Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    Постійний відвідувач

Пожарные учения в METRO

Кто-нибудь был 23 декабря на пожарных учениях в METRO? Говорят у людей там паника была.

2.0

Re: Пожарные учения в METRO

testpearls, копни матеріали Обкому, там колись МНС забуло попередити про навчання на автовокзалі. Ну наші і написали, шо мол, чуть лі не терористи ))))))) потім правда все прояснилося. Так шо не вперше
    Пророк

А зачем предупереждать? Никто же из наших людей не отреагирует тогда. Почаще надо проводить учения, тогда и культура поведения при подобных ЧП появится.
    Руда, з хвостом

RAMM, дуже слушне зауваження, до речі. Пам'ятаю якось влітку, здається, на вулиці хвилин мабуть зо п'ять лунала якась сирена. Зізнаюсь чесно, ми на роботі тільки ходили із кабінету в кабінет, переглядалися, і питали одне в одного, що то таке, що робить і куди тікать. Насправді це небезпечно, що у нас подібної налагодженої системи попереджень немає. Мені було не пособі. Але насправді як чинити в таких ситуаціях не знаю. І думаю не лише я одна така.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Але насправді як чинити в таких ситуаціях не знаю.
    Десь в коридорі на стіні має висіти план евакуації)))
    Руда, з хвостом

Olio, коли пожежа - то в принципі, зрозуміло. Викликати пожежників, намагатися діяти самотужки. А звідки знати про що саме попереджає даний вид сирени??? Наприклад, поруч велике підприємство - може бути аварія техногенного характеру з викидами шкідливих речовин. То не думаю, що в даному випадку евакуація на вулицю потрібна. Може треба закривати вікна/двері і виходити якраз не можна.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А зачем предупереждать? Никто же из наших людей не отреагирует тогда. Почаще надо проводить учения, тогда и культура поведения при подобных ЧП появится.
    предупреждать затем что люди могут некоторые неадекватно отреагировать: впасть в панику, в истерику, вступить в неравный бой с "террористами", схватить инфаркт с испугу и т.п. и т.д.
    Пророк

... Насправді це небезпечно, що у нас подібної налагодженої системи попереджень немає. Мені було не пособі. Але насправді як чинити в таких ситуаціях не знаю...
    Ранее для этой цели использовались радиоточки. Теперь их практически нигде не осталось. Вот иногда сирены-ревуны архаичные тестируют только, типа квест, догадайся сам - либо ракета на нас летит, либо нет. )
    Руда, з хвостом

От і я ж про те!
    В школі були пожежні навчання, і в річницю чорнобильської катастрофи були навчання. Було чотири дзвоники, почувши які ми мали тікати...в яр. Бо саме нашому класу місця в сховищах не знаходилося. Та і сховищ тих уже немає зовсім.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Пам'ятаю якось влітку, здається, на вулиці хвилин мабуть зо п'ять лунала якась сирена
    Було. Я тоді ще з Лайтою про це в мільйоні одписувався.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы