Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 41.
 1. #1
  Offline
  2.0
  Lol

  Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Власне, на це запитання відповіді у ВГІРФО не дали. А статтю, яка мали би бути тут http://poltavanews.com.ua/news/point...-kabinetu.aspx видалили.
  дізнатися про те, чому деруть три шкури, спробувала активістка "Демократичного альянсу" Ірина Земляна. Втім, як і в усіх наших полтавських кабінетах, її зустріли чи то перелякані, чи то некомпетентні люди.
  Про це свідчить зняте у тих таки кабінетах ВГІРФО відео

  Ось детальний опис того, що і як було.
  При спробі дізнатися чому громадяни мають переплачувати за закордонний паспорт, начальник паспортного столу застосував до дівчини фізичну силу
  3 березня в рамках Всеукраїнської кампанії «Стоп свавіллю в паспортних столах» Полтавська команда Демократичного Альянсу зробила власний рейд обласного Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних з метою перевірки процедури оформлення закордонних паспортів.
  Активісти впевненні, що пересічному громадянину України за те, щоб отримати цей документ, приходиться переплачувати декілька сотень гривень.
  Саме з ціллю припинити подібне здирництво Демократичний Альянс і оголосив про початок Всеукраїнської кампаніі нищівної боротьби з корупцією в паспортних столах.
  Підозри Демальянцівців не виявилися безпідставними. Одже в ВГІРФО нам повідомили, що закордонний паспорт коштує 630грн, що нас щиро здивувало, адже за законом він не може коштувати більше ніж 407грн 15коп.
  Активісти виушили поцікавитися у начальника ВГІРФО Щербакова А.Є. чому мають переплачувати. Розмова була довга та мало результативна, всі його пояснення зводилися до того, що він не знає хто бере ці гроші та хто, в його відомстві видає платіжки на більшу ніж законна сума. Та порадив поцікавитися у самої працівниці, яка видавала квитанцію.
  При спробі поговорити з працівницею, вона просто мовчки сховалася в кабінет , а начальник ВГІРФО побіг її охороняти, зайшовши за нею Ірина Земляна намагалася вияснити за які такі послуги громадяни мають переплічувати 222грн 85коп але працівниця не промовила і слова, а начальник застосувавши фізичну силу просто виштовхав Ірину земляну з кабінету. А працівниця мовчки вдяглася і без ніяких пояснень покинула приміщення паспортного столу.
  Відео інциденту можна подивитися перейшовши за посиланням http://www.youtube.com/watch?v=WsKja...eature=channel
  Після цього Ірина Земляна змушена була звернутися до міліції та написати заяву з приводу інциденту.
  У Полтавському Демократичному Альянсі зазначають, що незабаром планується робити новий рейд.
  «Бажаєте оформити паспорт у Полтаві за законною ціною? Телефонуйте нам – закликають активісти кампанії.
  Контакти у Полтаві:
  Консультації щодо оформлення паспорту
  Тел: 095 3070196
  Руслана Півненко
  Контакти для ЗМІ: Тел: 0509539120 Ірина Земляна
  Та долучайтеся до компанії «Стоп свавіллю в паспортних столах у Фейсбуціhttp://www.facebook.com/pages/%D0%A1...78277515517105
  А ще, до цієї теми зверталися неодноразово і в різних містах. Наприклад, гарне розслідування, щоправда ще до подорожчання паспортів, провів Ігор Ткач з Калуша, того самого міста, куди так хотіли забрати полтавський пам"ятник Мазепі. Почитати про їхню паспортну тяганину можна тут

  Резюме: часто через незнання, іноді - через поспіх і небажання розбиратися, ми стаємо жертвами бюрократичного апарату. І здавалося б, що ті зайві 200 гривень, коли тобі кров з носу треба. Але якщо порахувати, ХТОСЬ збагачується з десяти таких відвідувачів на 2000 гривень, а з сотні - на 20 к. Які ми платимо за повітря, раз вельмишановні чиновники не хочуть пояснити, за що.

 2. #2
  Offline
  2.0

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  а хто як оформлював паспорти? цікавились, куди грошенята ідуть?
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  а хто як оформлював паспорти? цікавились, куди грошенята ідуть?
  Я оформлял замену утеранного, когда был прописан в Киевской области (ЧАЭС и т.д.). Заплатил 110 грн и сдачу 90 на взятку, через 3 дня забрал паспорт (2007 год)
 4. #4
  Offline
  ри?

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Побори в паспортних підрозділах продовжуються

  Кабінет Міністрів України скасував компенсацію вартості бланку закордонного паспорту, але ВГІРФО досі вимагає з людей додаткові 120 грн.

  Демократичний Альянс, дізнавшись про набуття чинності постанови КМУ від 11 квітня 2012 р. № 292 “Про внесення змін до постанов КМУ…”, яка скасовує плату у розмірі вартості бланка та надбавки в сумі 25% такої вартості під час надання послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон перевірив її дотримання в житомирських ВГІРФО.

  Підтвердження цієї інформації команда ДемАльянсу отримала у відповідь на запит на інформацію від Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС. (копія відповіді в додатку).

  Аби перевірити чи виконується згадана постанова демальянсівці провели черговий рейд у ВГІРФО. Як виявилось, людям й досі, не рідко, дають рахунки на оплату в сумі близько 600 грн., в яку, окрім необґрунтованої плати за послуги ДП “Інформ-Ресурси”, включена вартість бланку паспорту, що є власністю держави.

  Аби з’ясувати чому Відділ громадянства і реєстрації фізичних осіб досі вимагають сплати вартості бланку паспорта Дмитро Ткачук, голова ЖОО ПП “Демократичний Альянс”, звернувся до т.в.о. начальника обласного ВГІРФО Федорчука А. А.

  “На моє зауваження Анатолій Адамович показав телеграму з МВС від 13 квітня, в якій вказується, що скасована лише компенсація 25% від вартості бланку паспорта. Про інші зміни Федорчук А. А., за його словами, не був повідомлений. Зміст пред’явленої відповіді МВС на запит відверто здивував його, але вже в понеділок т.в.о. начальника обіцяв розібратись та надати письмову відповідь з поясненням даної колізії”- повідомляє Дмитро Ткачук.

  Крім того, демальянсівці вкотре проводили інформування населення про обґрунтовані та необґрунтовані платежі, що дуже не подобалось працівникам сектору громадянства і реєстрації фізичних осіб (СГІРФО). Вони намагались перешкодити діям активістів і забороняли зйомку. Після короткої, але змістовної дискусії начальник Королівського СГІРФО Новаковський Сергій Юрійович, зазначив, що кожен повинен читати, що підписує і з чим погоджується. Постраждала від здирництва відвідувачка прокоментувала дану ситуацію прокоментувала наступним чином: “Вообщє обдіраловка!”, на що Сергій Юрійович відповів: “Вибачте, що є, то є...”

  Демократичний Альянс закликає громадян вимагати від працівників ВГІРФО роз’яснення про обов’язковість платежів, котрі надаються до сплати при оформленні паспорта. Всю актуальну інформацію про платежі можна дізнатись на сторінці групи “СТОП свавіллю в паспортних столах”

  Активісти Демократичного Альянсу в рамках всеукраїнської кампанії “Стоп свавіллю в паспортних столах!”здійснюють рейди до паспортних столів. В ході рейдів виявлено порушення в механізмі оформлення закордонних паспортів. Разом з обов’язковими платежами громадяни сплачують необов’язкові, часто необґрунтовані, платежі. До розряду таких платежів в першу чергу відносяться оплати за міфічні послуги підприємств “Інформ-Ресурси” та “Документ”, які є необов’язковими та призначення яких, часто, навіть не зазначається.
  Право
 5. #5
  boy
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  laithemmer, письмо МВД:
 6. #6
  AnD
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  на днях делал загран паспорт (первый раз)
  дали листок с реквизитами для оплаты - порядка 6 или 7 счетов за разные услуги (оформление бланка, разъяснительные услуги, страховка, за бланки на паспорт...) - не платил только за страховку 75 грн. Общая сума платежа вышла 565 грн, ожидать 35 дней.
  ps: думаю что еще за какие то данные можно было не платить, но ума (желания) не хватило с этим разбираться
 7. #7
  Offline
  ри?

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  AnD, а у вас часом не зберігся список послуг до оплати? Цікаво, бо збираюся теж робити собі документ і хочеться підготуватися до прєрєканій і шпинання))
 8. #8
  boy
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Ответ Сообщение от AnD Посмотреть сообщение
  ожидать 35 дней.
  с апреля идут задержки с выдачей несрочных загранпаспортов. комбинат стоял 2 недели. плюс сезон отпусков, на Бирюзова приличные очереди.
  готовьтесь ждать больше. в пятницу выдавали паспорта тем, кто доки подал до 20 марта.
 9. #9
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Ответ Сообщение от AnD Посмотреть сообщение
  не платил только за страховку 75 грн.
  і правильно зробили. Я точно забув, що ще там можна не платити. Список обов'язкових платежів (прописаних законодавчо) має висіти на стенді з інформацією. Їх там на два чи три менше (в тому числі закон не зобов'язує страхуватися), чим працівники паспортного тичуть. І не забувайте, що фото робиться на місці, і бездвоздбездно.
  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  часом не зберігся список послуг до оплати?
  десь у мене були минулорічні, але не можу знайти.

  boy, оця фігня з простоєм комбінату - повний брєд. Вони чогось вичікували, але так і не дочекались.
  П.С. Десь читав офіційну заяву від комбінату, що у них простоїв не було.
 10. #10
  boy
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Закордонний паспорт. Чому платимо більше?


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  boy, оця фігня з простоєм комбінату - повний брєд. Вони чогось вичікували, але так і не дочекались.
  П.С. Десь читав офіційну заяву від комбінату, що у них простоїв не було.
  Может, не спорю. И сейчас, судя по сайту центра персонализации - вяло процесс идет. 7 и 8 мая резко сбавили обороты по отгрузке паспортов МВД.
  хотя...может и не бред. когда то сталкивался с процедурой гос закупки. это даже не бред, а а х.з. шо. 1 января надо товар получать, а платить казначейство может в июне. нормальная практика для нашего "Европейского" государства
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Загран. паспорт
  Ashka в разделе Життя міста Полтава
  Ответов: 16
  Последнее сообщение: 13.01.2012, 01:30
 2. У два рази більше
  Lexus Motors в разделе Архів афіши
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 17.06.2007, 17:50

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов