорнов ще в кінці 80-х "надо с 1917 года объяснять, почему шпингалет не с той стороны!"(с)
    Підприємство, що надає послугу, за яку отримує гроші, має виконувати свої обов’язки згідно договору, нє?
    Має! А ще у нас мають виконуватись рішення судів. Має бути безкоштовне медичне обслуговування і дошкільна та середня освіта. Мають офіційно виплачуватись заробітні плати і подвійно оплачуватись понаднормова праця. Список продовжувати? Можу навести тисячі прикладів того, що в нас має бути, але немає і ще довго не буде, як би ми цим не обурювались. Можете спробувати довести свою правоту в суді, але...
    Гроші не отримав - відрізав боржника від водопостачання, газу, електроенергії. Які питання? Зовсім недавно таке і робили, і моя знайома помилково просиділа дві доби без світла - сплутали дві квартири і відімкнули не ту.
    І мене дивує, як деякі люди не розуміють, що боржників кучка, а місто - це тисячі клієнтів. Відрізати злісних неплатєльщіків - проблем-то?
    Як я вже казав, комунальна сфера - це не лише економічне, але і суспільно-політичне питання. Якби справа була лише в економіці, то наше комунальне господарство в такому вигляді, як воно є, давно б уже припинило своє існування взагалі.
    А за мої гроші я не прошу налагоджувати роботи господарств, я чекаю надання певної послуги. Налагоджувати роботи - це їх прямий обов’язок як таких, що взяли на себе певні зобов’язання.
    А як же надати Вам ці послуги, не налагодивши роботи? А налагодити її неможливо, бо Ваших (і наших) грошей не вистачить для нормалізації роботи комунальної сфери, навіть якщо комунальники припинять красти. Бо, як в старому анекдоті, "всю систему надо менять!"
    ри?

infospacer, я знаю про ці всі "як має буть". Легше від цього не стає. Мене вибішує оце - ну ви ж понімаєтє, єсть всякіє малоімущіє, неплатьожоспроможниє.
    Ми нє подайом воду, патаму шо нам нє подают газ. - Коли буде відновлено водопостачання? - Етат вапрос решаєца рукаводствам, ми не знаєм даже пріблізітєльна.
    І все розраховано на наше розуміння, мол, ну ви ж пойміть!

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А як же надати Вам ці послуги, не налагодивши роботи?
    Коли ви приходите в магазин, ви налагоджуєте їм поставки хліба? Чи просто купуєте?
    Та ж сама фігня.
    Повертаємося до того, що робота до мене має бути налагоджена, інакше смисл взагалі?
    Вобщєм, ладно....чекаємо гарячої води, бо он у когось є уже. може і нам дадуть.
    Пророк

Коли ви приходите в магазин, ви налагоджуєте їм поставки хліба? Чи просто купуєте?
    Та ж сама фігня.
    В тому той справа, що ЗОВСІМ не та ж сама! Якщо Ви приходите в магазин, а там немає хліба, Ви йдете в інший. Якщо в магазин перестають іти люди, то, за економічними законами, він розорюється і зачиняється. А тепер спробуйте перенести дію цих економічних законів на нашу комунальну сферу!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 34