Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 2 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от Sir_2006
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    part of me

Житель Полтавщини заготував 120 кг марихуани

Співробітники СБУ спільно з працівниками митниці та прикордонниками затримали громадянина Російської Федерації, який здійснював контрабанду наркотичного засобу – марихуани через митний кордон України з метою його подальшого збуту на території Російської Федерації.

Наприкінці жовтня ц.р. у пункті пропуску «Бачівськ» Сумської митниці під час огляду легкового автомобіля зловмисника було виявлено приховані від митного контролю шість пакунків з марихуаною, загальною вагою понад 2 кг.

Встановлено, що 29-річний громадянин РФ приїхав до Полтавської області та орендував приватний будинок. Протягом тижня скуповував у місцевих мешканців наркотичну сировину та приготував її для подальшого переправлення через державний кордон.

У ході проведення обшуків його приватного помешкання правоохоронці виявили та вилучили 34 поліетиленові мішки з марихуаною загальною вагою понад 120 кг, крім цього на території подвір’я було знайдено одинадцять 3-літрових банок, в які зловмисник законсервував 5 кг канабісу.

У цілому, під час проведення слідчо-оперативних заходів вилучено наркотичних речовин за цінами чорного ринку на суму понад мільйон гривень.

Слідчими УСБУ в Полтавській області стосовно контрабандиста порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.305 (контрабанда наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Наразі зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Триває слідство.

Пророк

Re: Житель Полтавщини заготував 120 кг марихуани

Вот что бывает с теми, кто не делится!
    Уважаемым сотрудникам СБУ вместе с сотрудниками милиции могу прямо сейчас назвать минимум одну точку (это верняк 100%, знаю больше, но не на 100% уверен), где производят тяжелые, а не эту хрень. Но, я думаю, они не будут заинтересованы
    Пророк

Sir_2006, вони знають.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Sir_2006, вони знають.
    Так я об этом и говорю. Писал тут раньше - был понятым при задержании наркомана, он показывал, где купил винт, но никого это не интересовало...
    Пророк

да ладно, я могу одного опера назвать который сам наркотой барыжит :)
    Пророк

це страшно
    Пророк

Так "оприлюднивайте" это прямо здесь
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Так "оприлюднивайте" это прямо здесь
    так а у кого тада планчик хороший брать да еще и по демпинговым ценам?!
+ Ответить в теме