Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей341Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 33
Показано с 321 по 326 из 326.
    Пророк

Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві

Ответ Сообщение от Едельвейс Посмотреть сообщение
    А ти бачив добудований комунізм? Здається його будували з 1917 року, так і не зрозуміли, що то є. Окрім Леніна перечитайте, ще чиїсь праці ну хоча б Гітлера або Черчиля чи інших політичних діячів, котрі виконали свої передвибочі обіцянки. Бо щось не пригадаю, щоб Ленін, щось виконав з того, що нагородив ну звісно окрім терору
    .
    Ві́нстон Че́рчилль с двумя "л".ссылающийся на работы представителя династии мальборо просто обязан знать как пишется фамилия сэра уинстона))

Для особливо відсталих поясню. Фронт - це межа між супротивними силами під час конфлікту, лінія і їхнього зіткнення із противником.
    Конфлі́кт (від лат. conflictus) — зіткнення або боротьба, ворожі відношення. Конфлікт — ситуація, в якій кожна зі сторін намагається зайняти позицію несумісну з інтересами іншої сторони. Може вистачить звивин далі самому докумекати.
    ну дык с кем конфликтуете?

Новачок

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    .
    Ві́нстон Че́рчилль с двумя "л".ссылающийся на работы представителя династии мальборо просто обязан знать как пишется фамилия сэра уинстона))
    Я перепрошую за друкарську помилку, я не хотів образити сера Уінстона. ))) А останнє Ваше речення важко зрозуміти.
    Частий гість

А ти бачив добудований комунізм? Здається його будували з 1917 року, так і не зрозуміли, що то є.
    Не більш ніж сучасні патриоти...

Читай уважніше. Там було слово "більшість" - відповідно перелік меншості доповни сам.
    Та сам доповни, а ми поржемо! Хочаб, якщо почнут мірятись цюцюрками, доречі, інакше не буває взагалом! Та й доллар, як мірову резевну валюту ніхто не відминяв.

Для особливо відсталих поясню. Фронт - це межа між супротивними силами під час конфлікту, лінія і їхнього зіткнення із противником.
    Я зовсім не образився, що ви назвали мене особливо відсталим, та спробую вас завірити, що я, як вас це не здивує, розумію, що таке "конфлікт", для мене викликає здогадку ваше стрімке відхилення від відповіді на моє запитання! та й ще і дуже грубо!

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не, такая "неожиданность" вполне от вас ожидаема
    Я розумію, що він мав на увазі "срач" і обговорювати колір "срача", скоріш за усе не дуже гарна задумка, хоча, якщо ви бажаєте, то я з задоволенням вислухаю вашу фантазию.
    Завсідник

Cьогодні близько сотні незалежних активістів зібралися на Альтанці та ходою вшанувати цю трагічну подію. Вони розгорнули великий державний прапор та всі разом заспівали гімн України біля пам'ятника загиблим козакам.

http://radikals.in/vi/276-rth.html
    Def
    .

Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    близько сотні
    Фото в студию.)))
    Пророк

судя по наличию бригады скорой помощи,кому-то от "патриотического" угара поплохело?
+ Ответить в теме
Страница 33 из 33