Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей54Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 47 из 47.
    Залишенець

Re: Акція проти політичних реапресій Завтра о 13.00 біля обласної державної адміністр

Ответ Сообщение от MindReason Посмотреть сообщение
    Ходять усіляки місіонери та розповідають, що іх господь самий кращій. Потім церква згуртовує людей. Усі вони вірять у свого господа, усі вони гарні, бо церква вчить любити та поважати (звісно, свого бога, та його прихільників), а потім починається, то хмарочеси-блізнюки, то московське метро, то війна у Афганістані та Іраке, то події на Манежної у Москві, то бійки з циганами й далі по списку.
    І ось питання, хто винен, ідея чи ії носії та чи має право ця ідея на існування, якщо вона об"єднує навколо себе неадекватних людей та спрямовує іх дії, або дозволяє спрямовувати дії ціх людей усіляким покидькам?
    Перша частина першого речення звісно не має відношення до другої частини, але відповім на питання:
    Перш за все винний той, хто створив потворну ідею! Частка вини лягає на її носіїв, які не змогли розібратись що й до чого. А сама ідея - стабільна, яка б вона не була. Те про що написали Ви, я скажу, що така ідея не має право на існування! Але я кажу про ідею і тому я найбільш чіткий, адже коли я кажу "ідея", то відкидаю той суб'єктивнйи фактор - носіїїв ідеї! Адже завжди було багато провокацій, перекручень тощо. Іноді дуже важко розібратись хто є хто, але ідея - стабільна, як я вже писав вище.

Частий гість

Re: Акція проти політичних реапресій Завтра о 13.00 біля обласної державної адміністр

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    Перш за все винний той, хто створив потворну ідею
    Як ви здогадуєтесь що саме ця чи інша ідея є потворна?
    адже коли я кажу "ідея", то відкидаю той суб'єктивнйи фактор - носіїїв ідеї
    Тобто ідея існує у незалежності від існування свого носія як би у анабіозі, але обретає форму лише тоді, коли носій починає ії реалізовувати, я правільно зрозумів?
    Залишенець

Як ви здогадуєтесь що саме ця чи інша ідея є потворна?
    А як інакше, коли її суть у знищені інакомислячих?
    Тобто ідея існує у незалежності від існування свого носія як би у анабіозі, але обретає форму лише тоді, коли носій починає ії реалізовувати, я правільно зрозумів?
    Вона може існувати на папері, а мати своє відобрадження у дійсності лише через носіїв.
    Частий гість

А як інакше, коли її суть у знищені інакомислячих?
    А якщо знищення інакомислячих це не мета, а лише похідна у процесі досягненя мети?
    Залишенець

А якщо знищення інакомислячих це не мета, а лише похідна у процесі досягненя мети?
    І навіть так, адже в даному випадку ціль не виправдовує засоби! Інакомислячий - це просто інакомислячий, який не кидається на тебе з ножем через те, що думаєш інакше.
    Частий гість

Re: Акція проти політичних репресій Завтра о 13.00 біля обласної державної адміністра

Дякую за відповіді на питання.
    Залишенець

Re: Акція проти політичних репресій Завтра о 13.00 біля обласної державної адміністра

Дякую за відповіді на питання.
    Бадь-ласка.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5