Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 3 Сообщение от rust
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  модератор

  Міжнародний день спонтанного прояву доброти


  17 лютого відзначається Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Цей день дасть можливість людям задуматись - наскільки важливо робити, на перший погляд, елементарні речі: подякувати, посміхнутись, підтримати гарним словом.

  Минулого року Вінниця показала приклад доброти, ввічливості, згуртованості та толерантності. Понад 500 активних вінничан взяло участь у заході, також до їхнього міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкриті вінничани. Це приємно втішає, і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.

  http://dyvensvit.org

  http://www.myvin.com.ua

  http://www.tutvse.com.ua

  за цими посиланнями більш детальна інформація про захід у Вінниці.
  17 лютого 2011 року з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти розпочнеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ захід "ЕПІДЕМІЯ ДОБРОТИ". Цього року епідемія не омине і Полтаву.

  Подія почнеться з відкриття "Скриньки "доброти на Театральній полощі о 16:00

  Громадські активісти на вулицях будуть дарувати любям свої обійми, умсішки, добрі справи та багато інших сюрпризів.
  В тролейбусах - вступати місця жінкам та людям похилого віку.
  На зупинках - бажати гарного дня та вітати з Днем доброти!

  Поділись своїм добром і тоді кожен відчує красу життя!

  Гурт «ТІК» нагадує: 17-го лютого 2011 року з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти розпочнеться Всеукраїнський захід «Епідемія доброти», що проводиться активними громадськими організаціями, навчальними закладами, підприємствами, установами та іншими.

  Цей захід має стати поштовхом до гарних, добрих справ кожного українця та прикладом усій Україні. У той день відбуватиметься багато різних акцій, флешмобів, спрямованих на привернення уваги людей до гарних вчинків.

  Минулого року Вінниця відзначала цей день під назвою «Епідемія Доброти», за активної підтримки гурту «ТІК» та особисто Віктора Бронюка! Понад 500 активних Вінничан взяло участь у заході. До нашого міста завітали майже усі національні ЗМІ. День «спонтанного прояву доброти» став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення того, наскільки щирі, добрі та відкритті Вінничани.

  Після такого грандіозного відзначення свята, цього року хвиля доброти накрила всю Україну! В 2011 році до нашої «Епідемії» вже приєдналось 40 великих та маленьких українських міст.

  Вінниччина має честь бути серцем розповсюдження доброти, всі міста підтримують тісний контакт з головними організаторами заходу. Україну 17 лютого поєднуватиме масове відкриття «скриньок доброти», безліч заходів, спрямованих на гарні справи, та роздача карток з логотипом «Епідемії доброти».

  Ми запрошуємо Вас стати нашими інформаційними партнерами. Просимо Вас зробити анонс заходу, по-можливості декілька раз нагадати людям, що 17 лютого Україна відзначатиме Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Також, якщо це можливо зняти як відкриваються «Скриньки доброти» у різних містах. 17 лютого зробити ефір присвячений «Епідемії доброти», говорити та закликати людей до гарних справ.

  Якщо Вас зацікавить така співпраця, ми з радістю надамо інформацію що відбуватиметься у різних містах та координаторів заходів.

  Давайте і цього року покажемо приклад усій Україні! До відзначення свята наступного року, вже відгукнулись п?ять інших країн (а пошуком партнерів ще не займались). Тож давайте творити добру історію і нехай це лише один день, але це той день, який об?єднає весь світ навколо доброти!!! Не вірите? Перевіримо!

  Розповсюджувачами доброти є:
  Вінниця, Маріуполь, Черкаси, Львів, Київ, Біла Церква, Калуш, Кам?янець-Подільський, Кіровоград, Севастополь, Арциз, Житомир, Дніпропетровськ, Кременчук, Донецьк, Брянка, Сімферополь, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Чигирин, Сєвєродонецьк, Миколаїв (Львівська область), Жмеринка, Тернопіль, Канів, Хмельницький, Мелітополь, Нікополь, Первомайськ, Полтава, Луцьк, Жидачів, Переяслав-Хмельницький, Одеса, Дубно, Шаргород, Хмільник, Ялта, Чернівці, Липовець, Вороновиця, і є ще міста від яких чекаємо відповіді!

  Сподіваємось на плідну співпрацю!

  Якщо у вас виникли питання, телефонуйте:
  096 915 86 40 Альона Кирилюк
  063 286 58 48 Дмитро Дідик
  Адреса для листування: alen_Eko@i.ua

  Додаткову інформацію шукайте у розповсюджувачів добра в просторі інтернет: Інформаційі портали: www.myvin.com.ua, www.dyvensvit.org, www.tutvse.com.ua, www.gromada.vn.ua

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Міжнародний день спонтанного прояву доброти


  Тільки ж все це не спонтанно, а називається "день спонтанного прояву доброти". Було б цікаво ввечері дізнатись, що сьогодні от був такий день і проаналізувати, чи ти зробив якесь добро спонтанно, не заплановано.
 3. #3
  Offline
  модератор

  Re: Міжнародний день спонтанного прояву доброти


  в поддержание праздника, спонтанно -запланированно.

  а всеукраїнською традицією цього року і Полтава стала святкувати Міжнародний день спонтанного прояву доброти і як наслідок вирішили поширювати «Епідемію доброти» в Полтаві та області.

  Ініціаторами виступили активісти Полтавського осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

  Все почалося о 16:00 на Театральній площі, де і відкрили «Скриньку доброти» та випустили вірус добра в полтавське повітря. Активісти організації вітали перехожих з святом, дякували людям, говорили компліменти, розповідали анекдоти, роздавали картки та стрічки з добрими побажаннями, дітки отримували цукерки, які їм передав заєць, ну і звичайно ж обіймали перехожих безкоштовно. В тролейбусах – також вітали зі святом, допомагали зайти та вийти, вступалися місцем.
  До акції долучилися і учні школи «Паросток» - дарували свої посмішки, та пропонували своїм колегам-школярам зробити добру справу та написати про неї в молодіжну газету «Довгапанчоха», саме готується спеціальний випуск присвячений доброті.

  Партнери «Епідемії доброти» Rotaract клуб роздавали полтавцям печиво з побажаннями.

  Але хвилі доброти ми не змогли стримати і вона покотилася по всій Полтавській області. Так і школярі Соколовобалківської загальноосвітньої школи перейняли ініціативу та провели ряд заходів: «Веселий паровозик», «Кульки добра», «Весняна радість», «Павутина добра», «Скринька бажань» та «Привітні магазини».

  Така масовість добрих вчинків не залишилася непоміченою – всі були щасливими!
 4. #4
  Offline
  модератор

  Re: Міжнародний день спонтанного прояву доброти


  http://www.facebook.com/media/set/?s...3199920&type=3 День доброти 17.02.2012
 5. #5
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Міжнародний день спонтанного прояву доброти


  Добро обязательно победит зло... Поставит на колени и прикончит выстрелом в затылок...!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 35
  Последнее сообщение: 01.12.2010, 15:48
 2. День молодёжи
  Lex!k в разделе Архів афіши
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 28.06.2006, 10:37