Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей78Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 34
Показано с 141 по 150 из 339.
 1. #141
  Offline
  Пророк

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  Ответ Сообщение от Dima0011 Посмотреть сообщение
  Многие города на донбассе это уже прошли.
  Там теперь очень мало осталось работающих котельных, все потребители в основном "на автономке".
  "Ужгород стал первым областным центром Украины, который полностью перешел на автономное отопление. На сегодня 95% ужгородцев уже отказались от централизованной системы отопления"

  "11.10.2012 Закарпатская область этой зимой впервые не будет пользоваться централизованным отоплением, поскольку в регионе, первом и пока единственном в Украине, осуществлен полный переход на автономные системы теплообеспечения"

  "22.10.2012 Закарпатская область первой в Украине отказалась от централизованного тепла и полностью перешла на автономное. Специалисты подсчитали: экономия достигнет 120 000 000 кубометров в год, а это минимум 87 миллионов гривен. Куда и кому пойдут эти большие деньги, не знает никто...

 2. #142
  Offline
  Здібна учениця

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Olio, тобі спинку потерти?
  я гнучка, сама зможу:)
 3. #143
  Offline
  Пророк

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
  якось я утомілась з тазіками бігать... хтось зна про перспективи повернення гарячої води в крани міста?
  на днях почула страшну перспективу - "до опалювального сезону!"
 4. #144
  Offline
  ри?

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  ..... на 8-му годину ранку 1 липня все повернулося «на свої місця» — 28 опломбованих котелень. Чи можна прогнозувати, що буде завтра? Навряд.

  — Ми зіткнулися з тим, що ПАТ «Полтавагаз» саботує роботу з надання послуг із гарячого водопостачання, — заявив генеральний директор КП «Полтаватеплоенерго» Володимир Чернявський. — ...Маємо два договори щодо споживання природного газу. Згідно з одним, розраховуємося за газ для населення, згідно з іншим — за той, що йде на потреби бюджетних установ, організацій. Так от, якщо і є якісь формальні претензії з боку газовиків щодо першого договору, то другий — виконуємо повністю: не маємо жодної копійки заборгованості. Навіщо ж за таких умов створювати додаткові проблеми, у тому числі й таким закладам, як перинатальний центр? Вважаю, це є прямим правопорушенням. Позиція працівників ПАТ «Полтавагаз» залишається не зрозумілою. Адже за їхнього бажання всі полтавці могли б мати гарячу воду хоч через півгодини.

  Отже, що ми маємо? Ланцюг взаємопов’язаних підприємств, у кожного з яких своя функція. Власником газу є НАК «Нафтогаз України», що бачить ситуацію зі своєї дзвіниці. ПАТ «Полтавагаз» є газотранспортним підприємством, що передає по своїх мережах чужий газ. Тому коли йому наказують відімкнути газ, він змушений це зробити. І є комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго», яке потрапило в дещо безвихідну ситуацію. Найбільше ж у цій ситуації страждає споживач.
  ...Тож запитання, коли в домівках усіх полтавців потече гаряча вода, — риторичне.
  ...— Та річ у тім, що договори ми підписали. Додали й протокол розбіжностей. А оскільки НАК «Нафтогаз України» — держава в державі, то воліє укласти договір тільки на своїх умовах. Головна ж причина в тому, що НАК «Нафтогаз України», рятуючись від банкрутства, доходить у цьому порятунку до абсурду: намагається здерти кошти, де тільки можна, — зазначає Віктор Федорович. — Із чим не можемо погодитися? КП «Полтаватеплоенерго» купує газ для населення за встановленою ціною 1 309 гривень за тисячу кубометрів, виробляє тепло й передає його споживачам. Зрозуміло, тепло при цьому ще й втрачається в мережах, і ці втрати закладені в тарифах для споживачів. Та до чого додумалися в НАК «Нафтогаз України»? Керівництво компанії, посилаючись на наказ № 288 Міністерства палива й енергетики від 2010 року, хоче, аби газ, що пішов на втрати тепла в мережах, ми купували за комерційною ціною, тобто по 4 700 гривень за кубометр — учетверо дорожче! Звісно ж, я ніколи не дозволю підписати такого документа, бо це означає повісити зашморг на шию. Друга умова, яку ми оспорюємо, — це першочергове та беззаперечне списання платежів за газ на пеню, штрафи тощо, що практикує НАК «Нафтогаз України». Оці два пункти і знайшли відображення у протоколі розбіжностей. У відповідь НАК «Нафтогаз України» подає на наші теплопостачальні організації в суд. Суди тривають уже третій місяць. Їхні ініціатори на судові засідання, як правило, не з’являються. Два суди ми виграли, проте національна акціонерна компанія подала апеляцію. Таким чином, це пісня без кінця. Складається враження, що НАК «Нафтогаз України» не вигідно завершувати цю ситуацію. Більше того, ми направили десятки листів із проханням запропонувати схему розрахунку за газ на той час, поки тривають суди. У відповідь — жодних зустрічних кроків. Тобто власник газу, я вважаю, свідомо влаштовує саботаж, не беручи з нас коштів, — тоді має причину писати про бездоговірне споживання газу і знущатися над областю.
  — Тож ПАТ «Полтавагаз», на адресу якого нині сипляться всі звинувачення, також заручник ситуації?
  — Без сумніву, він між двома вогнями — НАКом і нами. Та оскільки не маємо іншого виходу (адже за нами стоять полтавці), чи не щодня пресуємо його керівництво. І тому відбувається оця чехарда: то вмикають, то, навпаки, відмикають котельні. У результаті, грубо кажучи, «військових дій» між керівництвом області і НАК «Нафтогаз України» відсоток тих, хто має вдома гарячу воду, увесь час змінюється. На голову облдержадміністрації Олександра Удовіченка тиснуть і з боку уряду, і з боку НАКу. І, якщо чесно, ми вже думали, було, здатися. Але ж ті області, що здалися й підписали договір на умовах НАКу, сьогодні також від'єднані від газопостачання, тепер уже через заборгованість. Тобто так чи інакше НАК від'єднала б нас від газопостачання, а оці розмови про бездоговірне споживання газу — лише привід. До речі, наказ № 288, на який посилається НАК «Нафтогаз України», не легітимний, Державний комітет з регуляторної політики відмінив його в грудні минулого року. Більше того, суд, що відбувся за позовом цього комітету та Мінрегіонбуду до НАКу, визнав цей наказ не чинним. Але НАК подала апеляцію і, користуючись цим, ставить усю Україну на коліна. Говорю все це для того, щоб ви зрозуміли, чому ми чинимо опір. Бо це питання 150 мільйонів гривень боргу, який намагаються повісити на область. Якщо це станеться, то і мої, і ваші внуки не знатимуть, як цей борг погасити. А в газопостачальників завжди буде привід диктувати свої жорсткі умови. А щодо розрахунків за спожитий газ, то наша область виконує свої зобов’язання стовідсотково, а от держава — ні. Тобто отой борг, що за нами числиться, — то борг держави, яка не заплатила різницю в тарифах. І за цей борг держави НАК «Нафтогаз України» нараховує нам пеню, штрафи. Ну, де ж тут логіка?

  — Отже, на запитання, коли усі полтавці будуть забезпечені гарячим водопостачанням, не відповість ніхто?
  — Могли б подавати гарячу воду всім, але за графіком — скажімо, у вечірні години. Але й тут заковика: запуск і зупинка котелень пов’язані з величезними затратами. До того ж є технічні моменти… Скажімо, такого «монстра», як котельню на вулиці Ціолковського, 8, потрібно півдня запускати і стільки ж зупиняти. Ми виграли суд у Полтаві, у його рішенні чорним по білому написано: заборонити НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Полтавагаз» від'єднувати котельні КП «Полтаватеплоенерго» від газопостачання. Реакції жодної. Закон, виявляється, не для всіх однаковий. Ми подали до прокуратур міста та області заяву про злочин, оскільки рішення суду не виконується. Щодо ПАТ «Полтавагаз» відкрито кримінальне провадження. Цими днями подали ще один позов до суду. Тож те, що в області майже 70 відсотків населення усе ж таки забезпечені гарячим водопостачанням, — це результат страшних нервів і гризні з газопостачальними організаціями. Я не виключаю, що НАК шукатиме й інших методів впливу. Але повторюю: як би ми сьогодні не вчинили, буде та ж сама ситуація.
  НАК «Нафтогаз України» нині конче потрібно показати себе з привабливого боку з економічної точки зору, бо від цього великою мірою залежить надання кредиту МВФ. Тож краще повісити проблеми на області, владу на місцях, а самому бути білим і пухнастим.

  звідси
 5. #145
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  http://te.pl.ua/publkacyi/novini-pdp...y-blokade.html
 6. #146
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: График отключения горячего водоснабжения


 7. #147
  Новачок

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  ГДЕ МОЯ ВОДА???http://www.youtube.com/watch?v=A8yzoByfWpo
 8. #148
  Offline
  Пророк

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
  на днях почула страшну перспективу - "до опалювального сезону!"
  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  http://te.pl.ua/publkacyi/novini-pdp...y-blokade.html
  В свете последней статьи, еще неизвестно, когда тот "опалювальний сезон" начнется...
 9. #149
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  З цих вихідних у оселях полтавців з”явиться гаряча вода

  Починаючи з вихідних, у оселях полтавців з’явиться гаряча вода.
  Сьогодні, завтра, післязавтра поступово запускаються котельні, щоб забезпечити гарячою водою ту частину мешканців Полтави, в яких вона була відсутня.
  Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко.
  За його словами, включення стало результатом постійної взаємодії обласної влади з керівництвом „Полтавагазу” та „Полтаватеплоенерго”. Саме послідовна позиція облдержадміністрації дозволила спрямувати протистояння в конструктивне річище, внаслідок чого мешканці отримали гарячу воду.
 10. #150
  Offline
  Пророк

  Re: График отключения горячего водоснабжения


  А разве не запретили ставить автономное отопление? Вроде ж даже закон такой принимали?
+ Ответить в теме
Страница 15 из 34

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.07.2011, 17:32
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 21.12.2010, 23:40