Журналістам «Лтави» перешкоджали здійснювати професійну діяльність

Кореспондентам обласного телебачення забороняли знімати сюжет на центральному ринку міста.
Як розповіла Лариса Темник, заступник директора інформаційно-аналітичних програм телебачення, журналістка Олександра Колесник та відеооператор Сергій Залесський робили сюжет до міжнародного Дня домогосподарства. Але невідомі люди стали забороняти їм проводити зйомку на ринку. Про це співробітники «Лтави» і повідомили своєму безпосередньому керівнику
- Я зателефонувала Юрію Сулаєву, начальнику відділу зв'язків із громадськістю обласної міліції та підійшла на ринок, - говорить Лариса Темник. -- Два чоловіки, яки представилися охоронцями, не показували своїх посвідчень. Нам повідомили, що ми мали спочатку попередити адміністрацію. Ми пояснили, що ринок - громадське місце, і ми не зобов'язані ні в кого брати дозволу.
Один зі «стражів ринку» все ж показав посвідчення та переписав прізвища усіх працівників «Лтави». В решті решт знімальна група пішла у супроводі одного з охоронців. Лариса Темник розповіла, що завтра обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» звернеться до прокуратури із заявою щодо неправомірних дій охоронців.
Охоронці ринків Полтави не в перше мають конфлікт з Сергієм Залесським. Два роки тому на центральному ринку вони зламали йому камеру, а восени 2010 на ринку «Мотель» - побили.