69 років тому на теренах нашої країни з’явилась Українська Повстанська Армія – нова сила, котра не просто зуміла кинути виклик окупантам, а й стала справжнім стержнем та символом антиімперіалістичної боротьби усіх народів середини 20-го століття, символом мужності та звитяги для багатьох наступних поколінь українців, сила, приклад якої й донині гріє тепло боротьби в наших серцях та прагнення до змін. Їхній клич, «Свобода народам – Свобода людині!», в часи сьогодення, в епоху колосального контрасту між статками багатих та бідних, в період, коли будь-яка національна ідентичність стирається процесами глобалізіції та мультикультурною заразою, коли воля кожного закінчується на праві вибору предмету споживання, стає не менш актуальним аніж гасла французької революції «Свобода, Рівність, Братерство!», чи заклик Костюшки - «За нашу і вашу Свободу!».
Сьогодні, коли капіталістичні імперії вкотре ділять планету та її надра, лицемірно прикриваючи це демократичними процесами (бомбардування Іраку, війна за родовища в Азії та Африці, теперішня окупація Лівії військами НАТО в спілці з ісламськими фундаменталістами що закінчується масовою еміграцією у Європу, злочинна приватизація всіх багатств нашої країни), українські націоналісти просто зобов’язані згадати своїх славетних попередників та під червоно-чорноми прапорами, як і більше ніж півстоліття тому, об’єднати всі прогресивні сили людства в боротьбі проти світового зла – імперіалізму.
Наші палаючі очі та чисті серця стануть відправною точкою для докорінних змін!
Наша армія нескорених на марші 15 жовтня в Полтаві знову стане символом всіх поневолених народів!
"За повне переведення в життя ідеї вільних національних держав усіх народів світу, за усунення з міжнароднього життя всякого імперіялізму..."
Ф Полтава
"Ми з найбільшою радістю повітаємо російський народ на фронті революційної боротьби за повалення большевицької гнобительської й екплуататорської системи..."
"Хай живуть ОУН І УПА –бойовий авангард українського народу в його боротьбі за національну і соціяльну волю!"
"Хай живе національно- і соціяльно-визвольна революційна боротьба всіх поневолених народів..."
"Ми руйнуємо весь сьогоднішній соціяльний лад – в ім’я свойого національно-справедливого, ново-солідаристичного. Без холопа і без пана..."
"Хай живе визвольна боротьба українського народу за українську незалежну національну державу!"
"Хай живе Степан Бандера – Керівник українського визвольно-революційного руху, щирий друг усіх народів і працюючих мас..."
"Хай живе генерал Тарас Чупринка – Головний Командир УПА, безстрашний борець за волю українського і всіх інших народів..."
"Хай живе революційна боротьба працюючих мас за соціяльну рівність і справедливість, за справжнє безклясове суспільство!" Ф.Полтава
"Слава праці! Слава боротьбі! Слава перемозі!"
А.Мельник
Слава УПА!
Слава Героям!
Слава Нації!
Слава Перемозі!
Майбутнє належить нам!
==========================================
Прийди 15 жовтня 2011 року на марш в честь героїв УПА! Альтанка 17:00год.
==================================