Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей216Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13
Показано с 61 по 70 из 130.
    Новачок

Re: Марш здорової молоді в Полтаві

Ответ Сообщение от angelika Посмотреть сообщение
    ангел, ну так те же, что кричали громче всех в, якобы, марше о здоровом образе жизни, через пару дней шли БУХАЛИ и тоже кричали громче всех. К чему этот цирк?
    Не стоит все таки всех косить под одну гребенку: часть может быть и бухала, но часть твердо придерживается принципов, которые отстаивают.

Зануда

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Що цім завадить? Ви вважаєте, що треба чекати, поки розпочнуть здирати шкіру?
    Не треба такого чекати. Кому буде нудно залишатися у межах закону - тих треба притягати до відповідальності.
    Завсідник

Мені здається, що читачі не перебільшують вашу підтримку радикалів та «ангелів». Неозброєним оком видно, що підлітки підпали під вплив нацистських ватажків, а ви розповідаєте про юнацький максималізм, то романтизм.
    О знов фашизм ввижається почалося знов всьо спочатку)) Щас інші знов нас почнуть називати ульяновими)) ви хоч вирішіться та одне бришіть чи шо)0

ми - націоналісти. ми проти шовінізму, який був присутній при правлінні Беніто Мусоліні в фашистській Італії,ми проти будь-якого прояву імперіалізму чи шовінізму, проте ми так само проти "антифашизму" , який називає націоналістів, патріотів фашистами.слово "нацист" використовувалося в націонал-соціалістичній Німеччині. так називали членів партії. пізніше це слово почали використовувати у всьому світі. Гітлер, який був головою НСДАП в своїй книжці описав німецький народ як вищу расу,знищення словян,жидів і т.п... ми ж не вважаємо що ми вища раса, ми вважаємо що кожен народ, кодна раса має право на життя, але жити кожен повинен там, куди його розподілила природа - негр в Африці, українець в Україні, марсіанин на Марсі. в україні ми - титульна нація, а в африці - господар негр..
    Новачок

Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    ми ж не вважаємо що ми вища раса, ми вважаємо що кожен народ, кодна раса має право на життя, але жити кожен повинен там, куди його розподілила природа - негр в Африці, українець в Україні, марсіанин на Марсі. в україні ми - титульна нація, а в африці - господар негр..[/B]
    Советую почитать такого автора как де Бенуа или кого-то еще из идеологов "новых правых": там более интересная интерпретация похожих взглядов, но без апелляций к природе.
    ри?

ангел, посмотри фильм Американская история Х
    Все в кучу: і нацистів, і скінів, і здорову молодь. Прямо всі, кому ДО, убивці і маньяки. Або всі, хто виходить на мітинги, ті убивці і маньяки. Або всі, хто виступає проти чогось, ті убивці і маньяки.
    Дайте людям робить, шо вони хочуть (в рамках дозволеного, звісно). Вони ж не прийшли до Вас на подвір’я робити свою пробіжку?
    модератор

але жити кожен повинен там, куди його розподілила природа - негр в Африці, українець в Україні, марсіанин на Марсі. в україні ми - титульна нація, а в африці - господар негр..
    Після таких рекомендацій, вибачте, хочеться направити вас...

Нічо так, троль на 4+, юзери хавають.
    Пророк

ми вважаємо що кожен народ, кодна раса має право на життя, але жити кожен повинен там, куди його розподілила природа - негр в Африці, українець в Україні, марсіанин на Марсі. в україні ми - титульна нація, а в африці - господар негр..[/B]
    ну вот собсно и началось уже: нацик с одной извилиной уже решает где мне жить.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Все в кучу: і нацистів, і скінів, і здорову молодь.
    так они сами все в кучу сваливают: и нацисты они, и националисты, и скиновские идеи выдвигают, и здоровым образом жизни прикрывают свои богомерзкие делишки.

Дайте людям робить, шо вони хочуть (в рамках дозволеного, звісно).
    рамки дозволенного - это такая штука гибкая, что одним только этим критерием мерять их деяния было бы глупо. завтра по закону можно будет негров стрелять - вы тоже будете отстаивать что бы эти нацики делали что хотели? я лично буду против, даже если это будет законно.

Вони ж не прийшли до Вас на подвір’я робити свою пробіжку?
    ну как же? вот выше это простейшее рассказывает уже где какая раса жить должна. это еще круче.
    Завсідник

Який расизм які негри? До чого тут це? Там написано в чому відмінність націоналізму від фашизму. Я думаю що ви самі будете проти, що всі негри виберуться з африки і переселяться в Україну? Який тут расизм? Здоровий спосіб життя що тільки білим?????? чи ви самі вигадали? Були такі слогани чи що? ви реально долбонуті на голову фашизм фашизм ви і в туалкт як ходете там теж фашисти?
    Пророк

Ви йобніті тільки чесно? Який расизм які негри? До чого тут це? Там написано в чому відмінність націоналізму від фашизму. Я думаю що ви самі будете проти, що всі негри виберуться з африки і переселяться в Україну? Який тут расизм? Здоровий спосіб життя що тільки білим?????? чи ви самі вигадали? Були такі слогани чи що? ви реально долбонуті на голову фашизм фашизм ви і в туалкт як ходете там теж фашисти?
    ты сам только что написал, что негры должны жить в Африке. нет? то не ты был? или я галлюционирую?
    Пророк

Революція - це зміни, які відбуваються кожного дня. Стану речей та іншого. Змін в суспільстві і так далі без революції не можливі прогреси.
    Он путает эволюцию и революцию. )))
    зміни, які відбуваються кожного дня - эволюция.
    Учите матчасть.

Я думаю що ви самі будете проти, що всі негри виберуться з африки і переселяться в Україну?
    с чего такой вывод? )))
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13