Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8
Показано с 31 по 40 из 72.
    Banned

Re: В м.Полтава незалежні активісти відзначили 102-гу річницю від дня народження С.Ба

В 1991 году, когда решался вопрос независимости Украины 99,99% украинцев даже не догадывались (и, Ангел, в том числе), что ихними героями и олицетворением нэньки станут всякие Шухевичи-Бендеры, однако во как, как легко программируются люди, самое главное, что они за 20 лет нэзалежности это поняли, т.е. им это навязали, а навязали бы, что Сталин был героем, то Сталина бы почитали, хомяки, что тут скажешь, ни дать ни взять...

Завсідник

Re: В м.Полтава незалежні активісти відзначили 102-гу річницю від дня народження С.Ба

Шось я нічого не зрозумів. До незалежності більшість і вважали Шухевича та інших героями)) Боролися саме за таку Україну сиділи в таборах та інше.

А отримали державу в якій 10 відсотків буржуїв та 90-відсотків рабів. І ці 90 відсотків по-більшості ходячі зомбі, яким піднімають ціни вони мовчать, приймають податкові кодекси, які реально не дають можливості працювати вони мовчать і таке інше.

Про Героїв мені суто всеодно на ідеогізацію Бандери та інших. Одне скажу їх боротьба була за соціальне та національне визволення. Суто дані слова і підтримую. А не Бандеру, Шухевича чи ще когось.
    Пророк

так вы за что сражаетесь-то, хлопци? за украину или против податкив и рабства?
    Постійний відвідувач

Конечно я не читал твои ссылки... делать больше не чего))))) Просто ввел в яндекс ту информацию что ты выложил, выскочила википедия про автономных правых... Впрочем думаю никому нет дела как вас назвать.... все равно бестолку.... Надо в наше время по другому вопросы решать...
    Banned

Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    До незалежності більшість і вважали Шухевича та інших героями))
    До нэзалежности о них конечно знали, но никто и предположить не мог, что они, оказывается, герои :- ))
    Новачок

Не розписуйтесь за всіх, шановний. Ті, хто мав доступ до архівів і їх близькі прекрасно про це знали.
    Залишенець

Ответ Сообщение от rusan Посмотреть сообщение
    Не розписуйтесь за всіх, шановний. Ті, хто мав доступ до архівів і їх близькі прекрасно про це знали.
    Зате деякі "розумники", які нічого ще в своєму житті путьнього не зробили та й мають доступ лише до Вікіпедії "знають краще" за всіх хто є хто і хто куди подівся!

Багатьом би поцікавитись першоджерелами, а потім і дурню казати не прийшлось би...

Раджу всім загубленим (а саме так я називаю осіб, які мають лише громадянство України й нічого далі носа не бачать), для початку хоча б почитати Василя Шкляра "Залишенець. Чорний ворон". Можливо тоді вам стане трохи соромно за все, що казали раніше. В даному випадку сором - знак того, що людяність ще не померла й людина оговталась від пропаганди українофобів та русофілів. От тоді ви дійсно матимете право себе поважати...

Це мій перший та останній (принаймні я спробую нічого більше не писати , а там подивимось) пост в цій темі, адже здогадусь, що після нього буде щось накшталт того, що я прочитав на попередніх чотирьох сторінках. А це значить, що констуктивного диспуту в принципі бути не може.

Українці мужайтесь та ідеї прадідів не цурайтесь! А особи з українським громадянством можете посміхатись скількі завгодно, але ви вже давно мертві в середині, хоча цього не знаете і це й зрозуміло!
    Banned

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    Українці мужайтесь та ідеї прадідів не цурайтесь!
    И, главное, помните, что ваши деды и прадеды головы ложили за революцию, выйграли войну и отдавали жизни за строительство коммунизма, а если вы своих дедов в рот и в остальные щели имеете, то делайте что хотите, сволочи неблагодарные, иваны родства не помнящие, правильно, Едрос???
    Не, ну а чё, сам же сказал, что идеи прадедов надо чтить!
    Ы-ы-ыыыы... Не, ну он сам-то читал, что пишет, а? Ааааааааа!!!!
    Ото бредятина
    Пророк

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    Раджу всім загубленим почитати Василя Шкляра
    А кто это? И почему его мнение можно считать авторитетным?

Ті, хто мав доступ до архівів і їх близькі прекрасно про це знали
    Это что, человек 50?
    Пророк

"кровавая гебня" была переполнена скрытыми бендеровцами?
    з.ы.жжёшЬЬ
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8