Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей341Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33
Показано с 121 по 130 из 326.
 1. #121
  Постійний відвідувач

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  То визначтеся, нарешті, насамперед, для себе - ви ТОРГАШ чи, вибачте, ПОЛІТИК?
  Конечно политик))))) А бизнес это хобби))) да и деньги же надо от куда то брать на политику))))

 2. #122
  Offline
  2.0

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
  ты начитанная и умная девочка)
  я в курсі.
  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  В любом случае их мнение кто-то формирует
  таким чином думку всіх людей хтось формує, і вашу також.
  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  Революція - це швидкі радикальні дії, спрямовані на зміну чинного державного ладу, по суті - державний переворот.
  Мозес, не нервуйся так. Всякі потрібні. Дитсадок патріотів теж треба. По моєму, це пробний майданчик, а далі народ чіпляється за якусь ідею, і валить до однодумців, зрілих ГО, партій. Принаймні самі вони про це кажуть. Єдине, канєшно, що незадоволення владою і надлишок енергії чи тестостерону може привести цих людей, наприклад, до партії "Свобода". Бо більшість патріотів такі помірковані, а певній кількості людей тра "хлєба і зрєліщ", а "Свобода" якраз репрезентує фомат циркового виступу.
  Але в цілому, ці хлопаки ворушаться, гребуться на екологічних акціях. Так шо хай собі. Не завжди, щоб щось робити треба підкріплювати свої дії статусами, символікою чи якоюсь такою штукою. З маленького робиться щось велике, я не розумію такого шквально несприйняття своїми ж.

  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  Прибираючи дендропарки, ви революцію не зробите. Прибирати треба буде потім, коли все закінчиться і настане черга розбудовувати країну за вашими планами.
  ну от! знову. як на мене це стратегічна помилка: стрибати за надметою, поки хата не підбілена. доки дострибнеш, жити буде ніде. маленькими справами будується світ, а розчистка парку, це вже немаленька справа. Поки молодіжні організації, підгодовувані владою, паряться над успішним іміджем кілької ставлеників, ці хлопаки роблять те, до чого ніхто не додумався. А парк наш по суті уінкальний, тільки засраний по самі помідори. І якшо там не робити міні-революції, він загнеться. Але щось на допомогу ніхто не поспішає....
 3. #123
  Offline
  Пророк

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  таким чином думку всіх людей хтось формує, і вашу також.
  Ну разумеется, это глупо было бы отрицать. Все зависит либо от того, кто первый попал в поле зрения, либо от того, кто был более убедительным. Вы со мной согласны?
 4. #124
  Offline
  2.0

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Все зависит либо от того, кто первый попал в поле зрения, либо от того, кто был более убедительным.
  а також від висновків, зроблених самотужки. ви зі мною згодні?
 5. #125
  Offline
  2.0

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  по темі

  Справжній день злуки
  Назар Гриник _ Четвер, 20 січня 2011, 09:50


  22 січня – офіційний день Злуки, – безперечно, визначне, важливе свято. Але справжнє об'єднання українських патріотів сходу і заходу відбувалося не в кабінетах та площах, а в окопах, полях, під градом куль та снарядів.
  Холодним січневим ранком 1918 року матроси і солдати переможної більшовицької армії Муравйова чекали теплої зустрічі на станції Крути. Для них мали накрити столи і, можливо, навіть привезти оркестр...
  "Коли нігтем проводити по гребінцю, гребінець безперебійно-марудно дирчить. От так безупинно-марудно дирчала смерть в окопах... почався багнетний бій під вибухи трьох гармат і метушливу тріскотню кулеметів та розпучливі поодинокі вистріли з рушниць...
  Сотні трупів укрили редут... Багато й наших полягло. Ворог бився завзято", – згадує учасник бою під Крутами з більшовицького боку.
  Не буду описувати події під Крутами, про них опубліковано чимало матеріалів. Сьогодні згадаю лише трьох його учасників, постаті яких, на мою думку, є знаковими.
  Ще й тому, що походять вони з різних частин України, виховувалися в різних імперіях, але в один момент зробили правильний вибір, який закарбував їх імена в нашу героїчну історію.

  Сотник Аверкій Гончаренко командир куріня 1-ої імені гетьмана Богдана Хмельницького Юнацької Військової школи і комендант оборони Бахмача в 1917 році
  Аверкій Гончаренко, родом з Полтавщини, автор і керівник "теплої зустрічі" більшовиків, який замість обіду і музики влаштував їм концерт з 16 кулеметів та 400 гвинтівок.
  Гончаренко згадував: "...в ніч з 26 на 27 січня я мав розмову по прямому дроту з Муравйовим. Його вимога в формі наказу звучала так: "Прігатовіться к встречє пабєданоснай краснай армії, прігатовіть абєд. Заблуждєнія юнкєроф пращаю, а афіцероф всьо равно расстрєляю". Я відповів, що до зустрічі все готове.
  Вчасним ранком червоні розпочали свій наступ в зімкнутих кольонах; виглядало так, якби йшли на параду, занедбуючи найпримітивніші засоби безпеки.
  Релієф місцевости маскував нас і щойно зближення на віддаль стрілу могло нас уявнити. Передні частини червоних, йдучи в зімкнутих кольонах, очевидне, були певні нашої втечі, а зі станційної служби по апарату на їхні виклики ніхто їм не відповідав.
  Тільки-но червоні зблизились на віддаль стрілу, ми їх привітали сильним огнем 4 сотень і 16 кулеметів. Щойно під прямими стрілами переходили вони до розстрілень, поносячи великі втрати в своїх рядах".

  Григорій Піпський, студент 7-го класу Кирило-Мифодієвської гімназії, родом з Львівщини.
  Григорій Піпський народився і виріс в Галичині, його мати була полькою, але це не завадило йому, полоненому і виснаженому, першому, як стверджують сучасники подій, за секунди до смерті заспівати "Ще не вмерла Україна". Спів підтримали кілька десятків його побратимів.
  Піпський, студент-доброволець у складі чоти, яка брала участь у бою того дня, увечері, при відступі з-під Крут, потрапив у полон до більшовиків.
  Наступного дня студентів розстріляли матроси, розлючені за свої великі втрати у бою попереднього дня, добиваючи поранених багнетами. Місцевим було під страхом смерті заборонено ховати тіла студентів. Революціонери-ленінці ніколи не відрізнялися людяністю до своїх опонентів.
  При перепохованні 30-тьох крутянців на Аскольдовій могилі газети згадували, що тільки біля двох трун студентів-галичан не було родичів, зокрема й біля Григорія Піпського. Але це не зовсім так, бо окрім тисячної процесії, з ним прийшла попрощатися і сім'я, у якої Піпський винаймав кімнату у Києві на вулиці Пимоненка.
  Згадує киянин Ігор Ткаченко: "Але за труною Григорія, як своїм рідним, близьким, як за дорогою для них людиною у безкінечному потоці киян, в цій жалобній процесії від Київського вокзалу до Аскольдової могили йшли троє: мій дід Йосип, бабуся Ірина та їхня старша донька, сумуючи за ним і проводжаючи в останню путь.
  Вони спізнали Григорія на вокзалі, куди їх 30-тьох привезли в березні з-під Крут, підтвердили його особу. Жахнулися, коли побачили на його юному тілі більше десятка ран від бандитсько-большевицьких куль та багнетів.
  Про це мені розповідала бабуся, світла їй пам’ять, та тітка.
  ...Світлина Григорія, мабуть..., останнє прижиттєве його зображення, яке він подарував моїй бабусі напередодні тих днів, коли він пішов під Крути. Цю світлину моя бабуся зберегла попри всі скрути життя, голод, репресії, розрухи, війни, окупацію, коли у нас зникло, було знищено безліч сімейних реліквій, листів, світлин діда та близьких родичів".


  Сучасна реконструкція образу козака полку імені гетьмана Хмельницького армії УНР. Приблизно в таку уніформу в січні 1918-го був одягнений і командир сотні цього полку Семен Лощенко, родом з Київщини
  Семен Лощенкозалишив по собі дуже мало інформації.Однак про цього легендарного відчайдуху згадують усі письмові спогади бою під Крутами. Чи може одна людина зробити щось супроти тисяч на полі бою? Семен Лощенко підтверджує, що так, може, особливо, коли у неї є гармата, кулемет та залізнична платформа.
  Аверкій Гончаренко згадував: "Коло години 10 рано приїхала на плятформі 1 гармата, коло неї сам один сотник Лощенко. Хто його прислав — не знаю, але думаю, що це була його особиста ініціятива. Цей старшина з подиву гідною самопосвятою вносив велике замішання своїми влучними стрілами в запілля червоних і це зупиняло побідний марш Муравйова. Отсю незабутню прислугу цього старшини вважаю за свій обов'язок тут підкреслити".
  Учасник бою під Крутами Ігор Лоський доповнює портрет: "невтомний старшина Лощенко, який зробив з товарової плятформи й паротягу імпровізований панцерний потяг, озброївши його гарматкою й кулеметом, часто під'їжджав під самі ворожі позиції і, незважаючи на сильний ворожий обстріл, відважно і вдало нищив московські ряди.
  ...Від 9-тої години ранку ворог почав обстрілювати українські становища з рушниць, а згодом з гармат. Обстріл був досить інтенсивний, але й невдалий: стрільна лягали десь поза стрілецькі окопи в полі.
  Українська єдина чинна гармата, яка відповідала противникові, стояла високо на залізничних рейках, добре видна як своїм, так і ворогам. На неї большевики й спрямували сильний вогонь своєї артилерії й кулеметів.
  Хвилинами сум огортав українських героїв, коли раптом затихала їхня гармата й серед диму і куряви не видно було сміливої постаті Лощенка в його синьо-жовтім кашкеті.
  Здавалося, що вона замовкла вже на віки. Але це були лише перерви для підготовки до того, щоб гармата розпочала огонь з іще більшою силою. Присутність цієї гармати майже на чолі стрілецької лінії підбадьорливо впливала на всіх вояків".
  У суботу, 22 січня відбудеться автопробіг Київ-Крути, який має на меті віддати честь сотникам Гончаренку та Лощенку, студенту Піпському та сотням їх побратимів, які ціною власного здоров'я та життя вписали яскраву сторінку в нашу з вами героїчну історію. Приєднуйтесь!
  http://www.pravda.com.ua/columns/2011/01/20/5803811/
 6. #126
  Offline
  Залишенець

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
  nickeler, ну а у них не массово, а клуб по интересам) свои подходы, без сисек и писек просто промыли мозг и дали платок) за револючию, за какую нафиг революцию? свергнуть власть? ха-ха... та лучше пусть дружно делают загранпаспорта и валят нафиг из страны.... и им будет хорошо и всем остальным....
  Ох як було б довре реалізувати це із східною Укрїною! Адже більшість її проживаючих - явно зайві на Україні! Ой, трохи не забув про Крим!

  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  В любом случае их мнение кто-то формирует
  Хтось - це для рамопітеків! А для людини розумної - це щось!

  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  Щоб зробити те, що ви плануєте, потрібна організація. ОРГАНІЗАЦІЯ! Важко повірити у серйозність намірів, коли на питання "Хто ви?" у відповідь лунає горде "Ми всі і ніхто!" Дитсадок.
  Подумай ще.
  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  Тож, по-перше, дякуйте, що вас, як екстремістів, ще не посадили, не та хватка у наших СБУшників, на відміну від російського ФСБ.
  Поцікався якось. що таке екстремізм! Й довожу до твого відому, що ФСБ - де-факто террористична банда, що вбиває своїх громадян! То таку ти хочеш собі долю? А що стосується екстремізму в РФ, то ті клоуни також не розуміють, що таке екстремізм й навіть Достоєвського записали в естремісти!
  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  По-друге, максимум, до чого ви можете спричинитися - еволюція (і то - навряд)
  Ну тут навіть немає чого коментувати... Як кажуть: "Соринку в чужом оці побачили, а в своєму...".

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  таким чином думку всіх людей хтось формує, і вашу також.
  А от це до речі помітно по багатьом із присутніх...

  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Ну разумеется, это глупо было бы отрицать. Все зависит либо от того, кто первый попал в поле зрения, либо от того, кто был более убедительным. Вы со мной согласны?
  facepalm
 7. #127
  Offline
  Завсідник

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
  тыкни пальчиком где я писал что вы на ком то пиаритесь! я напсал что вы обрисовуете стены, и проводите пропаганду среди студентов!!!
  Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
  Скажу даже больше некоторые считали что вы их просто вербовали)))
  Більше коментарі думаю відсутні по вас))
  Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
  Ангеле, глянь тверезо правді у вічі, яку реально силу ви собою являєте? Щоб зробити те, що ви плануєте, потрібна організація. ОРГАНІЗАЦІЯ! Важко повірити у серйозність намірів, коли на питання "Хто ви?" у відповідь лунає горде "Ми всі і ніхто!" Дитсадок. Такими темпами і з такою постановкою питання ви досягнете ваших цілей приблизно ніколи. Революція - це швидкі радикальні дії, спрямовані на зміну чинного державного ладу, по суті - державний переворот.
  Тож, по-перше, дякуйте, що вас, як екстремістів, ще не посадили, не та хватка у наших СБУшників, на відміну від російського ФСБ.
  По-друге, максимум, до чого ви можете спричинитися - еволюція (і то - навряд), яка тягтиметься дуже довго, чому - дивися вище.
  По третє, щоб щось реально зробити, крім наявності реальної організації, треба бути хоча б в опозиції до чинної влади, до чого вам ще далеко. Глянь на Свободу. Так, партія, але чи вони представлені в парламенті? Отож. А ви й поготів - пішаки, дрібнота, на яку або не звертають і навряд чи захочуть звернути уваги, або просто не захочуть зв'язуватись.
  Зрозуміло, наявність організації вимагає дуже ретельного добору членів, верхівки, фільтрування різного кшталту засланців - СБУ, 5-та колона та інших, формування мережі осередків, вибір символіки (sic!), складання програми, коротше кажучи - сила-силенна роботи. Хто це все робитиме? Студенти-ентузіасти?
  Закликаючи лише ентузіаств, ви здійснюєте деякий фільтр, але на серйозних заходах (взяти хоча б цю ходу) варто остерігатися провокаторів, організовувати тих, хто просто ловить ґав, керувати рухом, тощо. Те, що, наприклад, у Львові такий захід проведено вдало і без ексцесів, не є запорукою того, що все пройде тихо-мирно у Полтаві, або, скажімо, у Харкові чи Донецьку. Еволюційно ж, вашими методами, змінити погляди людей - овва, скільки часу мине!
  Прибираючи дендропарки, ви революцію не зробите. Прибирати треба буде потім, коли все закінчиться і настане черга розбудовувати країну за вашими планами.
  Щодо цього наслухався вже.
  1. Фактично - це не рух і не сила, як така от українці - це народ. Правильно 7 чому вони не можуть писати на деякому ресурсі з загальними погляди. Чесно кажучи от певні змі або портали вони ж працюють на певну аудиторю?
  2. екстримізм, повалення влади. Ви взагалі не розумієте суті. Радикали не пропонуєть цього взагалі. Зараз, знову буде пару сторінок флуду. Але, фактично хіба повернення до конституції 2004 року - це не зміна конституціїного ладу?? Оце хіба фактично не порушеням головного закону?
  3. Виходячи з цього поясню так прихід до влади не змінює фактично ні чого. Приклад, ви приходите до влади і кажете весь народ їде в Корею і там живе? Всі вас пошлють і на тому все закінчиться. Трохи розмитіше, але в суті це пропонують і радикали. Не потрібно іти у владу, що би прибрати сміття або не дати якомусь придурку здищити парк, не дати підвищити податки і так далі. Така штука зветься низовий супротив)) Саме слово Революція - це докорінна зміна існуючого ладу, а ніяка влада в цьому не допоможе, кожна людина повинна сама удосконалюватися, вчитися, тренуватися. Самоорганізація тіж козаки? І ще приклад, як змінити суспільну мораль щодо алкоголю? Чи зможе з даною проблемою допомогти революція чи влада? Наврядче. Фактично радикали лише опираються знищенню народу як такого. Чи це є забороненим?? Можливо, вся робота і боротьба протікає в якості субкультури.

  Як такий "рух" виник через те що деякі партій натягували на акції свої лейюли. Той же Марш УПА в КИЄВІ ВО СВОБОДА. Зібралися інші люди для яких це свято не повинно асоціонуватися з Свободою і провели Автономний Марш УПА. В інших країнах дана культура виникала майже так само чорний одяг взаміну на лейбли. Тобто виходять на акції звичайні люди .
 8. #128
  Offline
  Дивиться хто на форумі ^^

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Можливо й треба ще пару сторінок нафлудити, щоб нарешті осягти і пройнятися ідеєю.
 9. #129
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  я дивлюся тут активно плутається держуправління з політиканством. Стратегія "як виграти вибори" і політика як стратегія управління державою - зовсім різні речі. таке днями Забужко сказала. так от доти у нас буде поступальний рух вглиб жопи, доки до корита лізтимуть політикани, для яких рада будь-якого рівня є самоціллю, а не інструментом реалізації певної мети. за рамки "певної мети" автоматично відкидаємо "їздить на бентлі, построїть дом у заповідній зоні, стать начальніком заводов, газєт, пароходов".
 10. #130
  Offline
  Залишенець

  Re: Смолоскипна Хода за полеглих вояків під Крутами в Полтаві


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  я дивлюся тут активно плутається держуправління з політиканством. Стратегія "як виграти вибори" і політика як стратегія управління державою - зовсім різні речі. таке днями Забужко сказала. так от доти у нас буде поступальний рух вглиб жопи, доки до корита лізтимуть політикани, для яких рада будь-якого рівня є самоціллю, а не інструментом реалізації певної мети. за рамки "певної мети" автоматично відкидаємо "їздить на бентлі, построїть дом у заповідній зоні, стать начальніком заводов, газєт, пароходов".
  Дуже доречно! В наших "політиків" вже давно інше поняття політики.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 33

Похожие темы

 1. Незалежна хода УПА! 14 жовтня!!!
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 72
  Последнее сообщение: 15.10.2010, 11:46
 2. Антикапіталістична хода м.Миргород
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 33
  Последнее сообщение: 26.08.2010, 11:48
 3. Смолоскипна хода на честь Максима Чайки
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 11.04.2010, 08:47
 4. Фан-хода
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.04.2010, 22:08
 5. В пам’ять героїв бою під Крутами
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.02.2009, 19:04

Теги для этой темы