Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Завсідник

  26 листопада-день пам”яті жертв Голодомору


  У 1922-23-х роках більшість українців вирішили не забивати собі мізки політикою. Зі зверхньою посмішкою те нерозумінням дивились вони на останніх борці визвольних змагань. Мовляв, чого ж їм не сидиться? Можна жити при будь якій владі, для чого переживати постійний голод, холод,хвороби та смерть побратимів!

  Пройшло два роки.Не стало цих дивних повстанців. Знову обиватель задавав собі запитання:” І чого вони добились?Чи вартувала хоч чогось ця боротьба?” І тільки ще через вісім років, тримаючи кістлявими руками мертве тіло онука, обиватель знав, що віддав би все, щоб загинути від кулі та впасти поруч тих дивних надлюдей в 22-ому, щоб небачити 32-ого року!

  Історія любить повторюватись. В цій державі під назвою Україна у 2011 році можна знайти роботу із зарплатнею, що дозволяє більш -менш прожити. Можна не звертати увагу на зради та рюмсання лібералів. Не обов’язково реагувати на міністрів-українофобів та зменшення населення на 7 мільйонів.Можна навіть пробачити президенту цієї країни заперечення геноциду твоєї нації. Але чи не вийде так, що через десять років найбільше за все ми захочем повернутись у такий недосяжний 2011рік, щоб вчепитись зубами в горлянку цим міністрам, депутатам, президенту та врешті системі, що привела їх до влади?!
  Пам”ять не дасть повторитись трагедії!
  http://vkontakte.ru/event32238877

  «Годі продаватися» - позиція автономних націоналістів! Чому ми не стоятимемо з лібералами або хто винен в голодоморах? Ліберали - це продажна шваль, які плачуть про зневіру і звинувачують націоналістів в провокаціях, які говорять про УПА, але мовчать про їх ідеї. Розповідають про геноциди і мовчать хто винен. Тягають червоно-чорний прапор. Але, жодним чином не піднімають ідею зменшуючи твою активність. Нові демократо-ліберали сидять у своїй Верховній раді, в Кабміні, живуть на віллах, відриваються та інколи шароварять. Нові ліберали так само елегантні і толерантні. Окупація. Страх перед словами: « Ліберало-демократи, які розвалили армію. Толерантність ідіотів. Соплі і сльози тих, хто віддавав ядерну зброю, Чорноморський флот, забороняв українську національність». Вони – взірець лібералізму, пацифізму і тупості. Толерасти – ці сіячі ненависті до справжнього націоналізму – хтиві поплічники окупантів. Ліберали – це п’ята колона. Генетичне сміття, якому нема виправдання. Геноцид, соплі і безсилля. Виважені політикани відхапують, толерантні ліберали юродствують.
  «Життя триває, точиться війна» (А.Лупиніс).
  - Вони називають нас радикалами!
  1. Замість плачу - ми пропонуємо дію;
  2. Замість виборів – боротьбу;
  3. Чим більша їхня криза, їхня розгубленість, їхня деградація – тим більша впевненість нащадків козацьких звитяг;
  4. Вони не бажають змінювати економічну систему - продукуючи нові геноциди! Які тривають і нині. Скорочення населення на 10млн. – це їх керування, незалежність та національна свідомість!
  Як в цій ситуації діяти справжнім націоналістам? - Робити висновки з минулого. Діяти всупереч їхнім установкам. Сприймати зомбоящик як аргумент проти них. Саме тому ми не збираємо гострити рейтинги вчорашнім помаранчевим брихунам, які зрадили ідеали націоналізму. Ми більше не віддамо їм молодь. Ми більше не дамо їм брехати та знищувати справжні ідеї. Збір незалежних націоналістів в м. Полтаві на ході «Пам”яті жертв Голодомору» біля магазину "Адідас" з виходу зі "Злато місто". Колона формується проти лібералів! Під червоно-чорним прапором революційних націоналістів!
  Жодних компромісів. П’ята колона – паде! Революція буде!

 2. #2
  Offline
  Завсідник

  Re: 26 листопада-день пам”яті жертв Голодомору


  Вшанування пам’яті жертв Голодомору. Полтаваhttp://radikals.in/vi/683-vshanuvann...u-poltava.html
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: 26 листопада-день пам”яті жертв Голодомору


  Кстати, полистал немного ваш сайт. Такой безграмотный персонаж как вы никогда бы такого не написали.
  Вопрос: Кто вам тексты пишет? Тот же, кто и за ниточки дергает?
 4. #4
  Offline
  Banned

  Re: 26 листопада-день пам”яті жертв Голодомору


  Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
  І тільки ще через вісім років, тримаючи кістлявими руками мертве тіло онука, обиватель знав, що віддав би все, щоб загинути від кулі та впасти поруч тих дивних надлюдей в 22-ому, щоб небачити 32-ого року!
  Да, а я думаю, что отдать он готов был все, чтобы вон тем вот "Дывным надлюдям" самому пулю в лоб всадить собственноручно. Чем, уверен, многие и не брезговали. В общем, лично Сталин по хатам не ходил и еду не огтбирал. А ходили по хатам и отбирали еду оте "Дывни надлюди", многие из которых были твоими вчерашними соседями и друзьями. Ты когда про голодомор вспоминаешь представляешь себя тем у кого забирали, или тем, кто забирал? Судя из того, что сейчас творится в твоей голове во второй вариант поверить проще.
  Ах какая будет красота вломиться во время революционных беспорядков в шикарный загородный дом к кому-то, обвинить его во всех грехах человечесва, завалить, закопать где-нить неподалеку его и его семью, предварительно изнасиловавши его дочерей, как дочерей врага народа, или как вы там их назовете, а потом с обдолбленными и бухими лядями (какой-нить минибарчик ведь в хате по-любасу найдется) долбиться в его джакузи. Красота, скажи!
  А самое главное - не надо лет 20-40 пахать для того, чтобы иметь возможность попировать на столь роскошной вечеринке!
  ****
  Конечно подобное творится лишь в головах радикальных революционеров низшего звена пищевой цепочки. Ихние лидеры, конечно такое не охотно приемлют, но если собака будет нуждаться в косточке, то они ее ей, конечно, дадут, а потом, если запахнет жареным, то сами же своих собак и сольют. Самые первые боевые герои революционной борьбы после победы пойдут на форшмак в самых первых рядах, это неизбежно, революция всегда пожирает своих детишек в первую очередь. Люди зададут вопрос рано или поздно: а что же произошло в том загородном доме и политические крысы очень быстро найдут виноватых, догадайся, Ангел, кого они обвинят? И правильно сделают.
  *****

  А что мне делать, если я - быдло? А я - быдло, что тут поделаешь :- ))
  Раньше был не быдлом, но теперь как-то стыдно за себя, буду я лучше быдлом.
  Чем дольше живу, общаюсь, и т.п., тем больше убеждаюсь в том, что борьба за свободу человека происходит внутрии его башки. Эх, иногда хочется заглянуть лет на 10 вперед и заранее понаслаждаться фразой сказанной Ангелу: ты до сих пор не быдло? А помнишь как 10 лет назад тебя поимели на твоем комплексе показаться быдлом? Как хитрые толстые дяди имеют всяких неокрепших юнцов, разводя их "на слабо"
  *****
  Люди, ау, если вы не быдло, то засуньте голову в унитаз и нажмите на кнопочку слива :- ))
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 18
  Последнее сообщение: 07.06.2013, 21:55
 2. Искусство требует жертв. Жертв Apple
  Sky в разделе Мобільні телефони та КПК
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 03.01.2011, 07:27
 3. Ответов: 18
  Последнее сообщение: 05.12.2010, 00:50
 4. Ответов: 2
  Последнее сообщение: 25.11.2010, 08:50
 5. Пазурі Голодомору
  admin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 28.05.2010, 12:19

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов